<

Учні Нововолинського ліцею-інтернату долучилися до акції зі збору коштів на авто для бійців АТО

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:59 | 7.04.2017 / Нововолинськ / , , , /
Перегляди
1
/ 1 коментар

З метою виховання патріотизму, підтримки воїнів на передовій 5-го квітня відбулася зустріч учнів Нововолинського ліцею-інтернату з учасником бойових дій Євгеном Мацюком та волонтером Олександром Мазурком. Ліцеїсти вирішили активно допомагати бійцям, які захищають територіальну цілісність України, та підтримати акцію зі збору коштів на автомобіль для них.

На зустрічі були також присутні співорганізатор акції, директор Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя” Борис Карпус, заступник військового комісара Нововолинського військового комісаріату Олександр Кондисюк.

На початку заходу директор навчального закладу Юрій Лазаренко ознайомив присутніх з біографією дисидента Левка Лук’яненка, котрий подарував кілька своїх книг ліцею.

“Повірте, в цьому закладі цінують людей, які відають своє здоров’я і життя, намагаючись зробити вклад в незалежність нашої держави”, – відзначив Юрій Лазаренко.

Директор Фонду Ігоря Гузя “Прибужжя” Борис Карпус зауважив: “Дуже приємно, що сьогодні молодь виявила бажання прийти на зустріч, тому що хто володіє інформацією, той володіє світом. Колись цією інформацією була пропаганда. Сьогодні так само ми не знаємо останніх новин з фронту, яка ситуація відбувається на Сході. Про це ви зможете запитати наших гостей”.

Присутні з хвилюванням слухали розповіді демобілізованого бійця Євгена Мацюка та волонтера Олександра Мазурка про нелегкі будні на передовій, про успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. У ході спілкування присутні ставили питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення війни, про ставлення місцевих жителів до воїнів.

Євген Мацюк, син котрого закінчив ліцей і зараз навчається в академії сухопутних військ України, розповів учням, що кожного дня в АТО проходять обстріли важкою зброєю. Ліцеїстів надихнув запал бійця, його прагнення захищати батьківщину і віра в перемогу.

“Колись переді мною виступали афганці, а зараз перед вами виступає мій друг. Проживши все життя в селищі Благодатному, ми часто бачились, але не дружили. Вийшло так, що на війну я його віз своїм бусом.

Старались допомагати з перших днів, коли ще ніхто не розумів, що почалася війна. І наразі також всі заспокоїлися, бо думають: якщо по телевізору все спокійно, один вбитий, два-три поранених – це не великі втрати.

Маємо до вас дуже велике прохання долучитися до акції, під час якої проводитиметься збір коштів на автомобіль для танкістів. Говорять, що зараз атовці всім забезпечені – це неправда. Я маю право так говорити, тому що я це бачу. Бачу, на якій техніці вони воюють. Маючи більше грошей, ніхто б, повірте, вас не просив долучатися до цієї акції. Навіть якщо ми врятуємо одне життя – це варте того”, – звернувся до учнів волонтер Олександр Мазурок.

У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри, ліцеїсти вирішили активно допомагати бійцям, які захищають територіальну цілісність України.

один коментар
  1. Мне вот интересно,а ученики где зарабатывают,откуда у них деньги на взносы??че за такое,учеников стрич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Січня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі