<

Ігор Гузь разом із представниками УТМР – проти деструктивного законопроекту

Цей запис опубліковано більш як рік тому
04:39 | 21.04.2018 / Новини / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Народний депутат Ігор Гузь підтримав представників Українського товариства мисливців та рибалок, які виступають проти деструктивного законопроекту №7372, поданого до Верховної Ради. Його прийняття може зруйнувати УТМР та позбавити робочих місць до 300 000 представників організації.

Про це йшлося під час спільного брифінгу у Верховній Раді 19 квітня.

“Законопроект ставить під загрозу існування таких організацій. Йдеться про намір змінити їх правила реєстрації. УТМР має до 300 000 представників та свої розгалужені осередки в областях та районах. Вони мають статус юридичної особи, майно та угіддя в користуванні. Це системні люди, які чесно платять податки, доглядають ліси та борються із браконьєрами. Проте таким законопроектом не тільки УТМР, але й інші розгалужені організації хочуть позбавити права створювати представництва зі статусом юридичної особи”, – пояснив  Ігор Гузь.

Тому нардеп ініціює зустріч авторів законопроекту і галузевих спеціалістів із представниками УТМР, щоб врегулювати проблему та захистити права членів товариств.

“Я б не хотів, щоб ці люди були змушені протестувати під Верховною Радою. Вони нічого не просять у держави, їм потрібно лише право нормально займатися своєю роботою”, – відзначив Ігор Гузь.

https://www.facebook.com/igor.guz/videos/2439831389375945/

Голова президії Всеукраїнської ради УТМР Микола Шуляр відзначив, що законопроект повертає їх у 70-і роки. “Як можна сьогодні ліквідовувати організації, які вже 60 років утримують риболовні та мисливські господарства, інфраструктуру на території всієїУкраїні? У нас 300 юридичних осіб в країні, які мають основні засоби, а також закріплені мисливські угіддя, надані державою в користування. Для них в держави немає ні ресурісв, ні охорони. Екологічна інспекція бездіє. Тільки силами громадськості за кошти простих громадян все це утримується. Як можна сьогодні розвалити те, що ми маємо?” – зазначив Шуляр.

Він пояснив, що члени організації хочуть гарантій стабільної роботи, щоб зберігати угіддя для користування майбутнім поколінням. Вони хочуть зняття законопроекту №7372 ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо унормування діяльності та державної реєстрації всеукраїнських громадських об’єднань” із порядку денного.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Квітня, П’ятниця
25 Квітня, Четвер