У Володимирській міській раді новий депутат
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/435827347_1676002959872888_3291351050475304581_n.jpg)
У Володимирській міській раді розпочав повноваження новий депутат Володимир Атаманчук від політичної партії «Сила і честь».
Рішення про заміщення депутата Володимирської міської ради VІІІ скликання підтримали на позачерговій сесії 26-го квітня.
Володимир Атаманчук – колишній боєць АТО, а нині очолює відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій Володимирської міськради.
До слова Володимир Атаманчук замінив на посаді депутата-втікача від політичної партії «Сила і честь» та колишнього керівника Володимиртепла Сергія Кобу. Він електронною поштою надіслав заяву про складання повноважень депутата Володимирської міськради. Складання повноважень Коби підтримали депутати на сесії 29-го лютого.