<

Голова Зимнівської громади перевів документообіг сільради у смартфон

09:05 | 14.05.2021 / Новини / , /
Перегляди
11
/ Коментарі відсутні

Голова Зимнівської громади В’ячеслав Католик підписує розпорядження у декілька кліків за допомогою електронного документообігу.

Про це йдеться в сюжеті Еспресо.

В’ячеслав Католик – голова Зимнівської громади, який хоче швидко реагувати на звернення і ухвалювати рішення. Завдяки програмі EGAP він отримав таку можливість – тепер підписує розпорядження у декілька кліків за допомогою електронного документообігу

Діджитального голову зустріли у дорозі. Він їде інспектувати ремонтні роботи на каналізації. Якраз отримує дзвінок із сільради – треба терміново погодити документ. Католик швидко переглядає листа і ставить електронний підпис. 

“Я прихильник зменшення бюрократії і оперативності прийняття рішень”, –  резюмує голова. 

Підтримку у впровадженні електронного документообігу надала програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України і фінансується Швейцарією.

“На Волині був запит на те, аби через цифрові інструменти полегшити і оптимізувати систему управління. Яким чином видавати розпорядження, яким чином вони будуть виконуватися. Громада активна і система прийняття рішень має бути оперативною. Тож ми допомогли впровадити документообіг у смартфоні”, –  розповідає регіональна координаторка програми Оксана Киричук.

А у сусідній Вишнівській громаді діджиталізують освіту. Замість паперових щоденників та журналів тут тепер електронні. Учням подобається записувати домашнє завдання в смартфон, а батькам простіше контролювати успішність дитини. Окрім оцінок, застосунок дозволяє побачити рейтинг успішності у класі. Учителі до сервісу пристосувалися швидко.

“Зараз під час пандемії, коли Інтернет є у  школі, у вчителя вдома і у дітей, можна не зупиняти своє навчання. У держави є кілька субвенцій для забезпечення шкіл якісної інфраструктурою: наприклад, є субвенція на прокладання інтернету для підключення соціальних об’єктів”, — пояснює директор директорату регіональної цифровізації Мінцифри Вадим Бортник.

Цифровізація активно триває і в обласному центрі. У Луцьку знаходиться один із найпрогресивніших в Україні ЦНАПів. Він надає найбільшу кількість послуг і щодня обслуговує до 1,5 тисячі волинян. Записатися можна через смартфон, а очікувати у черзі доведеться не більше 15 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Листопада, Неділя
27 Листопада, Субота
Погода у Нововолинську та Володимирі