Зимнівська громада віддає в оренду ставок на десять років
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1.jpg)
Сільська рада у Зимнівській громаді пропонує під довгострокову оренду земельну ділянку водного фонду комунальної форми власності. Цільове призначення ділянки – для рибогосподарських потреб.
Відповідний аукціон громада оголосила на сайті «Prozorro. Продажі», пишуть Волинські Новини.
На торги виставлено право оренди земельної ділянки водного фонду площею 2,0014 гектара, з яких ставки – площею 0,7934 гектара та болота – площею 1,2080 гектара.
Кадастровий номер – 0720585300:04:001:0963. Категорія земель – землі водного фонду. Цільове призначення – для рибогосподарських потреб (код за КВЦПЗ 10.07).
Земельна ділянка розташована на території Зимнівської сільської ради в урочищі «Біля Яшки» за межами села Чесний Хрест. Як вказано, цей лот виставлено на аукціон уперше.