<

У Зимнівській громаді вручили посмертні і прижиттєві нагороди військовим

15:33 | 2.04.2024 / Володимир / , , /
Перегляди
825
/ Коментарі відсутні

29-го березня в Зимнівській селищній раді вручили державні нагороди військовослужбовцям громади, а також рідним полеглих бійців.

Про це повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.

Начальник Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Валентин Корнієнко зазначив, що вчергове виконує почесну та водночас сумну місію із вручення державних нагород військовослужбовцям, адже серед них є і посмертні.

«Нагороди Героїв, які віддали за нашу незалежність та свободу найцінніше – свої життя, передаю у руки членів родин полеглих захисників, де вони зберігатимуться як пам’ять про подвиг їхніх найрідніших. Також маю за честь вручити нагороду хлопцю, який вже звільнився, гідно виконавши свій громадянський та військовий обов’язок», – зазначив Валентин Корнієнко перед тим, як вручити нагороди.

Відповідно до указу Президента України від 17.11.2023 р. №755 орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено старшого сержанта Юрія Амірханяна (посмертно). Нагороду отримала дружина військовослужбовця Олена Павлівна.

Відповідно до наказу Міністра оборони України від 27.11.2021 р. №601 медаллю “15 років сумлінної служби” нагороджено головного сержанта Івана Ракуленко. Нагороду отримала дружина військовослужбовця Анна Миколаївна.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 09.06.2023 №1252 почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджено рядового Віталія Волошина.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Квітня, Вівторок
22 Квітня, Понеділок