<

У Зимному депутати ініціюють повторне винесення питання про заборону московського патріархату на сесію

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:19 | 29.05.2023 / Володимир / , /
Перегляди
1552
/ Коментарі відсутні

Депутати фракції політичної партії «За майбутнє» Зимнівської сільської ради вирішили повторно винести питання про розірвання зв’язків та договорів оренди із представниками релігійних організацій УПЦ мп на сесію селищної ради.

На засіданні фракції також був присутній голова Володимирської районної ради Віктор Хиць. Про це на сторінці у фейсбуці повідомив депутат Волинської обласної ради та помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

Серед іншого депутати фракції політичної партії «За майбутнє» Зимнівської сільської ради обговорили питання, котре у всіх зараз на слуху – особливості взаємодії Зимнівської громади із релігійними громадами філії рпц.

Депутатка від “За майбутнє” Лілія Стащук на наступну сесію Зимнівської сільської ради повторно виноситиме на розгляд питання про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Зимнівської сільської ради.

“Відзначу, що депутатська фракція політичної партії “За майбутнє” одностайно виступає за заборону згаданої вище конфесії на території Зимнівської ОТГ”, – наголосив Бокоч.

Відомо, що наступна сесія відбудеться 14-го червня.

До слова, окрім Зимненського монастиря, на території громади є ще п’ять храмів, які підпорядковуються УПЦ мп: у селі Хмелів, Нехворощах, Микуличах, Льотничому, Хворостові. До сесії мають підготувати інвентаризацію, щоб зрозуміти, кому належить земля під будівлями.

Нагадаємо, на сесії 16-го травня депутати зимнівської сільської ради не підтримали розірвання договору оренди з Зимненським монастирем та іншими храмами, що знаходяться в підпорядкуванні УПЦ мп.

Раніше Володимирська райрада заборона діяльність УПЦ мп: із Зимненським, Низкиничівським монастирями та Успенським собором хочуть розірвати договір оренди.

А на сесії депутат Волиньради та помічник нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч звернувся до Волинської облради щодо позбавлення права оренди земельних ділянок, що знаходиться під церквами та храмами УПЦ мп на Волині. Зокрема, у Володимирському районі йдеться про Успенський собор, Зимненський та Низкиницький монастир. Тож 11-го квітня облрада заборонила діяльність УПЦ мп на території Волинської області.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота