<

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» продовжується: долучайтесь, щоб розвивати свою громаду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:14 | 20.01.2023 / Іваничі, Володимир, Нововолинськ, Шацьк / , /
Перегляди
334
/ Коментарі відсутні

Понад 180 учасників та учасниць першого етапу проєкту «Нові ідеї для нових громад», які взяли участь у триденних таборуваннях, вже творять позитивні зміни у своїй громаді, знайшовши однодумців, розвиваються та набувають лідерських якостей.

На наступному етапі, який відбудеться уже в січні, учасники та учасниці проєкту спільно з владою громади за підтримки менторів створять важливі документи.

Спільно будуть розробляти дорожні карти, які визначать план дій та механізми для участі місцевої молоді та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб у житті громади. 

Завдяки таким картам молодь зможе ширше відкрити двері для комунікації з владою та отримати нові дієві інструменти для розвитку громади. 

Учасники зможуть отримати унікальний досвід та опинитися в центрі подій, які вплинуть на розвиток громади, в якій мешкають. 

Стратегічні сесії з обговорення і розробки дорожніх карт, які триватимуть один день проходитимуть у наступні дати: 

24.01- Смідинська громада
25.01 – Зимнівська громада
30.01- Ковельська громада
31.01 – Шацька громада
01.02 – Нововолинська громада
02.02 – Володимир-Волинська громада

Початок кожної стратегічної сесії – об 11:00. Реєстрація завершується за дві доби до початку кожного заходу. Місце проведення буде повідомлено учасникам та учасницям особисто після проходження реєстрації. 

Для того, щоб взяти участі у реєстраційному відборі, заповніть форму за посиланням.

До участі запрошують не тільки зареєстрованих юнаків та дівчат, які брали участь у першому етапі проєкту, але й інших охочих. Раніше зареєстрованим також пропонують повторно заповнити форму вище.   

Нагадаємо, проєкт реалізовується у шести громадах Волині (Смідинська, Володимир-Волинська, Ковельська, Нововолинська, Шацька, Зимнівська) і його учасниками та учасницями можуть стати представники ВПО та постійні мешканці громади від 14 і до 35 років. 

До слова, проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.

Читайте також:

«Нові ідеї для нових громад»: у Смідинській громаді відбувся триденний навчальний табір для молоді від Агенції Прибужжя
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок