<

У Зимнівській громаді в період нересту викрили чотирьох громадян, які ловили рибу сітками

18:46 | 12.05.2021 / Володимир / /
Перегляди
21
/ коментарі 2

Понад 100 порушень рибальства зафіксували рибоохоронці у перший місяць нересту на Волині, зокрема й у селі Горичів Зимнівської громади.

У період з 1 по 30 квітня 2021 року державними інспекторами Волинського рибоохоронного патруля провели 37 рибоохоронних рейдів та викрили 107 порушень природоохоронного законодавства, з яких – 18 грубі. Також склали 73 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства). Крім цього, оформили 16 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, – повідомляє пресслужба Рибоохоронної патрульної служби Волині.

Для прикладу, 1-го квітня під час рибоохоронної роботи на водному об’єкті, поблизу с. Горичів Зимнівської сільської ТГ викрито чотирьох громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим сітним знаряддям лову. Завдяки оперативним діям рейдової групи порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству.

На осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено в суд для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

З 2-го по 4-те квітня волинські рибпатрульні спільно з працівниками поліції здійснили рейд водоймами Ковельського району Волинської області. В ході обстеження р. Турія від с. Заріччя до міста Ковель виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 10 сітних знарядь лову. Складено відповідний акт.

Дев’ятого квітня викрито грубі порушення Правил рибальства на оз. Пулемецьке, поблизу с. Пулемець Шацької ТГ Ковельського району (Шацький НПП). Двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів двома сітними знаряддями лову. На порушників складено адмінпротоколи. Заборонені знаряддя вилучено.

Десятого квітня волинські рибпатрульні здійснили рейд водоймами Рожищенської ТГ Луцького району Волинської області. Обстежено р. Лютиця, поблизу с. Сокіл та р. Стир в межах сіл Навіз, Незвір та Боровичі. На водних об’єктах виявлено та вилучено 60 од. сітних знарядь лову, загальною довжиною 1800 метрів. Складено безгосподарські акти.

19 квітня на оз. Святе, поблизу с. Тур Заболотівської ТГ рибпатрульними зафіксовано грубе порушення Правил рибальства. Викрито жителя с. Заболоття , який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів сітним знаряддям лову, не передбаченим Правилами рибальства. Завдяки оперативним діям рейдової групи порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству.

На особу складено протокол про адмінправопорушення. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності. Знаряддя лову вилучено.

«За даний період на порушників накладено 3 672 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 30 кг водних біоресурсів. Також вилучено 17 од. заборонених знарядь лову та ще 126 од. – за актами безхазяйного майна. Крім цього, рибпатрульними із безгосподарських знарядь вилучено та випущено у водойми 8 кг водних біоресурсів, чим попереджено збитків на 5 122 грн », – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

18 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

коментарів: 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Січня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі