<

Полюють на голубів: жителі Ковеля скаржаться, що їхній сусід ловить і вбиває котів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:10 | 12.10.2019 / Новини / /
Перегляди
0
/ коментарів 10

Жителі двох вулиць у Ковелі на Волині стверджують, що їхніх котів виловлює і вбиває сусід, який розводить рідкісних голубів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, – передає Волиньпост.

За їхніми словами, чоловік вбиває котів, бо вважає їх найбільшим ворогом для голубів, яких розводить.

Поранених тварин не раз діставали з капканів, а також мертвими виловлювали в місцевому водоймищі. На кількох вулицях міста котів майже немає. Вони зникають посеред дня. Маленького Пушика власниця лише на кілька хвилин виносить на двір і відразу ховає в будинок.

Місцеві розповідають, що бояться випускати пухнастих, бо за кілька років їх зникла чи не сотня. Люди переконані, що котів вбиває їх сусід. Мертвих тварин виловлювали на місцевому водоймищі. “Він погрожує людям, сказав, що коти тут ходити не будуть”, – каже Зінаїда Паляниця. Чоловік разом з дружиною з сусідами не спілкуються. Хвіртка зачинена.

Журналісти поспілкувалися з чоловіком телефоном. Він каже, що майже десять років розводить рідкісних голубів. За великі гроші купує їх за кордоном і вже неодноразово бачив, як його птахів з’їдали сусідські коти. Чоловік не заперечує, що котів виловлює. Але, мовляв, тільки тих, хто заходить до нього. Тварин не вбиває, а вивозить з села. Сусіди ж стверджують, що він навмисне полює на котів. Біля огорожі показують пастки – капкани.

коментарів: 10
  1. Зараз за це передбачена стаття ККУ. Мужик конкретно може сісти! От на зоні вже посміються , як взнають за, що він приземлився на нари. Зона таких простаків любить. Таких там поважають,навіть тепле місце біля параши дають

    • А як той гицль сам крепкий амбал, та сам тим мужикам,що зберуться, поначищає пики?? Думайте,що говорите, шановна пані!

  2. Якого хрєна ті коти лазять по його території,правильно робить задрався нюхати і прибирати котячі смердюкі.

    • Тобі також прийдеться понюхати. Бажаю тобі терпіння та витривалості. Може тобі навіть сподобається нюхати! Чого тобі репетувати раніше часу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Неділя