<

Є півсотні звернень щодо зловживань колишнього мера Нововолинська Сапожнікова, їх передам генпрокурору, – Гузь

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:43 | 9.12.2020 / Володимир, Нововолинськ / , /
Перегляди
15
/ коментарі 3

Народний депутат України Ігор Гузь заявив, що його командою проведено і ще проводиться аудит роботи міськради Нововолинська. Вже надійшло приблизно 50 різних документів, сигналів, звернень щодо зловживань Віктора Сапожнікова.

Про це Гузь розповів під час пресконференції 8-го грудня.

Читайте також: Ігор Гузь розповів про підсумки роботи за рік та про плани на 2021.

“Найближчим часом, сподіваюся, у мене буде зустріч із генпрокурором Венедіктовою, якій я особисто вручу документи.

Хтось думає, що це «полювання на відьом» – ні. Це аудит і це нормальна історія”.

Аналогічний аудит, розповів нардеп, буде і у Володимирі.

Гузь зазначив, що в двох містах нова влада повинна подолати «совковість» та забути про принцип створення колективу «я начальник, а ти – дурень».

” У Нововолинську, наприклад, в міськраді немає жодного пластикового вікна, працюють переважно жінки у кабінетах, де дуже холодно. Там ще досі червоні доріжки радянського штибу.

Якщо інвестор завтра приїжджає, він хоче вкласти 50 млн євро, то зважатиме на те, як і в яких умовах, кабінетах, його прийматимуть, наскільки йому зручно.

«Совок» не тільки у формальних речах. Є ще й психологічні проблеми: в обох міськрадах була така історія, коли намагалися працівників тримати під «плінтусом» і їм була вказівка – не висовуватися. Так не може бути надалі.

Якщо ми живемо в демократичному суспільстві, то повинні чути працівників виконавчих комітетів, створити дружні колективи, а не за принципом: я начальник – ти дурень. Оці речі не менш важливі, ніж дороги, освітлення, прибудинкові території”, – сказав нардеп.
коментарів: 3
  1. “У Нововолинську, наприклад, в міськраді немає жодного пластикового вікна, працюють переважно жінки у кабінетах, де дуже холодно. Там ще досі червоні доріжки радянського штибу.
    Якщо інвестор завтра приїжджає, він хоче вкласти 50 млн євро, то зважатиме на те, як і в яких умовах, кабінетах, його прийматимуть, наскільки йому зручно.”
    Знову кабінети будете ремонтувати? То ж декілька мільйонів у минулому і цьому році пішло на ремонти міськради. Верніть ці гроші і ремонтуйте! Те саме з дорогою навпроти. І площею перед входом.
    Не тратьте громадські гроші, відгукнеться вам потім!
    Продайте Сапожнікову чудо-годинник і будуть вам вікна.

  2. Та скільки ж можна витрачати народні гроші на ремонт міськвиконкому? В місті ще в болоті купається часний сектор, а також не забезпечений каналізацією, яка випускається назовні і люди цими фекаліями дихають. Немає грошей, щоб заасфальтувати двори в багатоповерхівках, в жахливому стані тротуари, смітники в місті це унікальний бедлам, нове кладовище перетворене в загальноміський смітник і бездоріжжя. То чому і нова влада не за благоустрій міста турбується, а за владні кабінети? Ще й інвесторами пркривається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа