Туристи вже давно вважають наше місто Володимиром. А ми – ще ні…
Нарешті це сталось! Княже місто мало повернути собі історичне найменування ще одразу після Незалежності.
Хто перейменував? Чому? Це все вже було озвучено. І цілком природно, що ми мали би одразу позбуватись навіть натяку на залишок радянської доби. Проте всі оці “здобутки” ще довго були поряд, наслідки чого і пожинаємо – військовими діями на Сході, розрухою у вигляді відсутності національної самосвідомості в головах людей і навіть несприйняття себе українцями, якщо на те пішло.
Я – ресторатор, котрий часто має справу із туристами. От нещодавно були гості із Одеси. вже із перших хвилин вони називають наше місто Володимиром – без приставки “Волинський”. Це – тенденція. Це притаманно і людям здалека, і нашим близьким сусідам із Львівщини. Можливо, це звучатиме голосно,але додаткове слово у назві не прижилось. Зрозумійте, люди приїздять у Володимир, а не у Володимир-Волинський!
Додаток у назві – свого роду зуби мудрості, котрі не виконують функцій, а тому можна сміливо видалити. Більшість людей, які кричать у соцмережах проти не мають фактажу – вони не можуть чітко і явно відповісти на питання, чому перейменування є недоцільним.
Так, у місті є чимало проблем – але над вирішенням їх працюють. І працюють ті, хто не має часу займатись зайвою писаниною в інтернет-просторі. І поки хтось наштампував надцять однотипних ботиків, з котрих поливає брудом будь-які ініціативи міського голови, народного депутата, його команди або ж просто активних громадян, робота триває, ніхто не жде, що з неба впаде манна небесна. На жаль, ставити на шальки терезів роботу на благо міста і свою самореалізацію – як мінімум егоцентрично. Прикро, що переважає не суспільне, а особисте…
Як підприємець – готовий включатись у процеси, які невідворотні. Мені не буде важко внести зміни у документацію, якщо виникне потреба. Я зміню печатку – на нову і гарну. Впевнений, що люди бізнесу мене підтримають.
На завершення хочу зазначити, що нам усім потрібно навчитись спільно вирішувати проблеми, шукати точки дотику, впевнено йти до спільної мети – успішного, розвинутого, цікавого туристам та інвестиційно привабливого міста. Впевнений – це місто називатиметься Володимиром!
и тут свобода слова.. та шо ж таке робиться… начебто ничого й не сказав…
Додаток “волинський” придумали московити аби запутати історичні сліди, оскільки за поребриком є місто “владімір” і вони вважають всі літописні свідчення саме про “владімір”. Хоча Володимир старший за владімір
Ще нічого не вирішило, бо більшість проти зміни . Більшість людей за Володимир-Волинський.
Чому ніхто не озвучить вартість перейменування міста. Скільки коштів з міського бюджету буде витрачено ,наших з вами коштів, як платників податків ? Абсолютне розчарування в депутатах міської ради . Чому вони не дослухаються до своїх виборців .таке враження що працюють всі під ону вказівку . При абсолютному зубожінні пересічних мешканців міста при постійному підвищенні цін на комуналку , при тому що ми вже за межею бідності , ми вже просто злидні ,ще маємо міняти всі документи за свої злиденні пенсії і зарплати . Хто має знайомих в Переяславі ,запитайте скільки їм коштувало перейменування міста . Чомусь офіційної прозорої інформації по цьому питанню немає .
“Чому вони не дослухаються до своїх виборців .” – я їхній виборець. Я платник податків. Я громадянин міста. Вони мене дослухаються. Перестаньте копіювати чужі тези. Місто йде вперед, розвивається. Дайте працювати молоді, яка знає чого добивається.
Нехай краще буде Володимир- Волинський- це підкреслює його ідентичність. А то ще можна подумати, що вийого називаєте в честь Путіна.
Повертаємо історію?
А для чого? Може варто писати нову?
Чи наша вельмишановна влада не в силах придумати нового , то й хапається з дурнуваті рішення)
Цікаво чому в будові викладають мову лише тих хто погодився з перейменуванням , хоча насправді всі знають кого більшість)