<

Дарія Поддубецька

Трішки про участь в Громадському бюджеті та про те, яким чином вбиваються ідеї мешканців Володимира

16:48 | 31.08.2021 / Погляд /
374
/ коментарі 4

Кілька років поспіль планувала подати проєкт та шукала інформацію по своїй ідеї – облаштувати маршрутки GPS-трекерами та підтягнути отримані дані в додаток по типу CityBus. Додаток мав би бути доступний як для жителів міста, так і гостей Володимира-Волинського, а також мав на меті покращити якість надання транспортних послуг.

Принаймні в тій частині, коли потенційний пасажир міг би оцінити, чи варто чекати на транспорт, чи краще прогулятися. На цьому з хорошим завершуємо, а переходимо до того, що ж дійсно чекає на автора проєкту.

Відверто всі, хто подає ідеї та доводить їх до успішної реалізації – молодці. До речі, відразу ремарка – автор жодним чином не може бути причетним до реалізації ідеї і це є зазначено в Положенні. Вказано, щоб унеможливити зловживання зі сторони авторів (мені тут відверто смішно, але маємо що маємо).

Особисто я вважала, що найскладніше – це обґрунтувати, провести розрахунки та подати проєкт, однак на ділі виявилося, що найскладніше – це пояснити міським чиновникам для чого потрібен цей проєкт взагалі і чим він їм може допомогти… 

Кілька цікавих моментів особливо запам’ятаю. 

Найбільше “сподобався” момент, коли у мене запитали, якої марки мають бути трекери… Або ж з питань було “класне” твердження – “Ви ж спілкувалися з фірмами, які надають такі послуги, то вони готові піти на тендер”… Агов, хлопці та дівчата, я успішно працюю на своєму підприємстві й не повинна виконувати вашу роботу! Так складно відкрити гугл і прописати кілька речень, щоб знайти номери підрядників, які надають послуги? 

Що ж в підсумку отримала? Познайомилася з чиновниками міської ради, побувала на кількох зустрічах, де мою ідею крутили, як хотіли, просили пошукати інформацію для управління, яке має надавати висновок. Мене намагалися відмовити від ідеї і передати її на доопрацювання в міську раду… Тепер вона відхилена повністю.

Сподіваюся, що і міським чиновникам, і депутатському корпусу зрозуміло, куди буде рухатися місто наступні роки… Однак для мене це точно НЕ в напрямку, коли воно стає комфортним і зручним для всіх та йде в ногу з часом…

Проєкт про вагоміші цілі, ніж про смітники у власному дворі, чи тротуари біля власного будинку… Наразі не хочу вдаватися до деталей, однак це був, як перший, так і останній проєкт поданий на розгляд в міську раду. Ось таким чином і вбивається бажання мешканців цього міста змінювати його на краще. 

Відверто хочу всім подякувати за те, що нагадали про всі нюанси бюрократії і те, як працюючи в державному секторі можна плювати на роботу….

Сподіваюся, що з роками місто повернеться до цього питання і реалізує ідею максимально безболісно, як для перевізників, так і комфортно для жителів міста!

Цікаво, які проєкти пройшли? Читайте тут:https://volodymyr.pb.org.ua/projects

Авторка проєкту, керівник Відділу PR-технологій та зв’язків з громадськістю у Володимир-Волинській птахофабриці Дарія Поддубецька.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 4
  • Я не ображаюся, а просто розчарована…
   Могли нормально відмовити – типу “Ми розширимо і вдосконалимо, бо це дійсно потріно”, або ж написати – ” Таке нашому місту не потріно”, а не беззмістовне – “немає технічної можливості для реалізації”….

   • Я тобі ставлю горнятко ароматної кави і плиточку чорнющого шоколаду, шоб розвіяти розчарування.
    І все ж таки не ображайся на тих пузатих дядів. Ти просто випереджаєш їх у розвитку, а вони безнадійно відстають, тому це їм і приносить моральне задоволення коли вони “мають владу” виносити рішення відносно ідей тих, хто вже давно попереду.
    Дашка, ти молодець!
    Будь впевнена у цьому і знай, шо Дíg тебе підтримує!

 1. Подивився проєкт пані Вознюк. 15 дракончиків- 450000 гривень. Один дракончик- 30000 гривень. Розмір дракончиків- 25 сантиметрів. Вони будуть із щирого золота?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Галина Конопихина
15.10.2021
Хочу добитись справедливості, але не знаю, чи зможу сама це все вирішити. Бо у Нововолинську люди страждають, але не ...
Марина Токар
13.10.2021
Діти не мають стосунку до свята 14-го жовтня як безпосередні учасники. Саме тому в День захисників і захисниць доречно ...
Катерина Бакіко
11.10.2021
Чи ви користуєтесь секонд-хендом? Я – так, можна сказати з дитинства, бо мала старшого брата, і одяг/іграшки по ...
Ольга Бузулук
1.10.2021
У 2014-му році 9-річому Богдану з Володимира місцеві лікарі поставили діагноз – дитячий церебральний параліч, подвійна ...
Микола Савельєв
1.10.2021
Думок, як і людей, багато, а отже й ставлення до перейменування різне: від войовничого протесту до абсолютного ...