Ситуація, що склалася в Іваничівському районі, виходить за рамки здорового глузду

10:59 | 28.01.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 2 коментарі

З «подачі» голови Волинської ОДА Олександра Савченка, слідчими відділення місцевої поліції проводяться допити депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату. Чи не щодня з початку року депутати та працівника виконавчого апарату дають пояснення, свідчення. А причина проста – рішення районної ради «Про висловлення недовіри голові РДА Л.Кревській».

Не можу стояти осторонь подій, що розвиваються навколо депутатського корпусу та виконавчого апарату ради. Ситуація, що склалась у районі, особливо в останній місяць, виходить за рамки здорового глузду. 

Схоже, Олександр Савченко нагнітає розвиток цих подій. Адже саме він написав листа на ім’я начальника ГУ Нацполіції у Волинській області, аби знайти підстави визнати рішення депутатів про недовіру голові РДА незаконним. Та законне воно, ЗАКОННЕ, вмотивоване і обгрунтоване. Адже таке рішення приймається уже вдруге депутатським корпусом, і викликане воно неадекватною поведінкою самої Кревської. Мало того, що чиновниця дозволяє собі обзивати депутатів райради лайливими та образливими словами, вона, як вважають ці ж депутати, демонструє цілковиту бездарність і бездіяльність щодо виконання делегованих районною радою повноважень.

На жаль, чиновниця зовсім не вболіває за Іваничівський район і його жителів, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, а лише займається самопіаром. Головне, як вона каже: «картинка», де обов’язково має бути Кревська. Вона не гребує сама телефонувати депутатам районної ради перед сесією і в ультимативній формі «радить»: або ж не з’являтися на засідання сесії взагалі, або ж голосувати за ті чи інші рішення, лише за її особистою вказівкою.

Тим самим вона вчиняє тиск на депутатів і намагається вплинути на хід голосування. Хоча, згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», ніхто не має права в будь-якій формі впливати на депутата та членів його сім’ї. Але ситуація, що склалася, свідчить про протилежне. І виклики на допити депутатів та працівників виконавчого апарату ради – не що інше, як посилення тиску на депутатів, тепер уже – із залученням працівників правоохоронних органів.

У зв’язку з цим, вимагаю від голови Волинської ОДА вжити заходів щодо припинення тиску на орган місцевого самоврядування і не займатися, простими словами кажучи, дрібним шантажем та не шукати порушень там, де їх немає, а поважати право депутатів органу місцевого самоврядування мати власну думку і чітко дотримуватись Законів України, у даному випадку – ст. 118 Конституції України.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
2 коментарі
  1. Друг Євген / 28.01.2019 - 17:27 / Відповіcти

    За які заслуги взагалі нам прислали цю бездарь? Чим ми так завинили перед порохом?

  2. Антисвобода / 1.02.2019 - 16:03 / Відповіcти

    Цікаво, а скільки інвестицій залучив в район сам голова районної ради, в минулому – голова тої ж райдержадміністрації??? Скільки було створено підприємств,нових робочих місць??? А ніскільки!!! Але саме краще прикриватися такими склоками, бо ж район просто “мертвий”. Уряд дав шанс щось виправити, шляхом адмінреформи, але ж та нещасна “свобода” і тут нагадила. Об’єднали ті сільські ради на сміх людям.

Додати коментар


Тактильні смуги на тротуарах у Володимирі-Волинському розміщені з порушеннями і дезорієнтують незрячих
В цьому році, на центральних вулицях нашого міста, понизили ряд пішохідних переходів та встановили тактильні смуги перед пішохідними переходами. Проте вони розміщенні з ...
У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...