Ситуація, що склалася в Іваничівському районі, виходить за рамки здорового глузду

10:59 | 28.01.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 2 коментарі

З «подачі» голови Волинської ОДА Олександра Савченка, слідчими відділення місцевої поліції проводяться допити депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату. Чи не щодня з початку року депутати та працівника виконавчого апарату дають пояснення, свідчення. А причина проста – рішення районної ради «Про висловлення недовіри голові РДА Л.Кревській».

Не можу стояти осторонь подій, що розвиваються навколо депутатського корпусу та виконавчого апарату ради. Ситуація, що склалась у районі, особливо в останній місяць, виходить за рамки здорового глузду. 

Схоже, Олександр Савченко нагнітає розвиток цих подій. Адже саме він написав листа на ім’я начальника ГУ Нацполіції у Волинській області, аби знайти підстави визнати рішення депутатів про недовіру голові РДА незаконним. Та законне воно, ЗАКОННЕ, вмотивоване і обгрунтоване. Адже таке рішення приймається уже вдруге депутатським корпусом, і викликане воно неадекватною поведінкою самої Кревської. Мало того, що чиновниця дозволяє собі обзивати депутатів райради лайливими та образливими словами, вона, як вважають ці ж депутати, демонструє цілковиту бездарність і бездіяльність щодо виконання делегованих районною радою повноважень.

На жаль, чиновниця зовсім не вболіває за Іваничівський район і його жителів, залучення інвестицій, створення нових робочих місць, а лише займається самопіаром. Головне, як вона каже: «картинка», де обов’язково має бути Кревська. Вона не гребує сама телефонувати депутатам районної ради перед сесією і в ультимативній формі «радить»: або ж не з’являтися на засідання сесії взагалі, або ж голосувати за ті чи інші рішення, лише за її особистою вказівкою.

Тим самим вона вчиняє тиск на депутатів і намагається вплинути на хід голосування. Хоча, згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», ніхто не має права в будь-якій формі впливати на депутата та членів його сім’ї. Але ситуація, що склалася, свідчить про протилежне. І виклики на допити депутатів та працівників виконавчого апарату ради – не що інше, як посилення тиску на депутатів, тепер уже – із залученням працівників правоохоронних органів.

У зв’язку з цим, вимагаю від голови Волинської ОДА вжити заходів щодо припинення тиску на орган місцевого самоврядування і не займатися, простими словами кажучи, дрібним шантажем та не шукати порушень там, де їх немає, а поважати право депутатів органу місцевого самоврядування мати власну думку і чітко дотримуватись Законів України, у даному випадку – ст. 118 Конституції України.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
2 коментарі
  1. Друг Євген / 28.01.2019 - 17:27 / Відповіcти

    За які заслуги взагалі нам прислали цю бездарь? Чим ми так завинили перед порохом?

  2. Антисвобода / 1.02.2019 - 16:03 / Відповіcти

    Цікаво, а скільки інвестицій залучив в район сам голова районної ради, в минулому – голова тої ж райдержадміністрації??? Скільки було створено підприємств,нових робочих місць??? А ніскільки!!! Але саме краще прикриватися такими склоками, бо ж район просто “мертвий”. Уряд дав шанс щось виправити, шляхом адмінреформи, але ж та нещасна “свобода” і тут нагадила. Об’єднали ті сільські ради на сміх людям.

Додати коментар


Повертатись задом? Що в голові має бути, коли перед тобою стоїть 60 тисяч людей, які хочуть побачити твої страждання?
Подивився дебати і дуже вражений вибаченням перед родинами, які втратили на невизнаній війні близьких. Повертатись задом? – що в голові має бути, коли перед тобою стоїть 60 ...
Прийоми громадян як ефективна та дієва форма роботи з виборцями
Я депутат Нововолинської міської ради. Кажуть, що активний. Намагаюсь не  пропускати  комісій, днів депутата і сесій, не цураюсь громадських слухань. А ще – один з небагатьох, ...
На відбудову Собору в Парижі пожертувавали 700 млн євро, наші ж «крупняки» не змогли домовитись
На відбудову Собору Паризької Богоматері протягом 24 годин після пожежі різні донори пообіцяли пожертвувати понад 700 мільйонів євро. Наші ж олігархи, у період війни в Україні, ...
Пане Президенте! Даю Вам 24 години…
Користуючись своїми повноваженнями, Ви звільняєте голів як районних так і обласних адміністрацій, називаючи їх «політичними фігурами». Дозволю собі Вас процитувати: ...
Хто буде відповідати за знищену алею?
Важкий день минає, а неприємний осад, зіпсований настрій надовго. Безкарність та байдужість посадовців вражає… Восени минулого року жителями вулиці Київської за власною ...