Ще один «осиковий кілок» у труну «русского мира» забитий

12:11 | 21.03.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 8 коментарів

19 березня 2019 року назавжди увійде в історію мого села Жашковичі Іваничівського району. Сьогодні збулася мрія сотень моїх односельчан живих і тих, хто вже у Засвітах, – релігійна громада зареєстрована як така, що знаходиться під юрисдикцією ПЦУ.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Ще один метафоричний гвіздок/осиковий кілок у труну “рускагоміра” вбитий. І, хоча, ця сатанинська ідеологія ще дуже поширена на українських теренах, – сподіваюсь, крок за кроком, ми її спільними зусиллями переможемо!

Тримала в руках “Витяг” і відчувала невимовну вдячність Богові, Пресвятій Богородиці й св. Миколаєві, усім причетним людям, які посприяли тому, що Свято-Миколаївська церква стала дійсно українською.

Волею Божою наша Свято-Миколаївська релігійна громада стала першою у Володимир-Волинській єпархії Православної Церкви України, яка повністю пройшла шлях переходу під юрисдикцію ПЦУ. Сподіваюсь, назавжди.

Ну, а у Волинській області, ми посіли почесне 10-те місце).

Символічно сфотографувались із отцем Богдан Ковальчук, новим настоятелем нашої древньої святині, із “Витягом” на фоні відчинених дверей. Іншим парафіям нашої єпархії, сподіваємось, буде суттєво простіше проходити шлях легітимізації в лоні ПЦУ, адже протореною стежиною йти швидше й легше.

Особливо дякую, Саша Сиротюк, Віктор Тимчишин, Галина Власюк, Maria Matuchewska, Lubomyr Pavlovych, Василь Туруцький, Оксана Микитюк, Володимир-Волинська єпархія Православної Церкви України, Matfey Shevchuk, Богдан Ковальчук, Ковальчук Галина, Відділ з питань релігій та національностей Управління культури з питань релігій та національностей Волинська обласна державна адміністрація.

Слава Богу за всіх і за все!

Дякую, Боже, що благословив мене дієвим долученням до цього історичного процесу. Заради таких подій варто народжуватись.

Далі буде… Бо церква Христова – не Витяг і не Статут, це живе сповідання християнських чеснот, метанойя, катарсис, повсякчасний “голод за Богом”, а, також, євхаристійне єднання. Сподіваюсь, в Жашковичівській Свято-Миколаївській релігійній громаді буде сама така церква.

Хай на мою волю буде воля Господня!

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
8 коментарі
 1. тік-так… тік-так… 2020 все ближче… хтось вже винайшов, як замінити трубу томосом ?

 2. Ше треба декому з чиновників подякувати, які організовували “добровільний” перехід в лоно Нової Церкви. І не тільки в Жашковичах. :)

 3. Перейти то вони перейшли. І що? Відмовились від благодаті Божої, то кому вони краще зробили? Туркам!

 4. і якби це не знадобилося петі, для рейтинга на виборах…..ви і сотні ваших односельчан живих і тих, хто вже у засвітах, спокійно ходили б у вашу древню святиню з сатанинською ідеологією до “старого” настоятеля і не думали б про фотографування на фоні відчинених дверей))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  p.s. скільки б ви ,Антоніна, не славили ісуса ,він цього не оцінить(біблія я думаю у вас є, св.матвія глава 15, вірш 24) хоч ви українка чи з “рускагоміра”)))))))))…. і на рахунок “буде воля Господня!”…..(пророка ісаї глава 66 ;16,17 вірш) треба було “кошерніше” харчуватся))))

 5. як я хочу, шоб переміг пеця, шоб потім послухати, як ця вівця буде жити без газу і без електрики… пеця, не розчаровуй ! шоу маст гоу !

 6. Вітаю вас пані Антоніно і усю грамаду із завершенням величної справи. А оті коментатори – залишки вилупків сатанинського каzапського міра, поки непізно хай валять на прокляту Расєю за дешевим газом, про який тут так печуться (хоча безмозглі кури і не знають, що ми ним уже чотири роки не користуємося і нормально живемо)

  • хе-хе… “Зачепили під час зустрічі тему зниження ціни на газ. За словами Олександри Кужель, ринку газу сьогодні немає. Україна не має вибору, а всеодно купує газ у Росії, видаючи його за європейський. Натомість простого українського споживача заставляють платити чи не вдвічі більше.”

 7. коментів було 14 стало 7 – то свобода слова

Додати коментар


Тактильні смуги на тротуарах у Володимирі-Волинському розміщені з порушеннями і дезорієнтують незрячих
В цьому році, на центральних вулицях нашого міста, понизили ряд пішохідних переходів та встановили тактильні смуги перед пішохідними переходами. Проте вони розміщенні з ...
У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...