«Волинь» перемогла «Поділля» та вийшла до 1/16 кубка України

09:12 | 28.08.2019 / Рубрика: Новини / Позначка: / Прокоментуй!

27-го серпня матч проти хмельницького «Поділля» луцька «Волинь» грала неосновним складом. Утім, на вже на 11 хвилині волиняни вийшли вперед і попустили лише на 89 хвилині, тож обидві команди вимушені були грати екстратайми, які також переможця не виявили. А у «валідольній» серії пенальті точнішими були футболісти «Волині», яка вийшла в 1/16 Кубка України.

Як і обіцяв керманич «Волині» Андрій Тлумак на післяматчевій пресконференції після переможного матчу над «Чорноморцем», у Кубку відбудеться ротація, – пишуть Волинські новини.

Так, сьогодні на поле вийшла повністю нова одинадцятка у порівнянні з минулим матчем. Зокрема, свої шанси отримали нападники Ігор Карпенко та Віталій Пономар, також зі старту вийшов Амбросій Чачуа.

Вже на 11 хвилині «Волинь» відкрила рахунок – свій шанс використав нападник Віталій Пономар. В подальшому лучани не мали багато моментів для збільшення переваги, втім і хмельничани не створили серйозних можливостей для взяття воріт. Відтак, перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою волинян.

На старті другою половини зустрічі господарі мали шанс для того, аби зрівняти рахунок, втім м’яч після удару гравця «Поділля» пролетів над воротами.

На 63 хвилині «Волинь» просто зобов’язана була подвоювати рахунок: Карпенко отримав прострільний пас від Мартинюка та, скориставшись помилкою захисника господарів, пробив по воротах з близької відстані, однак м’яч пролетів над перекладиною.

Відзначимо, що в другому таймі на полі у «Волині» з’явилося багато дебютантів із молодіжної команди.

За 10 хвилин до завершення матчу серце у багатьох волинських вболівальників, напевно, тьохнуло: гравець «Поділля» продерся та прострілив вздовж лінії воріт «хрестоносців», і м’яч від ноги когось з гравців, які вели позиційну боротьбу, залетів у ворота «Волині», втім, на щастя, для лучан арбітр відмінив це взяття воріт, зафіксувавши офсайд у гравця хмельничан.

На 87 хвилині «Волинь» знову мала шанс збільшити перевагу, але у боротьбі «хрестоносці» пробили повз ворота з меж воротарської.

А на 89 хвилині спрацювало відоме футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі», і господарі досягли свого: Музичук прострілив, а Сасовський зрізав м’яч у власні ворота.

Гравець господарів Морговський хотів заробити пенальті для своєї команди у додатковий час, однак арбітр дав йому другу жовту за симуляцію, тож екстратайми хмельничани повинні були грати у меншості.

На 101 хвилині «Волинь» організувала класну атаку, під час якої Пономар грудьми скинув на Карпенка, той намагався проштрикнути м’яч між ніг воротаря «Поділля», утім кіпер в останній момент зіграв п’ятою та відбив «кулястого». У другому екстратаймі Карпенко знову міг забивати, але довго розвертався з м’ячем у штрафному.

Варто зазначити, що Карпенко все-таки забив, але цей гол арбітри відмінили через положення поза грою.

Екстратайми також переможця не визначили, тож команди вимушені були пробивати пенальті. Воротарі обох команд просто «божили» у рамці воріт, однак точнішими були гравці «Волині» (4:5), тож саме вони вийшли до 1/16 Кубка України.

Вайбер

Додати коментар

Погляд

Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...

Новини

3 Червня, Середа
22:18
До 50 тисяч гривень зарплати в місяць: оприлюднили декларації очільників Нововолинської міської ради
21:47
У МВС запустили мобільний додаток для перевірки штрафів за порушення ПДР
21:12
Онлайн-флешмоб з нагоди Міжнародного дня друзів оголосили у Володимирі-Волинському
20:43
Термін подачі проєктів громадського бюджету у Володимирі-Волинському продовжили
20:14
На міжнародному конкурсі учні Нововолинської дитячої школи мистецтв отримали призові місця
19:40
На Волині помер пацієнт психлікарні в Олиці, інфікований коронавірусом
19:17
Володимир-Волинська птахофабрика відтермінувала здачу нового переробного комплексу
18:47
У Нововолинську щосуботи курсуватиме маршрутка до кладовища
18:15
Із 5 червня в Україні послаблять карантинні обмеження: для ресторанів, храмів, літніх людей, літаків 1
17:51
У Нововолинську на Кроноспані запустили в тестовому режимі нову лінію з виробництва OSB-плити 4
17:17
Смачні та корисні солодощі: мешканка Нововолинська розповіла, як виготовляє вітамінну «бомбочку» – пастилу
16:45
Із гаража жительки Володимира-Волинського винесли майно на понад 3 тисячі гривень
16:19
Смертельна ДТП в Іваничівському районі: фура зіткнулася з молоковозом
15:47
«Потрібні зміни!» – Гузь із командою звернулися до мешканців Нововолинська 5
15:25
Ваш онук потрапив у ДТП: шахраї видурили у пенсіонерки з Нововолинська 60 тисяч гривень 2
14:43
Внаслідок ДТП на трасі Луцьк-Володимир-Волинський затисло водія ВАЗу, його деблокували рятувальники