<

У Луцькому районі комунальники незаконно накопали піску на понад 1,2 млн грн 

22:19 | 1.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
55
/ Коментарі відсутні

У Луцькому районі повідомили про підозру членам організованої групи, які незаконно видобули пісок на суму понад 1,2 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Виконувачу обов’язків директора, головному бухгалтеру та бухгалтеру комунального підприємства однієї з селищних рад Луцького району повідомили про підозру у вчиненні організованою групою службового підроблення та незаконного видобутку корисних копалин місцевого значення у великому розмірі службовими особами з використанням службового становища (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 240 КК України).

За даними слідства, із вересня по грудень 2023 року члени групи без отримання спеціального дозволу на користування надрами та сплати у бюджет відповідних платежів, використовуючи належну підприємству техніку, здійснювали на території селищної ради видобуток піску та доставку його клієнтам.

При цьому вони вносили до офіційних документів відомості щодо використання транспортних засобів комунального підприємства в цілях, що не суперечать зареєстрованим видам його економічної діяльності, та отримували кошти від клієнтів.

У результаті цих дій довкіллю завдано шкоди на суму понад 1,2 мільйона гривень.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Червня, Середа