<

Розслідування нещасного випадку на шахті №9 «Нововолинська» триває: гірники досі без роботи

17:45 | 5.05.2021 / Володимир / /
Перегляди
39
/ коментарі 3

Розслідування нещасного випадку на шахті №9 «Нововолинська» з кліттю, внаслідок якого травмувалися гірники, ще триває. Шахта «стоїть». З дня на день очікують на підписання тимчасового акту, що дасть можливість травмованим отримати грошові компенсації за лікування.

Нагадаємо, що подія трапилася 4-го квітня, 7-го квітня було створено експертну комісію, яка повинна була розслідувати подію та видати акт, який би дозволив назвати причину такої події та дав би можливсть постраждалим отримати компенсації за лікування.

Станом на 5-те травня остаточного заключного акту комісії немає, проте є тимчасовий і наразі його мають підписати у Міністерстві енергетики в Києві. Про це БУГу розповів директор копальні Володимир Юрків.

Він зазначив, шо комісія підготувала тимчасовий акт, аби постраждалі отримали матеріальну допомогу на лікування.

Двоє гірників, які отримали важкі травми, ще перебувають на стаціонарному лікуванні. Допоки триває розслідування, шахта не працює.

коментарів: 3
  1. Яке тут розслідування ? Все і так зрозуміло , обладнання застаріле ,постачання не має , канати навіть експертизу не пройшли бо немає коштів , шахтарі як ( камікадзе ) на свій страх і риск працюють за безцін .

  2. А нащо їм та робота? Щоб калічитися? Стаж іде і добре. Чи для чого ще вони туди без зарплати їздять?
    а взагалі повністю згоден, від збиткових галузей давно вже необхідно позбавлятися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі