<

У Луцьку планують зробити найдовшу «підземну трасу» України

07:23 | 14.10.2021 / Новини / , /
Перегляди
1293
/ Коментарі відсутні

У разі об’єднання двох підземель в історичній частині Луцька в єдину мережу, місто може отримати найдовшу «підземну трасу» в Україні. Сьогодні підземелля під костелом Петра і Павла вже стали одним з улюблених місць туристів.

Про це в інтерв’ю Конкуренту розповіла начальниця управління туризму і промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська.

Нагадаємо, Луцька міська рада виграла грант в рамках програми «Польща-Білорусь-Україна». Відтак за рахунок європейських коштів був підтриманий проєкт «Нове життя старого міста», який передбачає ревіталізацію вежі князів Чорторийських і підземель під монастирем єзуїтів.

«Було б чудово, аби в майбутньому ці два підземелля були об’єднані в єдиний маршрут. Якщо не помиляюсь, їхня площа близько 1 000 квадратних метрів. Тоді у Луцьку може з’явитися одна з найбільших «підземних трас» України», – розповіла Катерина Теліпська.

Очільниця управління туризму і промоції міста додала, що приєднавши підземелля, які є в інших частинах Луцька, можна утворити цікавий маршрут.

Також Катерина Теліпська розповіла, що підземелля під монастирем єзуїтів поки не наповнені.

«Там провели масштабні ремонтно-реставраційні роботи. Пізніше ж там з’являться мультимедійні стенди із можливістю побачити, як змінювалось Старе місто протягом століть. Є такі цікаві елементи, як голограма привида, чи силіконова скульптура монаха, лицарські обладунки та багато іншого», – розповіла посадовиця.

Катерина Теліпська додала, що наразі в управлінні туризму чекають наступного весняного туристичного сезону, щоб нарешті усі охочі могли відвідати цей об’єкт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
5 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі