<

Затриманий на хабарі ексдиректор шахти №9 «Нововолинська» отримав посаду в управлінні Держпраці Волині

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:43 | 20.05.2021 / Нововолинськ / , /
Перегляди
190
/ коментарів 6

Колишній директор шахти №9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля», якого у 2020 році затримали під час одержання хабаря, Павло Танчев почав працювати в управлінні Держпраці у Волинській області.

Він перевірятиме додержання законодавства про охорону праці на підприємствах вугільної, гірничорудної промисловості, пише Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

У коментарі журналістам »Сила правди» в управлінні Держпраці у Волинській області підтвердили, що Павло Танчев працює в управлінні. Однак відмовились розповідати, коли саме та на яку посаду його прийняли.

Разом з тим, за даними порталу вакансій Національного агенства України з питань державної служби, колишній директор шахти №9 «Нововолинська» переміг у конкурсі на посаду головного державного інспектора відділу нагляду в гірничодобувній промисловості, будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку. У квітні цього року він подавав декларацію кандидата на цю посаду.

Про вакансію управління Держпраці в області оголосило 5-го квітня цього року. Згідно з інформацією, що у ній міститься, до обов’язків Танчева входитиме здійснення державного контролю за додержанням законодавства про охорону праці, зокрема, у сфері гірничих відносин на підприємствах вугільної, гірничорудної та нерудної промисловості, під час проведення гірничих робіт, будівництва та експлуатації, ліквідації або консервації гірничих підприємств тощо. На цій посаді пропонували 5 500 грн посадового окладу плюс надбавки, доплати, премії та компенсації.

За результатами конкурсу, переможцем став Павло Танчев, який набрав сім балів.

Нагадаємо, раніше Павло Танчев працював директором шахти №9 «Нововолинська»державного підприємства «Волиньвугілля». У липні 2020 року його разом з головним інженером Олександром Шарком затримали під час одержання хабара у сумі 23 тис. грн. Правоохоронці виявили, що вони вносили до товарно-транспортних накладних недостовірні дані про об’єми завантаженого кам’яного вугілля та показники рівня його зольності. Окрім цього, гірники ще й нібито вимагали неправомірну вигоду за таку свою діяльність.

1-го серпня суддя Луцького міськрайонного суду Алла Полюшко обрала Павлу Танчеву запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. А вже за кілька днів його перевели на нову посаду − директора з виробництва на ДП «Волиньвугілля».

У лютому цього року стало відомо, що окрім Танчева та Шарка, до незаконної оборудки були причетні начальник технічного комплексу Олександр Власюк і старший контролер контрольно-пропускного пункту Олександр Бойко шахти №9. Всі четверо були залучені до схеми з незаконного збуту вугілля. З лютого 2021 року кримінальну справу проти Танчева і компанії почав розглядати Нововолинський міський суд.


коментарів: 6
  1. Туди збирають всіх хабарників, їм там саме місце.Соромно за нашу Державу ,якщо її представляють такі інспектори!

  2. Шкода що його підстпвили,при ньому хоть шахта і шахтаоі працювали. А так ця компашка юрківська вгробила все. А зорін шеф цьої мафії на посаді зам міністра вгробив все Волиньвугілля, зараз знов втіче від відпоаідальності в днр. А Павлу Михайловичу успіхів!

  3. успіхів? Людина крала вугілля роками! Занижувала вартість, зольність, різницю клала собі в карман. А ви шахтарики далі горбатьтеся…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 Грудня, Неділя
Погода у Нововолинську та Володимирі