У Володимирському районі сапери розміновують територію лісу від вибухонебезпечних предметів
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438164436_860638499441658_5446095919934538255_n.jpg)
На території Володимирського району сапери очищують понад 16 гектарів лісу від вибухонебезпечних предметів.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ДСНС Волині.
«23 квітня відповідно до річного плану виконання завдань та заходів з протимінної діяльності Волинські сапери ДСНС України продовжують роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів ділянки лісового масиву на території Володимирського району загальною площею 16,4 га», – йдеться у дописі.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437569054_860638216108353_2314915358389596662_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437718500_860638239441684_5304608861552738214_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437562518_860638476108327_9082015106323012762_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437736349_860638582774983_792591808167499993_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437986607_860638142775027_7177012430639510600_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438059755_860638312775010_7579008927022029186_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438089195_860638282775013_2386134043697609863_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438109822_860638249441683_8650071689224447341_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438097204_860638236108351_4360844224014937548_n.jpg)