Юрій Лазаренко спростував інформацію щодо поборів та звільнення бухгалтера у навчальному закладі, який очолює

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:03 | 11.10.2016 / Рубрика: Нововолинськ, Онлайн / Позначка: , , / 28 коментарів

У студії інтернет-видання “БУГ” директор Нововолинського обласного ліцею-інтернату Волинської обласної ради Юрій Лазаренко спростував інформацію, яка поширена в інтернеті, стосовно звільнення-поновлення головного бухгалтера навчального закладу Наталії Гергель, батьківських подарунків, поборів й інших зловживань.

Директор ліцею вважає, що неправдиві факти про його діяльність з’явились на інших виданнях саме перед пленарним засіданням облради з метою очорнити та всупереч регламенту винести питання про його звільнення з посади на сесію.

“Не раз чую якісь звинувачення щодо себе від політиків. Доцільно було б спочатку зі мною прийти поспілкуватися, має ж бути якийсь справедливий підхід до ситуації.

Хочу звернути увагу, що в цих матеріалах часто фігурує Роман Карпюк, який мене фактично переслідує та попередньо мав бажання звільнити “за зраду виборців”. До цих пір мені не зрозуміло, в чому полягає суть цього формулювання”, – відзначив Юрій Лазаренко.

img_8409d

img_8409

img_8408

Вайбер
28 коментарі
 1. як то панові Лазаренку прийшло в голову порівняти побори в школі з допомогою на АТО???? це яким сепаратюгою потрібно бути, за нього хлопці воюють, а він з їх дітей збирає гроші

 2. Юрій Олександрович Ви молодець! Тримайте спис проти тих падлюк, вони самі нічого не можуть зробити тільки всім заважають, як ті штуки між ногами в чоловічої статі.Обливають брудом людину, яка найбільше зробила для інтернату за весь час!

  • Видно комусь поставили завдання розвалити ліцей, віддати приміщення Сапогу, ал тут прийшов Лазаренко і нічого не виходить вже.
   Олександррович, ми за тебе!

  • Жабці в болото / 29.10.2016 - 10:14 / Відповіcти

   Дуже нерозумно з Вашого боку!
   По-перше, у ліцеї, як і у більшості шкіл, дійсно збиралися кошти на допомогу АТО, що є неодмінним плюсом! По-друге, збиралися на допомогу тим самим батькам, які воюють і не тільки їм. Взагалі вважаю Ваш коментар безглуздим та недоречним.

 3. Це перший молодий керівник в моєму місті, який іде проти цієї гнилої стстеми і не боїться змінювати стереотипи. Має власну думку , щодо ведення господармької діяльності в нз. Я захоплююсь цією людиною. Він справжній директор , який шанує розум і кваліфікацію викладачів і створює умови для розвитку і навчання обдарованих і трудолюбивих дітей.

 4. цікаво, хто ці люди, які пишуть позитивні відгуки?? мені вистачило його промови 1 вересня в ліцеї. це якась єресь!!! подає себе як освічену, виховану людину аж з декількома вищими освітами, а сам….нахабне, фамільярне, підле створіння…як і мама його!! запитайте працівників інтернату в Іваничах, як вона себе веде там – як ніби інтернат – то її приватна власність, а працівники – раби. яблуко від яблуні, панове…

  • То часом не Наталя Гергель пише?

  • Не переходьте на особисті емоції і не зачіпайте його матір, бо вона для нього святе! Кожна людина в нашій державі має право публічно висловлювати свою думку і єство. Він освічена людина, і не обсмоктуєте, те що справи не стосується.А подобається це Всім чи ні , це вже інше питання!

 5. мама Люда / 12.10.2016 - 11:20 / Відповіcти

  Питання в тому,чи витримає пан Лазаренко.Ми вчимось перший рік,поки ніхто нічого не вимагав.Пану Лазаренку раджу використати усі свої звязки та сили для протистояння,бо він і сам добре знає,хто мітить на ліцей.Батьки за Вас!Удачі!

 6. Лазаренко став директором через одне одіозне голосування… Так з ним розплптилась влада Януковича в особі “волинських смотрящих”, Всі про це знають. А життя – бумеранг… Все повертається…

 7. Як низько і підло з боку директора змусити главбуха працювати згідно чинного законодавства.
  Це сором!

  Мій син закінчив ліцей. Жму Олександровичу руку.

 8. Лазаренко то неадекватна людина.То в них фамільне.З його приходом – одні суди й плітки.Заюберіть його з посади!А він же заморозив нас з тими плакатами!

  • Пані Гергель, чому Вас захищають шахтарі? Ви працювали на шахті?

   • Лазаренко, ти повинен зрозуміти, час розплати настав. Ти став диркектором, продавшись “смотрящим” Януновича на Волині. З тобою розплатились за підлість і продажність. Ти ж читаєш цей коментар, дай відповідь, спростуй, якщо зможеш.

    • Логіки нуль.

     • новік / 13.10.2016 - 19:01 /

      НУ ЗВИЧАЙНО, ЗАЛІЗНА ЛОГІКА У ЛАЗАРЕНКА, ЯКИЙ ПО ТРУПАХ ( У ПРЯМОМУ І ПЕРЕНОСНОМУ ЗНАЧЕННІ) ПІДЕ, ЩОБ ДОСЯГТИ СВОГО. МЕТА ВИПРАВДОВУЄ ЗАСОБИ – У ЦЬОМУ ВАША ЛОГІКА?

 9. Шустік Лілія / 12.10.2016 - 22:19 / Відповіcти

  Це все емоції панове))
  А суть у тому, що пана Юрія Лазаренка, тодішня влада “Кинула під танки”, наївно вважаючи, що молодий керівник не зможе тягатися із бюрократичною машиною держави, приписавши державному навчальному закладу захмарні суми відшкодувань (хтось наклав оком на непогану територію у центрі міста та розвинену інфраструктуру)… Та у цьому було їх прорахування… А для Ліцею – можливість працювати далі. За керування Юрія Олександровича було зроблено стільки, що ми не могли повірити, якби не бачили на власні очі, що стільки можна зробити!!!
  І, перш ніж лити бруд на людину, вивчіть позицію усіх сторін конфлікту, а піддавайтеся пліткам. Бо інакше це все – ББС.

 10. Та дивимось ми) Дивимось щодня!!! І лазаренко і його мати – хабарники, які перед своє цілю – ГРОШІ, нічим не гребують. ну от заважала йому та бухгалтерка, і все. Згадайте Гошовського: там рай був для дітей!!! Та шо тут говорити: всі все бачать, а ваші фейкові коментарі ніц не важать

 11. Юрій Олександрович ви найкращий!Батьки за вас!А щодо подарунків це персонально,якщо хочуть дарувати то нехай дарують,не хочуть то не дарують.А якщо серйозно, то потрібно починати від садочків і закінчувати інститутами.В садочках вставляєш вікна,двері,коври,тюлі,випускні класи дарують прощавальні дорогі подарунки і нічого це не корупція?А що ж тоді?

 12. ТО ТАКИ ПРАВДА КОРУПЦІЯ СКРІЗЬ,ТО ЧИМ ЛАЗАРЕНКО КРАЩИЙ? БЕРЕ НЕ БАНАЛЬНИМИ ПОДАРУНКАМИ, А “ПО-ДОРОСЛОМУ” СУЧАСНИМИ ГАДЖЕТАМИ.

  • А чи знаєте, що за звинувачення такі передбачена кримінальна відповідальність?

   • А чи знаєте про кримінальну відповідальність за погрози?
    Поспілкуйтесь із батьками випускників і будете напевно знати чи мають такі заяви право на існування.

 13. В мами День народження 22 жовтня, гроші вже працівники Іваничівської школи вже збирають.

 14. Волинянка / 20.10.2016 - 19:55 / Відповіcти

  Дивне пояснення пана директора про позбавлення головного бухгалтера премії. Адже Положення про преміювання передбачає порядок матеріального стимулювання працівників за творчу активність і ініціативу в реалізації покладених на них обов’язків, сумлінне, якісне та своєчасне виконання завдань та доручень, високу результативність у роботі, плідну працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, небайдуже ставлення до рейтингу закладу освіти, показників його діяльності.А в даному випадку працівника позбавили премії за особисте відношення підлеглого до керівника, це зі слів самого директора. Де ж законність такого рішення? То це така ж сама помста, як і випадку з Романом Карпюком, тільки у зворотньому напрямку фігурантів звинувачень.
  “Доцільно було б спочатку зі мною прийти поспілкуватися, має ж бути якийсь справедливий підхід до ситуації”- це вислів директора, а можливо потрібно і самому керівнику тактовно спілкуватись з підлеглими, аби не викликати таких висловлювань від своїх працівників, адже диму без вогню не буває і просто так головбух не міг обізвати директора нецензурними словами. Особисто не знайома з фігурантами конфлікту, тому не підтримую і не звинувачую нікого з них, але дане відеоспростування ні в одній з ситуацій не на користь пана директора.

Додати коментар


Погляд

Не голосуйте за маніпуляторів з регіональним смородом, вам обіцятимуть все, що завгодно, але вірити не можна
Не питаючи дозволу ексрегіонал Максим Клим’юк використав для свого політичного відео фрагменти привітань знаменитостей до дня народження Володимира-Волинського. ...

Новини

5 Серпня, Середа
22:34
Фестиваль «Український коровай-сузір’я-2020» у Володимир-Волинському районі проходитиме в онлайн-режимі: оголосили програму
21:18
6 серпня у Володимирі-Волинському на деяких вулицях припинять водопостачання
20:42
У Нововолинську в аварійному люку, на який не звертають уваги служби, застрягла автівка
20:16
Мешканець Володимир-Волинського району намагався відкупитися від поліцейських, йому загрожує кримінальна відповідальність
19:51
У Володимирі-Волинському продовжили термін проходження щорічного медогляду для школярів
19:30
У Ковельському районі молодик, перебуваючи під домашнім арештом, продовжував продавати наркотики
18:45
«Чому Віктор Сапожніков повинен піти!» – Ігор Гузь анонсував прямий ефір
18:20
Хотів підзаробити на ставках: ковельчанин переказав 77 тисяч гривень шахраям 1
17:43
Ціна на газ у серпні зросте – Нафтогаз
17:18
У Нововолинську водій відмовив учаснику бойових дій у пільговому проїзді
16:36
Неповнолітній іваничівець викрав мопед у мешканця Володимир-Волинського
16:25
Шистівська об’їзна, яку нині ремонтують, є ключовою для розвантаження центру міста від автомобільного потоку – Ігор Гузь
15:49
Танцівниця з Нововолинська Анастасія Олексюк знялася в рекламі для відомого інтернет-магазину
15:19
Володимир-Волинськтеплоенерго частково замінює тепломережі на вулиці Луцькій
14:41
Священники ПЦУ відвідали Карпати та Нововолинськ або Як гостювали один в одного Драбинко та Мартиненко
14:21
У Бейруті вибухнула селітра з судна, що належить росіянину: без житла залишились близько 300 тисяч осіб
13:32
У Володимирі та районі за добу зафіксували 5 нових випадків коронавірусу
13:05
Олег Мандзюк: розмова про великий спорт, «тіньову» економіку та самосвідомість українців
12:52
У Нововолинську за добу виявили 6 нових випадків коронавірусу
12:11
У Володимир-Волинському районі селяни закрили храм, де служив священник, який привітав Путіна з Днем ангела
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі