На базі Червоноградського гірничо-будівельного ліцею створили майстерню відновлювальної енергетики
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_20240202_212506_485_copy_1024x682.jpg)
На базі Червоноградського гірничо-будівельного ліцею створили майстерню відновлювальної енергетики, де навчають фахівців у сфері альтернативної енергетики. На це скерували 5,9 млн гривень (4,5 млн – обласний бюджет; 1,4 млн – місцевий; за кошти донорів – ремонт та обладнання).
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Днями ліцей особисто відвідав директор українського офісу німецької урядової компанії GIZ Даніель Буше. В межах візиту підсумували ключові успіхи, яких вдалось досягти у 2023 році, та визначили основні напрями подальшої роботи. Акцент на проєктах соціального та екологічного значення, перекваліфікації кадрів та диверсифікації економіки.
“Зміни, яких потребує Червоноградський вугільний мікрорегіон, повинні бути продуманими і з турботою про людей. Радію, що Львівська ОВА має тут надійну підтримку від GIZ”, – повідомив Максим Козицький.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_20240202_212507_261.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_20240202_212507_109.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_20240202_212507_383.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_20240202_212507_016.jpg)