ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Середа, 18 жовтня 2017, 02:40

Нововолинці відстоюють шахтарські інтереси у столиці

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:00 | 15.01.2015 / Рубрика: Нововолинськ / 1 коментар
0

У Нововолинську нині дуже напружена ситуація, яку спричинили невиплата зарплат гірникам, плани закриття копалень і відсутність фінансування добудови шахти «Нововолинська» №10.

Шахтарські протести, які почалися наприкінці минулого року, продовжуються й у 2015-му. Представники трудових колективів, щоб вирішити назрілі проблеми, прибули до Києва. Тут вони мали нагоду зустрітися з міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, взяти участь у розгляді програм розвитку вугільних підприємств та побувати у Верховній Раді. У цей же час їхні колеги продовжували протестувати у Нововолинську, – повідомляє сайт Конфедерація вільних профспілок України

Представники ініціативної групи нововолинських шахтарів Богдан Макарчук і Анатолій Мухомеджанов відзначили, що завдяки поїздці до столиці змогли привернути увагу влади до проблем нововолинських шахт. Почули вони й обіцянки від можновладців, проте ще треба діждатися їхнього виконання.

Разом з ініціативною групою шахтарів Нововолинська на зустрічах з представниками Міненерговугілля був і голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Він відзначив, що після діалогу з’явився певний прогрес у вирішенні питання. Проблемами вугільної галузі, та й в цілому енергетичної галузі, почали цікавитися народні депутати.

Михайло Волинець водночас наголосив, що гірники передусім захищають енергетичну безпеку України, а потім уже – власні шахтарські інтереси. Він також нагадав: за свої права нині борються гірники Західної України, звідки найбільше захисників іде боронити нашу землю на Сході.

1 коментар
  1. Апологет // 15.01.2015 at 22:55 // Відповіcти

    От имени горняков – спасибо.
    И спасибо тому, что их туда вытащил. Я поверил этому парню. Теперь – поверил.

    Мухомеджанова знаю давно, с хорошей стороны. Макарчук молодой, но пыли нанюхался уже прилично – по глазам видно. Достойные люди. В депутаты таких бы!

    0

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"