Чутки над “БУГом”: Заступник мера Нововолинська веде роботу, спрямовану на виведення депутатів з групи “Справедливість”?

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:01 | 27.12.2016 / Рубрика: Нововолинськ / Позначка: / 23 коментарі

З інсайдерських джерел інтернет-виданню “БУГ” стало відомо, що  заступник міського голови Нововолинська Андрій Сторонський веде роботу, направлену на те, щоб депутатська група “Справедливість” у Нововолинській міській раді перестала існувати.

За інформацією інсайдера, не зовсім конституційними методами заступник Сторонський проводить політику, щоб якнайбільше людей витягнути з цієї групи. Відомі вже прізвища депутатів, з якими заступник мера веде перемовини щодо виходу зі “Справедливості”.

Як результат на минулій сесії Нововолинської міськради було зачитане оголошення про вихід з групи “Справедливість” Олега Приступчука (УКРОП) та Миколи Карпача (УКРОП).

Зараз обов’язки керівника депутатської групи виконує Валерій Мних. Екс-керівник Євгеній Недищук, перемігши на виборах до Поромівської ОТГ, вийшов зі складу депутатського корпусу. Депутати найближчим часом планують зібрати збори, на яких вирішуватимуть, хто очолить групу.

Нагадаємо, що 1-го грудня під час сесії Нововолинської міської ради заступник мера Нововолинська Андрій Сторонський зачитав подання про створення групи “Справедливість”, до складу якої увійшли депутати:

 • Валерій Мних (БПП),
 • Євгеній Недищук (“Громадянська позиція”),
 • Володимир Шаповал (“Громадянська позиція”),
 • Сергій Семенюк (“Громадянська позиція”),
 • Назарій Недищук (УКРОП),
 • Олена Януш (УКРОП),
 • Сергій Бінецький  (УКРОП),
 • Руслан Соловйов (Об’єднання “Самопоміч”),
 • Павло Танчев (Об’єднання “Самопоміч”).

Це – інсайдерська інформація. Ви маєте резонансну інформацію з сфери політики, бізнесу, діяльності правоохоронних органів? Хочете, аби очевидне для Вас перестало бути таємницею за сімома замками? БУГ допоможе! Пишіть нам: bugorgua@gmail.com

Ми відкриті до спілкування. Гарантуємо конфіденційність, чесність та толерантність.
Західна Волинь заслуговує на значно більше правди!

Вайбер
23 коментарі
 1. Анатолій Бідзюра / 27.12.2016 - 17:35 / Відповіcти

  Такими методами вони діяли завжди. Це антиконституційно і сприяє поширенню беззаконня для зміцнення та узурпації особистої влади керівних осіб ОМС у Нововолинській МР. Із метою імовірного, власного та пришвидшеного збагачення за рахунок ТГ. Якщо хтось із депутатів не побоїться посвідчити, то дайте знати і я “прославлю” їх ще раз, на всю Україну і за її межами, для повного й остаточного щастя аж до серії відставок.

  • думи мої думи / 27.12.2016 - 19:35 / Відповіcти

   То шо, Ви кажете, Анатолію, то несерьйозно! Депутати вам сповідатися не забов”язані, бо Ви ж не батюшка. Як ви можете когось “прославити” аж на всю Україну та ще і за її межами? За якими межами, Анатолію? Лише Європа або і Азія, Америка? Про повне щастя та серії відставок Сапожнікова Ви співаєте вже років 15-20. і шо з того? От Ви судилися, скарги писали-і шо!

   • Анатолій Бідзюра / 28.12.2016 - 09:33 / Відповіcти

    Я не “судився”. Я продовжую судитися. Наступні суди у Львові та Володимирі-Волинському. Не всі судді продажні. Не всі прокурори жадібні свині. Є й порядні. Вчора заніс у виконавчу службу Нововолинська “Виконавчий лист” зі Львівського апеляційного суду про стягнення зі міської ради інформації про роздаровування квартир і землі у 2004-2015 роках. Питаєте: “І шо”? Поживемо, побачимо. Не радійте так – можете заплакати. Незабаром.

    • думи мої думи / 28.12.2016 - 11:18 / Відповіcти

     Анатолію, ви не хвалитеся а Богу молитися! Шо то за вислови ваші: жадібні свині, не радійте-можете заплакати. Щось не видно, Анатолію, що б хтось з влади прокурорів з ваших співів заплакав. Поки шо вони з вас сміються!

     • Анатолій Бідзюра / 28.12.2016 - 16:13 /

      Посмієтеся на кутні. Прийде час. Не ви перші, і не останні.

   • Олександр / 28.12.2016 - 11:33 / Відповіcти

    Аж п*ять+ поставили!!!Дуже популярні думи нововолинські-депутати не зобов*язані сповідатись-ось тут ви помиляєтесь-ще й як зобов*язані!!! Якщо Вам подобається така місцева адміністрація-цілуйте й далі її в дупу і не добивайте і так низьку свідомість громадян.А ще не забувайте,що НОВОВОЛИНЦІВ хватає по усьому світу,і читають вони Нововолинські новини і в Америці і в Європі і в Азії з Австралією то ж напишіть своє ім*я -хай світ знає нововолинського захисника совка і корупції.

   • Оооо, мерські прихвостні оживились)))) сидить там чайка, стрронський і пара дармоїдів лайкають “чиюсь думку”))) не довго залишилось вам доїти міський бюджет… у такого як Бідзюра є характер, честь і гідність, завдяки йому ви менше крадете, чогось боїтеся…

   • Оооо, мерські прихвостні оживились)))) сидить там чайка, стрронський і пара дармоїдів лайкають “чиюсь думку”))) не довго залишилось вам доїти міський бюджет… у такого як Бідзюра є характер, честь і гідність, завдяки йому ви менше крадете, чогось боїтеся…

 2. це все чиста правда. Приступчук пішов в депутати для власної вигоди, притерся до Сапожнікова і саме він першим покинув цю групу на прохання Сторонського

 3. безхебетні

 4. безхребетні та продажні

 5. Олександр / 28.12.2016 - 11:04 / Відповіcти

  Безхребетні,продажні-Як ви вмієте знаходити епітети!!! Так,можливо всі вони такі,або ще гірші!!! Але це Ви їх вибирали ,це Ви їхні сусіди,знайомі,всі вони не з Києва,а з Нововолинська,то як Вас таких розумних називати?

  • А кого обрали Ви? “Хребетних”, непродажних? Всі, коли йдуть на вибори, говорять правильно, пропонують потрібні для людей зміни, а стають депутатами і перероджуються у якихось монстрів, безпринципних, безсоромних, жадібних та ненаситних. У влади якесь нелюдське обличчя спотворене лицемірством, багатоликістю, брехнею. Ніби якась “зараза” вражає слуг народу. Не хочу впадати у відчай і безпорадність, вірю, що з допомогою Бога, зміни настануть.

   • Олександр / 28.12.2016 - 12:11 / Відповіcти

    Люблю конкретні питання-конкретно відповідаю.Я не обрав нікого-обирає громада,а я не бачив і не мав ні малійшого уявлення про кандидата по моїй дільниці,то за кого я мав голосувати?Кандидат,який хотів би отримати МІЙ голос,мав би провести передвиборчу агітацію,що зовсім не тяжко зробити в Нововолинську-дільниці невеличкі,можна і ніжками обійти,але ж для когось це недостойно!Чи я повинен був голосувати за кандидата-безробітного,який *крутиться*? Ось такий мій вибір,але будьте впевнені-я знаю не одного депутата і при зустрічі намагаюсь задати питання.Дозадавався,що деякі переходять на іншу сторону вулиці.А питань дуже багато,наприклад по бюджету міста на 2017р.Ні одного депутатського виступу-все і всіх задовольнило. Надіюсь,що колись зміниться і виборець і кандидат.

    • Олександре, у виборчому законодавстві дуже багато “цікавого”. Наприклад, Ви згадуєте дільниці (у законі-виборчі округи), так на виборах по одній дільниці-окрузі проходило два депутати, а по іншій – жодного. Чому? Така виборча система: голосуєте за кандидата у депутати і за партію, яку він представляє. У результаті депутатами стали особи, які набрали дуже мало голосів, бо великий відсоток “взяла” їхня партія.
     А не брати участь у виборах, не голосувати, не балотуватись у депутати – не правильно. тому що, найгірше це байдужість і зневіра. А депутатів я також знаю. Безкорисливих, компетентних, сміливих серед них нема… Прикро.

     • Олександр / 28.12.2016 - 14:19 /

      Якщо я Вам відповідаю-це не значить,що я проти Вас-навпаки,багато з чим згідний і участь у виборах беру,але не можу голосувати за недостойного кандидата.Ви пишите-безкорисливих,компетентних,сміливих нема-то за кого Ви голосували? А от якби вибори не відбулись-могло бути інакше! А ситуацію міняти потрібно, і дуже дієво-це *заткнути * сусіда чи родича,який плаче за союзом,або таку адміністрацію,як в нас,мотивуючи тим,що вони вже накрались і яке в нас *чисте* і*гарне* місто. А для мене воно занедбане і не сучасне,як на теперішній час.І нашу владу потрібно міняти і як поскоріше,бо вона не здатна мислити за сучасними вимогами,а тим більше працювати.

    • Анатолій Бідзюра / 28.12.2016 - 16:18 / Відповіcти

     І я не голосував ні за кого. За жодного зі сущих. Аж надто добре знаю увесь цей закоханий у себе і наше громадське майно, контингент.

 6. На жаль, той за кого голосував я, не пройшов. Та один-два порядних депутати змінити нічого не зможуть. То ж давайте об’єднувати зусилля перед виборами і після них. Як? Відповідаю: не боятись висловлювати свою думку, брати участь у сесіях (вони згідно закону) відкриті, проводити роботу серед людей. Не може теперішній мер передати владу “своєму”, бо це буде кінець. А з Вами я також багато у чому згідний. Та в суперечці народжується істина.

  • Олександр / 28.12.2016 - 19:37 / Відповіcти

   Ось бачите,все не так і складно-розуміння є! І головне-розмовляти потрібно з молодими.не думайте,що вони такі погані і їм нічого не потрібно-їм жити,і вони повинні творити своє життя, просто деколи потрібно підказувати,направляти в правильне русло.Головне,щоб їх не втримали в цьому болоті.Ви бачили хто вийшов на площу після вбивства Каті? Правильно-МОЛОДЬ!А багато було пенсіонерів,які сумують за совком?Ось вам і відповідь-хто має сказати своє слово.А про *відкритість*влади навіть говорити не хочеться-зайдеш на сайт міськради-слів не хватає-все старе і нікому не цікаве,по нововолинському ТВ поздоровлення і новини в традиціях совка,а їм ще і підтримку штанів з міского бюджету виділили.І цей бюджет приймали наші депутати! А хоч один тут написав,що він був проти?Де ця група *Справедливість*?Всьому свій час-колись зберемось.Це не пляшку *роздавити*,коли 3 достатньо.

   • думи мої думи / 28.12.2016 - 21:52 / Відповіcти

    Так от і я ж про те саме, шо і ви шановна! Все правильно ви кажете, особливо про молодь! А ви мене совком обзивали. Також думаю, всьому свій час-колись зберемося,може а може і ні!

   • Анатолій Бідзюра / 29.12.2016 - 09:35 / Відповіcти

    ЖОДЕН із місцевих депутатів (окрім фракції “Свобода” та одного обласного від “Самопомочі”) не прийшли і не поцікавилися перебігом моїх судів стосовно беззаконня і сваволю місцевої влади Нововолинська. ЖОДЕН ЗМІ, окрім дружніх інтернет-сайтів, не брали у мене інтерв’ю стосовно цього. ЖОДЕН чиновник ОМС, навіть інкогніто, не підтримав мене. Не кажучи вже про ЖОДНУ посадову особу СБУ та прокуратури, які зобов’язані були згідно законів України “Про СБУ” та “Про прокуратуру”, розпочати слідчі дії, щодо повного і абсолютного ігнорування найвищими міськими керівниками Нововолинська конституційних прав і свобод громадян. Про це, безумовно, будуть знати у Києві – у ГПУ та СБУ.

    • думи мої думи / 29.12.2016 - 19:23 / Відповіcти

     В думках ми з вами, Анатолію! За нами не заіржавіє! Тримайтеся друже!

Додати коментар


Погляд

У нас епідемія! Епідемія глупоти, злості й браку співчуття…
Поки всі новини ґелґочуть про епідемію коронавірусу в Китаї, справжня епідемія розповсюджується в Україні. Епідемія глупоти. Читаючи новини про те, як мої співвітчизники ...

Новини

21 Лютого, П’ятниця
23:19
Печерський суд дозволив ДБР примусовий привід Порошенка на допит
22:38
Лучани знімали ковпаки з автівок у Рівному і хотіли їх продати
21:32
У МВС розповіли, яких заходів буде вжито до затриманих у Нових Санжарах
20:52
Генасамблея ООН: ЄС засудив мілітаризацію Криму
20:11
Путін «нагадав», що росіяни і українці є одним і тим самим народом та «ще надіється домовитися із Зеленським»
19:56
«Ригі» мімікрують»: потенційний кандидат на мера Володимира-Волинського Зінкевич виступив проти ймовірного суперника Клим’юка 2
19:46
Майже 3 тис ракетних комплексів і ракет на 2 млрд грн у 2020 році планує закупити Міноборони України 1
19:15
У китаянки-пасажирки потяга «Київ-Москва» запідозрили коронавірус 1
18:45
Повідомили про наміри здійснювати викиди формальдегіду та інших речовин неподалік Володимира-Волинського та у районі 2
18:26
У Трускавці ветеранів російсько-української війни офіційно лікуватимуть за допомогою дельфінів
17:49
Евакуйована з Китаю лучанка розповіла про свої враження від приїзду в Україну 1
17:25
Судитимуть чотирьох волинян, які чинили опір поліцейським на Ківерцівщині
16:48
Міжнародний день рідної мови відзначили школярі Нововолинська
16:13
Нововолинські шахтарі долучилися до протестів під парламентом у Києві
15:49
У лісництві Ковельського району виявили тушу свині, яка загинула від африканської чуми
15:28
[ОНОВЛЕНО] Храм у Сусвалі відкриють наприкінці лютого для богослужінь ПЦУ: результати круглого столу
15:16
То село чи місто? Мешканка Нововолинська бореться з курми, яких випасають біля багатоквартирного будинку 10
14:56
Внаслідок пориву кілька вулиць Володимира-Волинського залишились без води: водоканал усуває недоліки
14:28
Луцькі прикордонники біля Білорусі виявили незаконний видобуток бурштину
13:56
Фотопастка в Маневицькому районі зафіксувала рідкісну тварину
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі