<

На Волині ковід-сертифікати перевірятимуть лише за QR-кодами

09:12 | 28.11.2021 / Новини / , /
Перегляди
869
/ 1 коментар

26-го листопада під час брифінгу у Волинській ОДА заявили, що відтепер на Волині у закладах та транспорті наявність сертифікатів перевірятимуть виключно за QR-кодами.

За словами заступниці голови Волинської ОДА Людмили Тимощук, посилені карантинні обмеження продовжуватимуть діяти і в жовтій зоні епіднебезпеки, повідомляє Район.Володимир-Волинський.

Так, потрібні «зелені» (дві дози) ковід-сертифікати для відвідування закладів та подій, торгово-розважальних, культурних та спортивних центрів.

За допущення до роботи без таких ковід-сертифікатів або відвідувачів у закладі, який допустив таке, на власника буде накладатись штраф від 34 до 170 тисяч гривень. Окрім того, перевірка сертифікатів вводиться за QR-кодом.

«Потрібен не просто паперовий документ. Перевіряючий через QR-код своєї «Дії» буде наводити на QR-код на вашому гаджеті. І таким чином зчитувати інформацію. Тільки тоді людина вважається вакцинованою», – наголосила Людмила Тимощук.

Також Людмила Тимощук нагадала, що подорожувати автобусним, залізничним та авіатранспортом можливо лише з «зеленим» ковід-сертифікатом. 

один коментар
  1. питання – згідно якого ЗАКОНУ ??? будь хто може перевіряти ковід-сертифікат. в ОДА маразматики ,0 чи в них як і в голові ЛЯШКА порожньо .
    головне штрафів зібрати якнайбільше , бо бюджет порожній. Ото вибрали ЗЕЛЕНУ МРАЗЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Січня, Середа
Погода у Нововолинську та Володимирі