<

Представили голову Іваничівської РДА Миколу Смаля

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:05 | 30.03.2020 / Іваничі / /
Перегляди
22
/ Коментарі відсутні

30-го березня перший заступник голови Волинської ОДА Леонід Кирильчук в Іваничівській селищній раді зачитав розпорядження Президента України про призначення голови Іваничівської районної державної адміністрації.

Представником президента Володимира Зеленського в Іваничівському районі став Микола Смаль, колишній староста Переславичівської сільради.

Кирильчук вручив очільнику району посвідчення. Попросив новопризначеного голову РДА знайти спільну мову з районною та селищними радами, ОТГ та усіма, хто причетний до справ в Іваничівському районі.

В Іваничівській селищній раді на представленні голови РДА були присутні заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, голова Іваничівської ОТГ Федір Войтюк, голова Палівської ОТГ Андрій Сапожник та інші.

“Ваш район, можливо погано скажу, але менше має грошей, менше можливостей їх здобути, тому новому голові є над чим працювати”, – зазначив перший заступник голови Волинської ОДА.

Смаль подякував президенту за довіру та пообіцяв сумлінно виконувати свої обов’язки.

“Не думав, що в такий складний час мені доведеться очолювати райдержадміністрацію. Складний період є на Сході, і другий – що в нас насувається епідемія коронавірусу. Буду докладати максимальних зусиль, щоб не допустити її на терена регіону. Це важко, але якщо працювати, то поширення коронавірусу можна зменшити. Можна створювати рейдові бригади, ставити блокпости, але ефективні.

Буду працювати над залученням інвестицій. Маю з іноземними партнерами зв’язки.

З вітальним словом виступив помічник нардепа Андрій Бокоч, наголосивши на тому, що вдалося ефективно в свій час попрацювати команді парламентаря з новопризначеним головою РДА, який раніше був старостою села Переславичі Іваничівського району.

“Ми маємо новий клуб в селі Переславичі, який став окрасою всього району. Впевнений, що і надалі все вдасться Миколі на новій посаді”, – зазначив Бокоч.

Заступник голови РДА Людмила Войтович, яка виконувала обов’язки голови, привітала Смаля, а він навзаєм подякував за зроблену роботу. До привітань долучився голова Палівської ОТГ Сапожник.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
28 Січня, Субота
27 Січня, П’ятниця
Погода у Нововолинську та Володимирі