ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ ЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ!
Пятниця, 20 жовтня 2017, 07:47

Хто претендує на депутатський мандат в Іваничівській ОТГ? Список кандидатів

11:51 | 10.10.2017 / Рубрика: Іваничі / 1 коментар
0

Іваничівська селищна виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 190 кандидатів у депутати Іваничівської ОТГ.

Це рекордна кількість активістів, які вирішили випробувати себе у виборах до Іваничівської громади, які відбудуться 29-го жовтня.

На кожен округ по кандидату (всього 26) виставила партія УКРОП, 25 кандидатів зареєструвала ВО “Свобода”, 23 – БПП “Солідарність”, по 22 – Аграрна Партія та ВО “Батьківщина”, 16 – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Зареєстрували також своїх кандидатів “Розумна сила” та “Самопоміч” (відповідно 5 і 4) і 47 активістів зареєструвалися самовисуванцями.

Нагадаємо, що Іваничівська селищна рада об’єднується із Мишівською і Соснинською сільськими радами.

Cписки кандидатів у депутати по округах за даними Іваничівської виборчої комісії об’єднаної територіальної громади:

Округ № 1:

  • Анатолій Макаров (самовисування)
  • Оксана Пушкарська (“Розумна сила”)
  • Олена Годунко  (Аграрна Партія)
  • Ольга Холмецька  (БПП “Солідарність”)
  • Вадим Марчук  (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Леонтій Макаров (ВО “Свобода”)
  • Петро Марчук (УКРОП)
  • Віра Юхимчук (ВО “Батьківщина”)

Округ №2:

  • Лілія Васага (самовисування)
  • Андрій Бучман (Аграрна Партія)
  • Вікторія Чернета (БПП “Солідарність”)
  • Сергій Бучко (Радикальна Партія О. Ляшка)
  • Тетяна Кондратюк (ВО “Свобода”)
  • Олександр Чонтош (УКРОП)
  • Максим Манюк (ВО “Батьківщина”)

Округ №3:

  • Алла Козак (самовисування)
  • Лідія Смаль (самовисування)
  • Володимир Івашкевич (Аграрна Партія)
  • Алла Баранчук (БПП “Солідарність”)
  • Сергій Смаль (ВО “Свобода”)
  • Людмила Никонюк (УКРОП)
  • Людмила Лазаренко-Штикало  (ВО “Батьківщина”)

Округ №4:

  • Анатолій Квітка (самовисування)
  • Віктор Дмитрук (Аграрна Партія)
  • Микола Дацюк (БПП “Солідарність”)
  • Володимир Крикун (ВО “Свобода”)
  • Оксана Павлюк (УКРОП)

Округ №5:

  • Анатолій Парадуха (Аграрна Партія)
  • Оксана Мілютіна (БПП “Солідарність”)
  • Микола Бучко (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Сергій Левчук (ВО “Свобода”)
  • Олег Тимощук (УКРОП)
  • Валентина Рибка (ВО “Батьківщина”)

Округ №6:

  • Ігор Данилюк (самовисування)
  • Андрій Гончар (самовисування)
  • Василь Лобода (самовисування)
  • Юрій Давидюк (самовисування)
  • Іван Мазурук (Аграрна Партія)
  • Віктор Зелінський (БПП “Солідарність”)
  • Борис Морзюк (ВО “Свобода”)
  • Віталій Терещук (УКРОП)

Округ №7:

  • Ігор Мочерад (самовисування)
  • Руслан Шевчук (самовисування)
  • Дмитро Мусій (самовисування)
  • Віктор Пушкарський (самовисування)
  • Світлана Велимчаниця (самовисування)
  • Мирослава Петренко (Аграрна Партія)
  • Гарік Татоян (БПП “Солідарність”)
  • Олег Савицький (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Василь Ігнатюк (ВО “Свобода”)
  • Віталій Гуменюк (УКРОП)

Округ №8:

  • Олександр Приступа (самовисування)
  • Максим Мазурок (самовисування)
  • Сергій Крищук (Аграрна Партія)
  • Олександр Демчук (БПП “Солідарність”)
  • Сергій Опевалов (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Ігор Мороз (ВО “Свобода”)
  • Олег Богуш (УКРОП)
  • Наталія Генсецька  (ВО “Батьківщина”)

Округ №9:

  • Дмитро Кузвєсов(самовисування)
  • Василь Дмитрук (Аграрна Партія)
  • Надія Грицюк (БПП “Солідарність”)
  • Оксана Рубан(Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Юрій Опекан (ВО “Свобода”)
  • Володимир Сарабуна (УКРОП)
  • Вадим Шиманський (ВО “Батьківщина”)

Округ №10:

  • Володимир Рубан (самовисування)
  • Олександр Колєсов (самовисування)
  • Віктор Березюк (Аграрна Партія)
  • Микола Холмецький (БПП “Солідарність”)
  • Інна Хільковець (ВО “Свобода”)
  • Іван Палій (УКРОП)

Округ №11:

  • Олександр Сорока (самовисування)
  • Микола Пасевич (самовисування)
  • Алла Іванчук (самовисування)
  • Ірина Радзівіло (Аграрна Партія)
  • Людмила Обштир (БПП “Солідарність”)
  • Андрій Сімчук (ВО “Свобода”)
  • Оксана Приступа (УКРОП)
  • Борис Собчак (ВО “Батьківщина”)

Округ №12:

  • Руслан  Мартинюк (самовисування)
  • Юрій Тимощук (самовисування)
  • Дмитро Пензовський (самовисування)
  • Олена Данилюк (Аграрна Партія)
  • Ігор Вихованець (БПП “Солідарність”)
  • Олександр Косаковський (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Віктор Вілентко (ВО “Свобода”)
  • Вадим Дацюк (УКРОП)
  • Тетяна Грицюк (ВО “Батьківщина”)

Округ №13:

  • Андрій Радчук (Аграрна Партія)
  • Наталія Мариніна (БПП “Солідарність”)
  • Володимир Ромашко (ВО “Свобода”)
  • Віталій Марценюк (УКРОП)
  • Розалія Нейман (ВО “Батьківщина”)

Округ №14:

  • Катерина Бонюк (самовисування)
  • Станіслав Романюк (самовисування)
  • Сергій Сівер (“Розумна сила”)
  • Микола Романюк (Аграрна Партія)
  • Василь Циголко (БПП “Солідарність”)
  • Віталія Цаплан (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Віталій Гресь (ВО “Свобода”)
  • Галина Макаринська (УКРОП)
  • Вікторія Козачук (ВО “Батьківщина”)

Округ №15:

  • Зіна Яцик (Аграрна Партія)
  • Євгеній Голодюк (БПП “Солідарність”)
  • Олександр Гапляк (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Неоніла Лапінська (ВО “Свобода”)
  • Петро Крась (УКРОП)
  • Павло Іванченко (ВО “Батьківщина”)

Округ №16:

  • Дмитро Мазурок (самовисування)
  • Тетяна Черкасова (самовисування)
  • Петро Мазурук (самовисування)
  • Тетяна Азаркевич (самовисування)
  • Петро Стуга (самовисування)
  • Іван Пасічник (самовисування)
  • Віталій Кондратюк (“Розумна сила”)
  • Ірина Котловець (Аграрна Партія)
  • Олександра Шептор (БПП “Солідарність”)
  • Наталія Томашук (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Петро Нагайовський (ВО “Свобода”)
  • Леонід Коменда (УКРОП)
  • Любомир Королік (ВО “Батьківщина”)

Округ №17:

  • Алла Кравчик (самовисування)
  •  Віталій Пилипюк (самовисування)
  • Павло Романюк (самовисування)
  • Галина Ковальчук (“Розумна сила”)
  • Олег Новосад (Аграрна Партія)
  • Людмила Войтович (БПП “Солідарність”)
  • Ірина Мельничук (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Олександра Лобода(ВО “Свобода”)
  • Тарас Курач (УКРОП)
  • Сніжана Горбачук (ВО “Батьківщина”)

Округ №18:

  • Ярослав Когут (самовисування)
  • Сергій Райко (БПП “Солідарність”)
  • Ірина Глушнюк (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Надія Ілова (ВО “Свобода”)
  • Микола Панасюк (УКРОП)
  • Тетяна Радчук (ВО “Батьківщина”)

Округ №19:

  • Микола Макарук (самовисування)
  • Емілія Левчук (БПП “Солідарність”)
  • Олег Кукурудза (ВО “Свобода”)
  • Володимир Матвіюк (УКРОП)
  • Валерій Назарук (ВО “Батьківщина”)

Округ №20:

  • Вікторія Воробей (Аграрна Партія)
  • Марія Фурсевич (БПП “Солідарність”)
  • Валентина Мельничук (Самопоміч)
  • Петро Лобаєвський (ВО “Свобода”)
  • Михайло Щербан (УКРОП)
  • Юлія Мельничук (ВО “Батьківщина”)

Округ №21:

  • Валентина Панасюк (Аграрна Партія)
  • Людмила Ткачук (БПП “Солідарність”)
  • Микола Недоріз (ВО “Свобода”)
  • Наталія Мазурок (УКРОП)
  • Лариса Мельничук (ВО “Батьківщина”)

Округ №22:

  • Сергій Раковець (самовисування)
  • Галина Кравченко (Аграрна Партія)
  • Любов Романюк (БПП “Солідарність”)
  • Світлана Корнись (Самопоміч)
  • Олена Франасюк (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Петро Кошлатий (ВО “Свобода”)
  • Віталій Петрицький (УКРОП)
  • Валентина Дубенюк (ВО “Батьківщина”)

Округ №23:

  • Надія Стежко (самовисування)
  • Володимир Хомюк (самовисування)
  • Марія Мельничук (самовисування)
  • Любов Романюк (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Ольга Пасічник (УКРОП)
  • Ірина Пасічник (ВО “Батьківщина”)

Округ №24:

  • РоманЧипинюк (самовисування)
  • Петро Юзефович (самовисування)
  • Катерина Ткачук (Аграрна Партія)
  • Тетяна Омельчук (Самопоміч)
  • Віктор Позняковський (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Онуфрій Остапюк (ВО “Свобода”)
  • Олександр Бадивський (УКРОП)
  • Галина Чмута (ВО “Батьківщина”)

Округ №25:

  • Сергій Мельничук (самовисування)
  • Мирослава Козюк (самовисування)
  • Андрій Туз (Аграрна Партія)
  • Сергій Вільчинський (БПП “Солідарність”)
  • Алла Наумук (ВО “Свобода”)
  • Олександр Туз (УКРОП)
  • Роман Козюк (ВО “Батьківщина”)

Округ №26:

  • Андрій Лехкобит (самовисування)
  • Вадим Пирог (самовисування)
  • Святослав Туз (“Розумна сила”)
  • Оксана Сойко (Радикальна Партія О.Ляшка)
  • Мар’яна Бондарук (ВО “Свобода”)
  • Олександр Козюк (УКРОП)
  • Андрій Католик (ВО “Батьківщина”)
1 коментар
  1. Шановні виборці , читаючи списки диву дивуюсь , юра лазаренко , а також його молода команда собчак , савицький та інші проживаючи в нововолинську та в луцьку багато років хочуть змінити іваничі , а де ви були раніше, так само як і цар всія Іваничівщини бадзюнь який на останній сесії хоче всі кошти дати тільки на округ , а цеж державні кошти які можна було дати за рішенням сесії ще восени, виборці ідіть на площу і запитуйте незручні питання в очільника “царька”району. ГАНЬБА!!!!

    8+

Додати коментар


*


Чи підтримуєте блокування російських соцмереж?

Дивитись результати

Loading ... Loading ...

© 2017 Інтернет-видання "БУГ"