<

Федір Войтюк впевнено перемагає на виборах до Іваничівської ОТГ

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:57 | 29.10.2017 / Іваничі / /
Перегляди
69
/ коментарів 5

29-го жовтня в Іваничівській об’єднаній територіальній громаді пройшли вибори голови.

За інформацією попередніх підрахунків голосів від інтернет-видання “БУГ” у виборах переміг Федір Войтюк від УКРОПу, за нього проголосували 2 091 виборців.

За його основного суперника свободівця, голову Іваничівської районної ради, Андрія Бадзюня віддали 20,86 % ( 728 голосів).

Юрій Лазаренко від Батьківщини набрав 12,06 % ( 421 голос). Алла Зінчук, зареєстрована як самовисуванець отримала 5,93 % ( 207 голосів) та самовисуванець Вадим Решетило набрав 1,2 % ( 42 голоса).

На протязі дня виборчі дільниці відвідав народний депутат від округу Ігор Гузь разом із новообраним головою Іваничівської ОТГ Федором Войтюком.

https://www.facebook.com/bokoch.andrij/posts/1588335477871684
коментарів: 5
 1. Дорогий Федір Васильович , з перемогою вас , а Бадзюнь і «Свобода» ідуть в поле гусей пасіть в Грибовиці

 2. Буде дуже важко – просто посміхніться,
  Буде дуже добре – не розслабляйтесь,
  Буде боліти голова – просто поспівайте,
  Будуть плювати- просто підставте їм обличчя,
  Будуть говорити – браво ще живете,
  Будуть заздрити – подайте руку дружби,
  Будуть принижувати – хай їм Бог простить,
  Будуть любити – поділіться хорошим настроєм,
  Будуть, будуть, будуть, а Ви просто живіть як і колись жили, зараз живете, і будете жити – ВІЧНО!

 3. Є два роки, великої відповідальності за добробут Іваничівської ОТГ, важких 2 роки, Хай вороги не тішаться, але й друзі не радіють. Закотіть рукави, і менше св”яткуйте. На робочому місті в понеділок, не всі були, але факт – робота кіпіла в селищній.Віри Вам, Любові Вам і великого людського терпіння.
  Але в день автомобіліста, можна було б і допомогти на дорозі до Лугового.

 4. Від імені всіх виборців, які зробили достойний вибір :

  Звертаюсь до побратимів Андрія Бадзюня і «Свободи».
  Що такого грішного і злочинного зробив в селищі Войтюк, що недостойний бути обраний головою громади? Чому людей (а це не мало – 2091 особа), які за нього проголосували, ви називаєте запроданцями, зрадниками? Невже така кількість людей
  сліпа, тупа, не здатна розібратися в сьогоденні, а лише ви зі своїми поглядами і категоричними висловами гідні бути патріотами – українцями? І немає чого соромитися і опускати очі всім тим, хто проголосував за Войтюка. Він переміг достойно і з великою перевагою. Так само як і ті депутати, які йшли від різних політичних партій та самовисуванням, але люди чомусь обрали саме їх. Можливо вам усім потрібно задуматись чому саме Свобода так втратила рейтинги. А свої політичні амбіції і недолугі вислови у мережі Фейсбук, пане Ігнатюк, притримайте при собі. Ви були в депутатах, могли гори вернути, але щось жодної відповіді на те, що ви зробили для людей і селища, (крім скандалів) ви так і не дали. Вмійте програвати достойно! Якщо ви такі патріоти, то краще направте свої сили на добрі справи для людей. «Служіть» вірно їм а не своїм політичним босам.
  А Федора Васильовича та весь новообраний депутатський корпус вітаю з достойною перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Середа
23 Липня, Вівторок