<

Черга з катафалків у київський крематорій складає дві години: Радуцький закликає вакцинуватися

20:11 | 20.10.2021 / Новини / /
Перегляди
655
/ коментарі 3

20-го жовтня голова парламентського комітету з питань здоров’я нації нардеп «Слуги народу» Михайло Радуцький закликав нардепів та працівників Верховної Ради активніше вакцинуватися, показуючи приклад для наслідування.

Про це повідомляє Українська правда.

Нардеп нагадав, що Україна в останні дні знаходиться в невтішному “топі” країн, які лідирують за кількістю померлих від коронавірусу. За останню добу в Україні також зафіксовано понад 18 тисяч хворих на ковід.

Він вказав, що вимагати від людей виконувати карантинні обмеження і вакцинуватися не можна, якщо не подавати позитивний приклад самим.

“80% Верховної Ради не розуміють, що масковий режим – це обов’язково для виконання. Не більшість, але дуже велика кількість депутатів, робітників апарату Верховної Ради, секретаріатів комітетів невакциновані по сьогоднішній день, не маючи для цього протипоказань…

Ще раз дуже прошу керівництво… по-перше дати доручення апарату Верховної Ради знову організувати щеплення для бажаючих у приміщеннях Верховної Ради (для робітників апарату, депутатів і робітників секретаріату Верховної Ради), друге – більш ретельно вимагати виконання карантинних обмежень, що стосується носіння масок в закритих приміщеннях Верховної Ради”, – сказав Радуцький.

Нардеп також наголосив, що Україна сьогодні є другою країною зверху за кількістю померлих. Черга до київського крематорію сьогодні з катафалків складає близько двох годин.

коментарів: 3
  1. Oт якби бyло: “чeрга з кaтaфaлків до Вepxовної Paди”, отo би Бyгoвський peйтинг зaшкaлив :-)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Грудня, Вівторок
Погода у Нововолинську та Володимирі