<

Білорус намагався перевезти цигарки через волинський кордон

21:16 | 6.10.2021 / Новини / , /
Перегляди
479
/ Коментарі відсутні

Працівники Волинської митниці спільно з співробітниками Державної прикордонної служби попередили незаконне переміщення понад 3 тисяч пачок білоруських цигарок.

Прямуючи з Республіки Білорусь в Україну, в зону митного контролю митного поста «Дольськ» Волинської митниці заїхав вантажний транспортний засіб марки «IVECO DAILY 35S15». Відповідно до товаросупровідних документів в згаданому автомобілі переміщувався вантаж тканин в адресу українського підприємства, – інформує пресслужба відомства.

Під час повного митного огляду автомобіля було виявлено приховані від митного контролю та незадекларовані 3030 пачок цигарок марки «CREDO», без марок акцизного збору України, вартістю понад 121 тисячу гривень, що знаходились в порожнинах підлоги вантажного відділення транспортного засобу, попередньо переобладнаного в кустарних умовах.

Водій автомобіля, громадянин Республіки Білорусь намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників), ввезти на митну територію України цигарки без марок акцизного збору України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення, конфіскацію товару та самого транспортного засобу.

Відтак, цигарки вартістю 121,2 тис. грн. та автомобіль «IVECO DAILY 35S15» орієнтовною вартістю 303 тисячі гривень вилучено до рішення суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 Грудня, Понеділок
Погода у Нововолинську та Володимирі