<

Збірна Португалії перемагає Уельс і вдруге в історії вийшла у фінал чемпіонату Європи

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:55 | 7.07.2016 / Новини / /
Перегляди
3
/ Коментарі відсутні

У Ліоні (Франція) завершився перший півфінальний поєдинок Євро-2016 в якому збірна Португалії здолала Уельс з результатом 2:0.

За підсумком перших 45 хвилини португальці грали дуже примітивно, закидаючи м’яч вперед на Кріштіану Роналду, а валлійцям часто не вистачало ідей в позиційних атаках. Лише лідер Уельсу Гарет Бейл намагався загострити гру, але нічого по-справжньому небезпечного не відбулося, повідомляє УНН.

Вирішальним став початок другого тайму. Після подачі Жоау Маріу з кутового лідер португальців К.Роналду виграв боротьбу на “другому поверсі” і точно пробив головою. Вже через три хвилини після дальнього удару К.Роналду, 17-й номер португальців Нані підставив в падінні ногу і, змінивши напрям м’яча, подвоїв перевагу португальців — 2:0.

Варто відзначити, що К.Роналду став лише третім футболістом, який відзначився більш ніж в одному матчі 1/2 фіналу в рамках чемпіонатів Європи.

Нагадаємо, що португальська дружина лише в другий раз вийшла у фінал Євро. Попереднього разу Португалія у 2004 році зазнала поразки від Греції.