Повідомили, які дороги планують відремонтувати в Нововолинській, Володимирській та Іваничівських громадах у наступному році
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316111444_500054088813854_8842547989674956915_n.jpg)
17-го листопада відбулася зустріч депутата Волинської облради Андрія Бокоча із Ншаном Антоняном – в.о. начальника управління Служби автомобільних доріг у Волинській області на якій обговорили плани на 2023 рік.
На зустрічі обговорили подальшу взаємодію, між командою нардепа та структурним підрозділом Автодору, повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Бокоч.
Найближчими днями Ншан Аршалуйсович у столиці захищатиме проєкти по ряду транспортних артерій регіону.
Серед пропозицій по нашому округу зазначено завершення ділянки від Іванич до Павлівки, також – відремонтувати дорогу від Верби до Любомля, а у Володимирі повністю зробити вулицю Зимнівську.
Передбачається і облаштування пішохідних доріжок вздовж автотраси Р-15 на відрізку, що йде повз Нововолинськ.
Зазначені об’єкти – із найбільших, які можуть бути передбачені у наступному році.
Будуть зимою робити ?
Будуть зимою робити ,чи літом ?