<

Народний депутат Ігор Гузь прозвітував про свою роботу у 2022 році

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:29 | 31.12.2022 / Володимир, Нововолинськ / /
Перегляди
549
/ Коментарі відсутні

Народний депутат України Ігор Гузь прозвітував про пророблену з командою роботу у 2022 році.

Звіт оприлюднили на фейсбук-сторінці нардепа.

“Дякую всім, хто був поруч у 2022 році і додавав сил працювати. Дякую своїй команді.

Це був рік, коли ми вистояли. Дякую вам, що я можу відчувати гордість перед цілим світом за те, що я є депутатом парламенту незламної країни.

Цього року старався робити більше і більше, щоб виправдати ваші сподівання”, – написав Гузь.

На початку березня 2022 року запустили волонтерську ініціативу «Фронтовий пікап», в рамках якої вдалося доставити на позиції військовим 148 автомобілів.

“Команда на чолі з моєю помічницею Мар’яною Коваль збирала кошти на викуп автомобілів, на їх ремонт, переправку через кордон; залучала волонтерів-водіїв та автомайстерні, допомагала іншим волонтерським організаціям з викупом, оформленням документів, переправленням, ремонтом і доставкою авто на фронт. На кожне авто, яке передане військовим частинам, є документ, який це підтверджує”.

Краще про роботу розкажуть цифри:

 • зібрали кошти, викупили і доставили на позиції 5 авто;
 • 10 авто від партнерів та благодійників через Фронтовий пікап передано на позиції військових;
 • 12 авто викуплено за кошти волонтерів та волонтерських організацій та доставлено в Україну;
 • для 121 автомобіля оформлено документи, необхідні для їхнього транспортування через митний кордон України і передачу їх на баланс військових частин.Ініціатива і далі працює. Більше інформації ініціативи ви знайдете на сторінці «Фронтовий пікап»

Щоб бути готовим до можливої агресії російської федерації ще у лютому народний депутат організував на Волині Штаб захисту Волині.

Підтримали ініціативу міські голови Володимира та Нововолинська. Зібрана команда провела навчання для усіх бажаючих долучитися до добровольчих формувань у своїх громадах.

“Ми продовжили навчання і після вторгнення 24 лютого. Згодом багато тих, хто брали участь у навчаннях, пішли в ТРО, а самі інструктори – на фронт”.

Далі подаємо текст допису без змін:

У травні 2022 року Ігор Гузь започаткував з командою ініціативу «Єднаймося», яка допомагає парафіянам з УПЦ МП на законних підставах приєднатися до ПЦУ.

Це дуже важливо для України сьогодні – позбутися впливу росії у церковному житті.Наразі в межах ініціативи функціонують веб-сайт https://yednaimosia.info/, сторінка у фейсбуці Єднаймося та телефонна «гаряча лінія».

Загалом за час роботи ініціативи було надано юридичний супровід 16 релігійним громадам, проконсультовано представників 27 релігійних громад. В основному, підтримка надавалася громадам у Волинській області, також консультували громадян з Рівненської, Закарпатської, Черкаської, Хмельницької, Дніпропетровської областей та з Києва.Ініціатива і надалі продовжує свою діяльність та готова допомагати в утвердженні українського православ’я.

До слова, активно лобіюю на законодавчому рівні процес утвердження українського православ’я. Так, зокрема, є співавтором законопроекту «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій», яким передбачається повна заборона релігійних організацій та установ, які входять до складу чи визнають у будь-якій формі підлеглість у канонічних, організаційних, інших питаннях російській православній церкві (РПЦ).

Також підтримав під час голосування проект Постанови ВРУ № 7332 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) проти представників російської православної церкви». В Україні не може бути місця церкві, що підтримує вбивство українців!

Робота у парламенті.

Не пропустив жодного засідання сесій Верховної Ради. Також від мене до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій було направлено 1120 депутатських звернень.

Став автором та співавтором 43 законопроектів та постанов. 12, на мою думку, найважливіших:

 • 7230 Проєкт Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо можливості для іноземних громадян укладати контракт про проходження служби у військовому резерві
 • 7272 Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресора
 • 7318-1 Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо очищення влади від проросійських політичних партій
 • 7408 Проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо врегулювання окремих питань соціального захисту членів сімей військовослужбовців
 • 7459 Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України
 • 7498 Проєкт Закону про внесення зміни до розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України щодо оподаткування операцій з ввезення транспортних засобів учасниками бойових дій та іншими категоріями осіб
 • 7509 Проєкт Постанови про перейменування Володимир-Волинського району Волинської області
 • 7633 Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання джерел інформації держави-агресора або держави-окупанта в освітніх програмах, в науковій та науково-технічній діяльності
 • 7721 Проєкт Закону про деколонізацію гуманітарної сфери України
 • 8032 Проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо борців за незалежність України у XX столітті)
 • 8090 Проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо належного відзначення внеску захисників і захисниць України у забезпечення оборони України, захист безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України
 • 8164 Проєкт Закону про внесення змін до статті 24 Закону України “Про відпустки” щодо гарантування права мобілізованих осіб на отримання грошової компенсації за невикористану відпустку.

Розглянув 1455 письмових та усних звернення громадян. Загальна кількість громадян, які звернулися, в тому числі колективні звернення – 6340 осіб.

На жаль, від великих планів з розвитку територій округу, які були на початку року, довелося відмовитися вже наприкінці лютого. Натомість всі сили направив на підтримку ЗСУ, міжнародну діяльність та інші важливі питання захисту населення.

Як співголова парламентської групи дружби з Литовською Республікою ініціював 5 візитів литовських парламентарів та медійників в Україну.

Відтак, більш широка аудиторія Європи дізналася, які наслідки несе «рускій мір», а українська сторона отримала і отримує необхідну для оборони допомогу.

Таким чином, було організовано поїздки литовських парламентарів та представників центральних державних органів влади на деокуповану Київщину, Харківщину, а також у Дніпро та Одесу.

Українські військові підрозділи в рамках поїздок отримали допомогу.Ініціював перше в історії незалежної України спільне засідання Комітетів з економічного розвитку України та Литви. Було створено Центр україно-литовського партнерства на базі Агенції регіонального розвитку Прибужжя. Також вдалося організувати зустріч представників влади Литви з керівниками українських військових добровольчих об’єднань За цей рік, мої надійні друзі литовці, ви стали для мене рідними. Дякую вам за допомогу українському народові.

Захист північного кордону України від можливих повторних атак ворога зі сторони Білорусі – питання, яке хвилює мешканців мого виборчого округу і всіх мешканців північних областей.

Чернігів, Ніжин, Житомир, Звягель, Рівне, Луцьк, Ковель, Володимир, Нововолинськ.

Разом із білоруськими добровольцями з Полку ім. Кастуся Калиновського, які боронили від російських атак нашу столицю і надалі продовжують захищати Україну, провели зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування, державної влади та військовими формуваннями в чотирьох областях України, що межують з Білоруссю.

На порядку денному було одне питання – синхронізація спільних дій у випадку можливого нового наступу з півночі. Білоруські добровольці на чолі з командиром Полку Денисом Прохоровим «Китом» не словом, а ділом доводять свою готовність боротися за вільну Україну та вільну Білорусь!

Підтримував та усіляко старався пришвидшити процес дерусифікації та дерадянізації на Волині та в Україні.

Так, спільно з колегами-депутатами з Волині Іриною Констанкевич та Вячеславом Рубльовим письмово звернулися до влади всіх 54 громад Волині з закликом перейменувати 838 вулиць, які мають у собі радянсько-російські маркери.

Такі перейменування відбулися в окрузі, а у Володимирі ще й нарешті зняли радянські зірки на площі Героїв та танк, який зустрічав польських друзів своєю гарматою.

Спільно з колегами-депутатами скерували звернення про демонтажі радянських та російських маркерів-пам’ятників в українських містах. Цю роботу треба продовжувати і далі, адже це також культурно-гуманітарний фронт, де українці мають здобути перемогу.

Важливою основою для комунікації з мешканцями округу, Волині та всіма українцями стала моя офіційна сторінка у фейсбуці Ігор Гузь – офіційна сторінка

Цього року на ній опублікував більше 200 дописів, які отримали 5,5 мільйона переглядів.

Саме завдяки фейсбуку «Звернення до білоруських матерів», яке записав на початку березня з закликом не віддавати своїх дітей війні на боці росії, переглянули близько 2 мільйони разів.

Саме завдяки вам, читачам цієї сторінки, вдалося поширити багато меседжів про відновлення справедливості, про дерадянізацію, очищення влади від проросійських політиків, здобути зрушення на фронті боротьби з УПЦ МП та інше.

Дякую вам за активність та за підтримку.

Таким був рік. Наступний ми почнемо вже завтра. Є плани, але попереду і невідомість. Проте, звісно, є надія та віра в те, що наступний рік буде для України знаковим.

Вітаю вас з Новим роком!
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа
21:25
8
1
«Вибори та ІПСО» - Тарас Завгородній