Місто буденне: квітневий дощ у Нововолинську
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/c4de0076-b2fe-4d22-aa61-3b520087cbff.jpg)
У Нововолинськ прийшла весна, а разом з нею перший квітневий дощ. Місто потрохи готується зустрічати спекотні дні, на вулицях прибирають працівники ВУКГ, оновлюють рекламні банери до Великодня.
Та не лише мешканці готуються до справжньої весни. У яскраві барви вбирається природа, в місті вже зацвіли магнолії, дерева аличі, персика та абрикоса.
Чарівна пора «пробудження» весни зігріває теплом кохання та дарує незабутні миті. Місто оживає, навіть у будні дні вулицями прогулюються чимало нововолинців, відпочиваючи від робочих справ. На зміну теплій погоді прийшов вітер з дощем, але після цього весна забуяє ще з більшою силою.