<

Діток у садочку на Горохівщині годували неякісним маслом

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:50 | 25.03.2021 / Новини / /
Перегляди
2
/ коментарі 3

Під час інспектування у дошкільного навчального закладу «Журавлик» Горохівської територіальної громади, виявлено вміст немолочного жиру у маслі полтавського виробника.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби у Волинській області.

Відповідно до результатів досліджень Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у зразку масла солодковершкового селянського 72,8% жиру, виробництва ТОВ «Гранд-Молпродукт», Полтавська область, смт Чутове, вул. Чапаєва, 9А, з датою виготовлення 09.02.2021, відібраного під час інспектування на харчоблоці дошкільного навчального закладу «Журавлик» Горохівської територіальної громади, виявлено вміст немолочного жиру, що не дозволено згідно чинного ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови».

Операторів ринку харчових продуктів просять звернути увагу, що зазначене масло солодковершкове не відповідає законодавству щодо надання інформації про харчові продукти і підлягає вилученню з обігу.

Використання такого масла у харчових цілях або реалізація, зберігання для цілей реалізації, пропонування до реалізації, розповсюдження на платній чи безоплатній основі забороняється відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.




коментарів: 3
  1. 10 березня 2021 р. у закладі дошкільної освіти „Журавлик” с. Журавники виникла підозра щодо якості солодковершкового масла, призначеного для харчування дітей. Представниками Управління освіти, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Горохівської міської ради у присутності завідувачки закладу дошкільної освіти „Журавлик” Алли Шварц було відібрано зразки цієї продукції для лабораторного аналізу. Управління освіти, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Горохівської міської ради зіініціювало перевірку солодковершкового масла і звернулося до Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою перевірки якості солодко- вершкового масла на відповідність ДСТУ 4399:2005.
    Згідно договору № 46/01-19 на проведення державного лабораторного ветеринарно-санітарного контролю й комплексу лабораторних досліджень та акту наданих послуг № 646 було надано висновок про невідповідність зразка солодковершкового масла ДСТУ 4399:2005, унаслідок чого договір на постачання солодковершкового масла з ТОВ „ГОЛДПРО” було розірвано.

  2. Пройшли ті часи що масло було маслом , тепер так званий масельний продукт бєз вкуса бєз цвєта і бєз запаха . Як лайно може бути якісним чи не якісним?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Травня, Четвер
1 Травня, Середа