Зрада. Про події навколо Свято-Успенського монастиря у Низкиничах

16:15 | 25.02.2019 / Рубрика: Погляд / 25 коментарів

У разі перемоги московського патріархату, сільська рада має право по закону відмовити на оренду землі московському патріархату і розірвати з ним договір. Шановні прихожани
Свято – Успенського монастиря, які за Московський патріархат, невже ви не розумієте , що ви прийняли сторону ворога і зрадили матері – Україні, своїй державі .

Хочу сказати про події навколо Свято-Успенського монастиря села Низкиничі.  Збори пройшли у приміщені сільської школи, де завжди проходять збори сільської громади, куди були запрошені настоятель монастиря Вікентій і вся його братія, на жаль, ні хто з них не прийшов.

На повістці зборів стояло одне питання – про перехід Свято – Успенського монастиря села Низкиничі з Московського патріархату до Православної Церкви України , тобто без упорядкування зі сторони Москви. Збори пройшли за законами України, за регламентом, без шуму і крику. 97% присутніх виявили своє бажання перейти до Православної Церкви України. Це все ви бачили по телебаченню в прямому ефірі.

В цей час нам сказали, що в монастирі проходять ще одні збори за участю міських і сільських прихожан. Зі слів священиків, 500 прихожан, присутніх на зборах, одноголосно проголосували за Московський патріархат. Я думаю, що прихожанам не було повідомлено про підпорядкування УПЦ МП Москві.

Після такої новини я оголосив – у разі перемоги московського патріархату, сільська рада має право по закону відмовити на оренду землі московському патріархату і розірвати з ним договір. Шановні прихожани монастиря, які за Московський патріархат, невже ви не розумієте , що ви прийняли сторону ворога і зрадили матері – Україні, своїй державі. За таку зраду в Росії вас в кайданках відправили б, в кращому випадку, в північні колонії.

А ви знаєте, що всі УПЦ МП за підрахунками Миколи Мітрохіна, директора московського Інституту вивчення релігії в країнах СНД і Балтії щороку відправляють в Москву майже 500 млн. доларів. Це ваші гроші , за які Московський патріархат відправляє на Схід України спецзагони проти ваших дітей, чоловіків і братів, проти вас і вашої держави, проти України.

Невже настоятель монастиря Вікентій (дуже поважаю його і всіх служителів монастиря, бо я ходжу в цей монастир) не казав вам істинну ціль зборів. Монастир як був на тому місці сотні років так і буде, хто ходив туди так і буде ходити. Ніхто не хоче і не буде руйнувати це святилище. Буде змінюватися назва монастиря, замість монастиря Української Православної Церкви Московського патріархату на монастир Православної Церкви України. Без Росії!!!!

А що стосується служителів монастиря, – це їх особиста громадянська позиція . Хто хоче служити народу і Церкві України , той залишається на своєму робочому місці, а той, хто хоче служити Москві, хай їде з миром в Росію. Ось вам вся правда.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
25 коментарі
 1. …. ось вам вся правда)))))))))))))) це не правда. це чергова пропагандиська маячня яка спрямована на розпалювання ворожнечі між українцями. і можливо Україні(чи українцям) жилося б краще коли такі як ,ви шановний , десь би поїхали))))

  • Буг старається,дівчата “молодці”…..

  • Було б краще, коли б поїхали твкі як ви. Якщо потрібно, можу купити білет.

   • не тринькай гроші..ще в пригоді стануть.гройсман анонсував чергове подорожчення газу)))))) можливо,ви праві,як показує практика люди які виїжають з України,зазвичай, не прогадують)))))))))

    • Так що лови момент, поки пропоную, а то прийдеться йти працювати щоб на білет заробити.

 2. Найгірший ворог – це МВФ, який обирае кожний місяць кожного українця. Вимагають підвищувати ціни на газ, бо бояться, шо їм не повернуть борги, які виникли через кредити на грабіжницьких умовах. Путя в порівнянні з МВФ – дитинка !

 3. Менi неприємного читати вiд пана Магомаева такий пост. Чому Ви не вiдмовляєтесь вiд газу ,бензину або нафти? Вони також з Росii. Змилуйтесь, нам релiгiйну ворожнечу треба? Нам ненавiсть розпалювати треба? Чи спокiйно дати свободу совiстi кожнiй людинi?

  • Нам не потрібно релігійну ворожнечу. Нам потрібні адекватні громадяни. Шановні прихожани упцмп увімкніть нарешті мізки.

  • Так відмовляємось потроху

   • … від маскальського газу на користь маскальсько-реверсного і від маскальського вугілля на користь маскальського же, отриманного через бацьку. З переплатою 25%, це перемога !

 4. 100% згідний з кожним словом.

 5. Хочемо, щоб пеця продав завод в росії, щоб співаки не їздили туди з гастролями і в той же час хочемо цілувати дупи московським попам. Казус.

  • А відмовитися від маскальсько-реверсного газу чи від бацьківського вугілля ви хочете чи ні ? Чи не вбачаете тут казусу ?

 6. Подивіться “Ток-шоу “18+” Томос. Шлях до церкви Ефір від 24 лютого 2019 року” на YouTube дивитись з 26 хвилини і все стане зрозумілим хто вирішує долю монастиря і чи є смисл зборів у школі

 7. Джамбулатович правий на сто процентів, люди не розуміють ,що роблять!На всіх документах печатка Московського патріархату,то ви за Україну чи Росію ?Позор!!!А священик и за гроші вам замилюють очі в них усіх один сценарій !Слава Україні !!!

  • розкажи людям, як жити без мацкальського вугілля, яке поки ще поступае через бацьку, і без маскальсько-реверсного газу, який закінчиться в 2020 після пуску Сев.потока-2, і люди до тебе прислухаються..

 8. цей лікар хоче відвернути увагу нововолинців від тарифів збільшених у десятки разів , за які він голосував , від будівництва будинку біля базару , за яке він голосував , від розширення кроноспану , за яке він також голосував… і що ж ми бачимо ? що цей не шановний громадянин голосує за знищення українців однією рукою а за монастир другою . де правда , макгомаєв ? відколи ти став таким щирим українцем ? може згадай попередні роки …

 9. ГОЛОВНЕ ВЧАСНО ВИГУКНУТИ – ЗРАДА .

 10. Ніхто Україну не зраджує. І в першу чергу не зраджує Христа. Подивіться на ці збори в школі, а ще загляньте в Бужанку, як там переходили, стане все зрозуміло. Крики…Таке враження, що заганяють. А в кінці зборів не чути “Слава Богу”. То кого ми славимо. Ходять чутки, що проплачують головам рад, директорам і т. щоб більше церков відреклися від Христа і пішли в невизнане світовим Православям ПЦУ. Порушується свобода віросповідання. Про які гроші на Москву Ви говорите. Ви не бачите, що робиться в монастирі і як трудяться монахи. Забрати можна все, а чи Ви будете себе добре почувати після цього, чи не постраждають від гніву Божого Ваші рідні. Де Ваша любов до ближнього. Схаменіться і не чіпайте Бога, користуйтесь, що Бог дає Вам здоровя, можливість просинати і засинати ситим, працювати і т.д. Замімося економікою, нашим добробутом, благоустроєм, злочинністю і т.д. З любовю до Бога і з вірою ми зможемо стати заможнішими, щасливішими. Будьмо людьми, а не йдімо як стадо овець за закликами. Хіба незрозуміло, що від нас ждуть взаємної ворожнечі. Може не дамо такого шансу.

 11. Православний / 26.02.2019 - 21:08 / Відповіcти

  Чому голосують люди, які в церкву не ходять? Антихристи! Настоятель монастиря -справжній Христовий воїн! А Магомед потрапить в пекло за свою діяльність проти Христа!

 12. Магомед, про що Ви пишете?
  “Ніхто не хоче і не буде руйнувати це святилище. Буде змінюватися назва монастиря, замість монастиря Української Православної Церкви Московського патріархату на монастир Православної Церкви України.”
  Ви вже руйнуєте святе місце своїми закликами – благодать Божа полише монастир, як тільки він перейде в розкол. І тоді краще вже в бар піти, ніж в такий монастир! Не вводьте людей в оману, а посповідайтеся і попросіть в Бога, щоб вернув Вам розум.

 13. Магомед пише істину,а ви не можите її усвідомити. Благодать Бога від Віри людини ,а не від назви.

 14. Люди добрі подивіться скільки зроблено в монастирі при Вікентію і скільки в соборі при степану і зразу зрозуміло в кого куди йдуть гроші. І не чіпайте монахів вони нікому не бажають зла

 15. Низкиницький / 28.02.2019 - 20:24 / Відповіcти

  Магомед Джамбулатович, розчарували ви нас! Самі родом з Дагестану, віри мусульманської.. за професією чудовий лікар, а змішались з політикою та ще й у релігію полізли. Боже, що влада робить з людьми…
  Прохання до вас, залишайтесь й надалі чудовим хірургом, а якщо немає чим зайнятись – можна української мови повчитись. Вибачте за прямоту, нічого особистого..але так як ви розмовляли у школі на зборах, то так борці за Україну не мають розмовляти бо це ж мова нашого ворога!

Додати коментар


Хочеш круту нашу брендову футболку або ж своє горнятко? Виконуй умови та підтримай наш проєкт
Екологічний проєкт #своє горнятко став переможцем грантів. Ми з командою Молодіжний центр “Нові крила” доводимо важливість всіх кроків, навіть маленьких, для ...
Жінка – як вино – з кожним роком стає кращою
З віком жінка стає кращою, гарнішою та витриманішою. Не усім це вдається, як і не кожне гроно винограду може стати хорошим напоєм. Тому ми підготували для вас правила для ...
Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!
Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне ...
Головна проблема – це практично відсутність велоструктури в Нововолинську
Приємно почуватися ваговим велосипедистом на шосе поряд з автотранспортом! Чому б не зробити цю приємність буденню? Велопарковка, яку облаштували в гімназії, поки що не ...
Міська влада бездіє: ми, як активна громада, маємо самі вирішувати питання якості повітря у Нововолинську
Прочитавши відповідь Нововолинської міської ради на звернення щодо забруднення атмосферного повітря в місті, я зрозумів, що вони залишилися на рівні розвитку далеких 80-х. ...