Якщо хтось хоче реалізувати ідею в Нововолинську, то стикається з перешкодами та бюрократією, яку плодить міська влада

13:43 | 7.07.2020 / Рубрика: Погляд / 2 коментарі

У Нововолинську є кілька глобальних проблем, які мене як місцеву жительку та маму трьох дітей турбують найбільше. Найперше – чому досі зачинені дитячі садочки? Вже другий день поспіль у місті не виявлено жодного хворого на коронавірус, а садочки все одно зачинені на карантин.

Кожного дня стоїть проблема, куди приткнути дітей. Я щодня мушу бігати, поєднувати сім’ю і роботу.

Переконана, що поки не буде вакцини від Covid-19, людям треба вчитися жити з вірусом, хоча я звісно не фахівець у медичній сфері.

А взагалі міська влада на чолі із Віктором Сапожніковим взагалі не думає про працюючих батьків. Наше місто славиться оптимізацією бюджетної, освітянської сфери. Тому що міський голова – любитель закрити садочки, скоротити робочий час до 4-ої години, як це було кілька років тому. Батьки, які працювати до 6-7 години ледве справлялись…Це був жахливий нововолинський досвід.

Крім того, у Нововолинську не вистачає місць у дитячих садках. Батькам доводиться ставати у чергу до дитсадків одразу після народження дітей. Знаючи це, міська влада не поспішає звільняти приміщення колишніх садочків, в яких нині розташовані прокуратура, центр зайнятості, податкова тощо.  Знаю, що добру третину приміщень дитячих садочків займають певні служби.

До слова, вже неодноразово народний депутат Ігор Гузь звертався до Генпрокуратури з проханням звільнити приміщення.  Я активно підтримувала депутата у цьому прагненні звільнити садок. Я тоді ще була вагітна і розуміла, що треба буде дитину влаштовувати.  Шкода, що це питання досі у підвішеному стані. Це говорить про те, що наша держава, міська влада є не дуже добрим менеджером.

От у нас є центр зайнятості, який займає половину будівлі садочка, інша половина – пустує. Десятки тисяч гривень йдуть на оплату комунальних послуг, летять в трубу. Там при бажанні, могли і працівників прокуратури розмістити!

А ще я боюсь за здоров’я моїх дітей: вулиці неосвітлені і мені доводилося зустрічати дитину зі школи. Вже мовчу про те, що погуляти з дітками немає де, адже у нашому міському парку можна знімати фільми жахів – там шприци, ворони. Парк на рівні Чорнобиля! Це ж можна було робити по одному атракціону робити раз у п’ять років. Я розумію, що це мільйони, це реально дорого зробити реконструкцію парку, але це 25 років.

Мої діти жодного разу не відвідували міський парк атракціонів. Боюся за їхнє життя. Я закінчувала школу у кінці 90-х років і ми ще тоді заходили на «чортове» колесо і хрестилися перед входом, щоб звідти вийти здоровими.

Та навіть якби хтось і хотів би реалізувати якусь ідею, щоб покращити місто – вони одразу стикаються з перешкодами та бюрократією, яку плодить міська влада.

Віктор Сапожніков бойкотує усі ініціативи нардепа Ігоря Гузя, а могли бути залучені як мінімум в два рази більше коштів. Була ініціативна група «Спортикус» на 15-му мікрорайоні, яка хотіла спортивний майданчик, але все гальмувалося, бо Віктор Борисович специфічно відноситься до народного депутата Ігоря Гузя і не дає можливості працювати. Від міської ради потрібен був всього лише дозвіл на будівництво майданчика, щоб діти мали змогу де гуляти. В результаті там – руїни, шприци, цеглини, діти лазять по недобудовах.

Про блокування громадських ініціатив неодноразово розповідали голови ОСББ, громадські активісти, депутати міської ради. Усі в один голос заявляють про бюрократію та небажання розбудовувати місто.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
2 коментарі
  1. Найбитішляктрафив / 7.07.2020 - 16:51 / Відповіcти

    В чергу в садок? Та я вас прошу! За гроші вас пропустять без черги. Більшість так робить, тільки про це ніхто не говорить, бо питання незручне, а корупція дозволяє десь подіти дітей поки батьки працюють

  2. Значить це всіх влаштоаує. Українці хитра продпжна нація

Додати коментар


Нововолинськ має бути містом можливостей для кожного. Настав час мислити про майбутнє
Куди ми йдемо? В якому місті хочемо жити через 5-10 років? 36 років тому Нововолинськ став моїм рідним містом! З того часу багато води спливло… Країна Рад розвалилась, важкий ...
Люди, невже вам отак комфортно: стан дворів у ваших руках
Довго вагалась, чи варто піднімати це все, але мовчати вже не вийде, бо то таки край. Я висловлю свою думку, а ви вже визначайте, права чи не права. Організуватись і навести ...
Чому Нововолинську потрібен бюджет участі
Знаєте, інколи у мене виникає таке враження, що Нововолинськ знаходиться зовсім на іншій планеті. В Україні з 2015 року діє бюджет участі, а ми все ж пасемо задніх. Це ж скільки ...
Нововолинськ має стати містом, дружнім до тварин
Скільки про це вже писали, а питання досі не вирішене. У Києві котів визнали частиною екосистеми, у Львові є комунальне підприємство “Лев”, а в Нововолинську при владі та ...
Не голосуйте за маніпуляторів з регіональним смородом, вам обіцятимуть все, що завгодно, але вірити не можна
Не питаючи дозволу ексрегіонал Максим Клим’юк використав для свого політичного відео фрагменти привітань знаменитостей до дня народження Володимира-Волинського. ...