Вийшов друком Посібник, який стане в пригоді як військовослужбовцям, так і військовозобов’язаним

17:41 | 18.12.2017 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

До уваги атовців! ГО «Княжий Мир» має для вас своєрідний подарунок до дня Миколая)))

Сьогодні вийшов друком Посібник, який ми розробили з моїм партнером по ГО Княжий Мир Irina Adamuk.
Ця брошурка стане в пригоді як військовослужбовцям, так і військовозобов’язаним. Ми вирішили відійти від стандартних пам’яток з набором статей і законів, які визначають перелік прав згаданої категорії громадян. Таких посібників достатньо. Натомість, хочемо, вказати військовослужбовцям напрямок дій, на випадок, якщо їхнє право порушене.
Звичайно ж в посібнику вказано не єдиний варіант вирішення проблеми, але це поштовх вас до дій, пошуку шляху вирішення складної ситуації.

Бажаючі отримати посібник – приходьте: м. Луцьк пр. Волі, 6, перший поверх, ГО «Княжий Мир» або пишіть в ФБ. Для зручності в користуванні, апсібник зробили невеличким по розмірам, як блокнот, який цілком вміститься в кишені.
В Посібнику міститься напрямок для дій за обставин:

1. Якщо відносно військовослужбовця чи демобілізованого учасника бойових дій відкрито кримінальне провадження?
2. Якщо вас затримали під час перетину кордону українські прикордонники, у зв’язку з розшуком у кримінальному провадженні, про яке вам не було відомо ?
3. Якщо вас затримують на вулиці ?
4. Якщо військовослужбовець втратив чи нього викрали видану амуніцію, зброю?
5. Якщо командири відмовляються розглядати (приймати) рапорт (на відпустку, звільнення зі служби і т.д ?
6. Якщо вас безпідставно та без пояснення причини позбавили частини грошового забезпечення?
7. Якщо ви захворіли, перебуваючи в зоні АТО? Якщо вам відмовляють в направленні на обстеження, на лікування?
8. Якщо ви не згідні з рішенням військово-лікарської комісії (ВЛК) ?
9. Якщо ви не згідні з висновком медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) щодо встановленої вам групи інвалідності чи відсотку втрати працездатності?
10. Якщо вам не надають статус учасника бойових дій (УБД) в частині або не хочуть приймати документи у військовому комісаріаті?
11. Якщо їдучи у відпустку, ви втратили відпускний квиток? Якщо ви прибули у відпустку до дому із зони проведення АТО та захворіли?
12. Якщо ви, перебуваючи в зоні проведення АТО дізнались, що вас звільнили з основного місця роботи та перестали виплачувати заробітну плату?

Щиро дякуємо небайдужим людям, в тому числі волонтерам, журналістам, учасникам бойових дій, підприємцям, які допомогли видати цей Посібник: Цибульському Володимиру Івановичу, генеральному директоруПрАТ «СКФ УкраЇна», Myroslav Vatashchuk, Зданевич Ірині Федорівні, Федонюку Миколі Ананійовичу, Ірина АнтончикМирослава Козань, Волинчуку Володимиру Васильовичу,Андрій Ященко, Єременко Ірині Миколаївні, Драганчук Вікторіяі, Скопюку Миколі Миколайовичу, Stiven Gavrylyuk, Прокопову Олександру Вікторовичу

Р.S. Якщо будуть схвальні відгуки та фінансова можливість, то будемо перевидавати й надалі подібні брошурки, залучаючи працівників військової прокуратури, суддів, військових експертів. Також плануємо розробляти подібні Посібники для різних категорій громадян, а не тільки військовослужбовців.

Додати коментар


Кількість ігрових автоматів у Володимирі-Волинському чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки
Вже неодноразово порушувалась тема ігрових автоматів у місті, кількість яких чомусь аж ніяк не хоче зменшуватись, а навпаки. З одного боку, вони жодної ролі не відіграють для ...
Максимально неприємно, коли окремі місцеві підприємці намагаються обдурити громаду
Максимально неприємно, коли окремі місцеві підприємці намагаються обдурити громаду, сплачуючи до бюджету щомісяця близько 500 гривень місцевих акцизів (коли підприємець ...
У Володимирі-Волинському можна потрапити у казку
Кожна дівчина, хоча б раз у житті, уявляла себе у ролі принцеси на балу, а поруч з собою – обов’язково принца. Так, ми такі, мрійниці і фантазерки. Хай на кілька годин, але ...
Українські дурні знищують вугільну галузь
Під час візиту у червні 2017 року Президента України Петра Порошенка до США, у супроводі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, було заявлено, що ...
Нововолинці, а ви готові сортувати сміття?
Майже в кожному ЗМІ за останні дні можна було знайти новину типу «З 2018-го року українців зобов’язали сортувати сміття”. Цікаво, чому саме з 2018-го, адже норма закону ...