Влада повинна відреагувати на потреби усіх, але не забути про тих, хто формує бюджет Володимира – підприємців, платників податків

21:11 | 22.10.2020 / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Коронавірус став справжнім викликом для людства. Починаючи від березня, українці живуть в режимі карантину. Світ досі не знає, що робити, як боротись. Має місце і недбальство, тому що частина людей – попри летальні випадки та статистику – продовжує бути налаштована скептично.

Жодні доводи – не є дієвими. Скепсис зникає в момент ураження. На жаль, це правда – протидіяти смертоносному монстру ми можемо єдиним шляхом: берегти себе та близьких. Життя змінило свій темп, переглянулись пріоритети.

Чимало людей втратили засоби до існування. Працюючи першим заступником міського голови Володимира-Волинського, задачею №1 в ході пандемії була ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, відчув сповна, як підвищувався градус соціальної напруги.

Мені доводилось чути біль людей, які не знають, як рухатись далі, які залишились без засобів для існування. Прикро, але на їх окремі питання я не мав відповіді.Після літнього спаду піднімається чергова хвиля, кількість інфікованих стрімко росте. Все менше тих, хто не має в оточенні осіб, котрих не торкнувся коронавірус. Всі “красоти” самоізоляції пізнав і я.

Що ж таке червона зона, у яку ми потрапили? Це обмеження роботи громадського транспорту, закладів освіти, культури, кінотеатрів, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів, закладів торговельного і побутового обслуговування населення. Це зроблено з єдиною метою – мінімізувати контакти!

Станом на сьогодні маємо 20 точок підключення до кисню, ще 20 оснащується. Важкохворі отримають можливість дихати.

Коронавірус кинув виклик усім – органам місцевого самоврядування, бізнесу, лікарям і безпосередньо тобі, читачу. Влада усіх рівнів повинна відреагувати на потреби усіх, але не забути про те, хто формує бюджет – підприємців, платників податків. Доцільно піти їм назустріч, посприяти зі збереженням справи, зробити максимум, аби ті не закрились. Кошти, які вони відраховують, це пенсії, зарплати працівників бюджетної сфери, це благоустрій.

Застерігаю усіх і кожного дотримуватись усіх норм, обов’язково носити маски, мінімізувати контакти. Особливо пильнуватись мають особи похилого віку, а також ті, що мають хронічні захворювання.

Бережіть найдорожчих, бережіть батьків. Подбайте, аби вони менше знаходились серед людей, купуйте їм все необхідне – побутову хімію, продукти харчування, книги, газети, сплатіть замість них комунальні послуги та поповніть телефон.

Навчіть користуватись сучасними засобами зв’язку, аби завжди мати можливість чути і бачити рідну людину, аби навіть в умовах карантину могли жити повноцінно, спілкуватись із друзями.Пояснюйте про небезпеку, потурбуйтесь, аби мали в достатній кількості маски та антисептики, розкажіть про соціальну дистанцію. І найголовніше – заспокойте їх.

Ми спільно творимо наше спільне завтра. Тож сподіваюсь і щиро бажаю, аби вже зовсім скоро ми поглянули на світ без коронавірусу.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Чи справдились слова Ярослава Федини «Ми вб’ємо осиковий кілок в ідеї комунізму» в Нововолинську
«Ми вб’ємо осиковий кілок в ідеї комунізму». Ці слова Ярослава Федини, одного із фундаторів Нововолинського Руху (НРУ) прозвучали 21-го січня 1990 року на засніженій літній ...
Зараз кожен день будь-який підприємець вибирає: бути хорошою людиною або хорошим бізнесменом
Зараз такий час, що багатьом підприємцям знову доведеться «поговорити» зі своїми командами. І вони знову будуть шукати якісь правильні слова, яких з кожним днем ​​стає все ...
З історії ще одного Нововолинського театру, про його спалення і велике пограбування церков
Подання в кінці 2013 р. на сесію міської ради про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Нововолинська» М. Меркулову і М. Лейкіну спонукало мене висвітлити «позакадрову» ...
Шановна місцева влада, заберіть руки від спортзалів! Буде біда
Закрити легко, а що далі??? Треба вчитися жити, а не існувати!!! Зачиняти – це не вихід. Треба вчитися з цим жити, а не існувати. Я займаюся в Форесті і там люди навчилися ...
Минуле, сьогодення і майбутнє «червоної» школи
Про неї говорять, за неї сваряться, її відстоюють, біля неї фотографуються. Вона така – одна і єдина. І найкраща. Бо унікальна. Ми називаємо її червона школа. Насправді, це ...