Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході

18:51 | 10.06.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту.

До мене звертаються дружини шахтарів з усієї України – жінки стурбовані майбутнім своїх сімей. Коли чоловіки протягом певного часу не отримують заробітну плату, як можна жити та виховувати дітей здоровими та щасливими? 

Наприклад, дружини гірників ДП ШУ “Південнодонбаське №1” та ДП “Шахта ім. Сургая” повідомляють, що їхнім чоловікам (Шахта ім.Сургая) за квітень заплатили лише 27 відсотків зароблених коштів, а шахти “Південнодонбаська №1” взагалі не заплатили ні копійки. Шахтарі залишилися без засобів для існування, в магазинах перестають давати продукти в борг.

«Ми б приїхали до Києва, але у нас немає коштів», – бідкається дружина гірника. 

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 7 червня повідомив, що Уряд виділив кошти на погашення заборгованості із заробітної плати. Керманич профільного міністерства зазначив, що кошти будуть спрямовані шахтарським колективам сьогодні або в понеділок. Але гроші гірники ще й досі не отримали.

Хочу нагадати, що шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту з вимогами повернути зароблене. Відсьогодні у Львівській області вже не працює 6 державних копалень.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. В Англії колись Тетчер закрила всі шахти, але Англія після того гірше жити не стала. Волинськи шахти вже давно треба ліквидувати. Вугілля добувають чайну ложку, а для України постійний геморой від тих шахтарських проблем. Плюс контора ДП “ВолиньБЕЗвугілля” то кодло нероб та дармоїдів.

  2. І до тих трутні відносяться профсоюзи, на чолі з Волинцем в першу чергу… Є державні шахти-значить повинне бути держзамовлення на вугілля і гарантований збут! Це основна причина заборгованості по зарплаті, це погана робота міністерства. Скинули всі проблеми на шахти і сидять на “ротердамах+” і “доять” людей високими тарифами. Збитків шахти-продавайте, а що не приватизується-закрити і не мучити людей!

    • а ви вже придбали житло в іншому місті? бо в нас поки Тетчер не керує і нових робочих місць не передбачається (нема зарплат нема торгу і у “бізнєсмєнів”)

Додати коментар


Українсько-Польський конфлікт: Пам’ять – Скорбота – Єднання…
Волинська трагедія – один із кривавих епізодів часів Другої світової війни. 11 липня цього року минає 76-та річниця відтоді, як на землях Волині пролилася кров двох ...
«Зниження тарифів – болюча тема»: нова влада розробила комплексний план
Хочу вибачитися за невдалу фразу про те, що «Зеленський жартував про зниження тарифів». Насправді він уже двічі скликав нараду з цього питання, розроблено поступовий план ...
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують ...
Про вклад нардепів у розвиток Нововолинська
Невеличкий екскурс нардепською історією Нововолинська.  Свідерський, Лук’яненко, Діброва, Слабенко, Мельник, Гузь  Комусь із вас ці прізвища скажуть дуже мало, комусь ...
Європейський вектор розвитку, як цілющий засіб від «косоокості»
Росія виношує плани щодо знищення України, однак не усвідомлює, що все це бумерангом повернеться до неї. Вперше за кілька століть боротьби за власну державність Україна ...