Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході

18:51 | 10.06.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту.

До мене звертаються дружини шахтарів з усієї України – жінки стурбовані майбутнім своїх сімей. Коли чоловіки протягом певного часу не отримують заробітну плату, як можна жити та виховувати дітей здоровими та щасливими? 

Наприклад, дружини гірників ДП ШУ “Південнодонбаське №1” та ДП “Шахта ім. Сургая” повідомляють, що їхнім чоловікам (Шахта ім.Сургая) за квітень заплатили лише 27 відсотків зароблених коштів, а шахти “Південнодонбаська №1” взагалі не заплатили ні копійки. Шахтарі залишилися без засобів для існування, в магазинах перестають давати продукти в борг.

«Ми б приїхали до Києва, але у нас немає коштів», – бідкається дружина гірника. 

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 7 червня повідомив, що Уряд виділив кошти на погашення заборгованості із заробітної плати. Керманич профільного міністерства зазначив, що кошти будуть спрямовані шахтарським колективам сьогодні або в понеділок. Але гроші гірники ще й досі не отримали.

Хочу нагадати, що шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту з вимогами повернути зароблене. Відсьогодні у Львівській області вже не працює 6 державних копалень.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. В Англії колись Тетчер закрила всі шахти, але Англія після того гірше жити не стала. Волинськи шахти вже давно треба ліквидувати. Вугілля добувають чайну ложку, а для України постійний геморой від тих шахтарських проблем. Плюс контора ДП “ВолиньБЕЗвугілля” то кодло нероб та дармоїдів.

  2. І до тих трутні відносяться профсоюзи, на чолі з Волинцем в першу чергу… Є державні шахти-значить повинне бути держзамовлення на вугілля і гарантований збут! Це основна причина заборгованості по зарплаті, це погана робота міністерства. Скинули всі проблеми на шахти і сидять на “ротердамах+” і “доять” людей високими тарифами. Збитків шахти-продавайте, а що не приватизується-закрити і не мучити людей!

    • а ви вже придбали житло в іншому місті? бо в нас поки Тетчер не керує і нових робочих місць не передбачається (нема зарплат нема торгу і у “бізнєсмєнів”)

Додати коментар


«Аби в дівках не засиділась»: одружуватись чи народжуватись – має бути свідомим вибором жінки, а не тому, що так треба
Сучасні жінки мають рівні права з чоловіками, проте на практиці досі зустрічаються з гендерними стереотипами, булінгом та дискримінацією. Також це стосується ...
Діти мають рости у сім’ях: інтернати – пережиток радянської системи
Ми реформуємо систему інтернатів за європейськими стандартами. Збільшено фінансування на дітей сиріт. Працюємо, щоб за чотири року кількість інтернатів в Україні ...
Здається, що влада платить гроші гірникам лише під тиском масових протестів: заборгованість знову зросла до мільярда
Заборгованість держави перед шахтарями знову наближається до мільярда. Зеленський видав указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки», будемо ...
Чорна п’ятниця – хід маркетологів чи вигода для покупців. Поради для вас: як вберегтись від необдуманих покупок
Попри очевидні переваги Чорної п’ятниці не варто забувати, що це все-таки хід маркетологів, мета якого — аби ви купили якомога більше. Маємо декілька порад, які допоможуть ...
Ми беремося за створення нового Молодіжного центру у Нововолинську і шукаємо партнерів
Це рішення непросте, були миті «зрад« і «перемог», а ще – місяці роздумів, розробки концепцій та бачень. Але, ми беремося за створення нового Молодіжний центр «Нові ...