Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході

18:51 | 10.06.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 3 коментарі

Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту.

До мене звертаються дружини шахтарів з усієї України – жінки стурбовані майбутнім своїх сімей. Коли чоловіки протягом певного часу не отримують заробітну плату, як можна жити та виховувати дітей здоровими та щасливими? 

Наприклад, дружини гірників ДП ШУ “Південнодонбаське №1” та ДП “Шахта ім. Сургая” повідомляють, що їхнім чоловікам (Шахта ім.Сургая) за квітень заплатили лише 27 відсотків зароблених коштів, а шахти “Південнодонбаська №1” взагалі не заплатили ні копійки. Шахтарі залишилися без засобів для існування, в магазинах перестають давати продукти в борг.

«Ми б приїхали до Києва, але у нас немає коштів», – бідкається дружина гірника. 

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 7 червня повідомив, що Уряд виділив кошти на погашення заборгованості із заробітної плати. Керманич профільного міністерства зазначив, що кошти будуть спрямовані шахтарським колективам сьогодні або в понеділок. Але гроші гірники ще й досі не отримали.

Хочу нагадати, що шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують акцію протесту з вимогами повернути зароблене. Відсьогодні у Львівській області вже не працює 6 державних копалень.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
3 коментарі
  1. В Англії колись Тетчер закрила всі шахти, але Англія після того гірше жити не стала. Волинськи шахти вже давно треба ліквидувати. Вугілля добувають чайну ложку, а для України постійний геморой від тих шахтарських проблем. Плюс контора ДП “ВолиньБЕЗвугілля” то кодло нероб та дармоїдів.

  2. І до тих трутні відносяться профсоюзи, на чолі з Волинцем в першу чергу… Є державні шахти-значить повинне бути держзамовлення на вугілля і гарантований збут! Це основна причина заборгованості по зарплаті, це погана робота міністерства. Скинули всі проблеми на шахти і сидять на “ротердамах+” і “доять” людей високими тарифами. Збитків шахти-продавайте, а що не приватизується-закрити і не мучити людей!

    • а ви вже придбали житло в іншому місті? бо в нас поки Тетчер не керує і нових робочих місць не передбачається (нема зарплат нема торгу і у “бізнєсмєнів”)

Додати коментар


Давайте доб’ємося, щоб у Володимирі-Волинському існував прямий номер телефону для виклику «швидкої»
У Володимирі-Волинському на моїх очах вдруге за літо людина втратила свідомість. Через нову реформу МОЗу, коли виклик приймають у Луцьку, а не на місці, «швидка» їхала 15 ...
Бути чи не бути молодіжному центру в Нововолинську? Ось у чому питання…
У світі відзначають Міжнародний День молоді, а ми й далі шукаємо приміщення та робимо все можливе, щоб власними силами знайти простір, який буде осередком для розвитку молоді ...
Трава на 5-му мікрорайоні у Нововолинську вища за голови дітей
Шановний Віктор Борисович! Нещодавно ви заявляли, що якщо комунальники не покосять траву у Нововолинську, то самі візьмете косу у руки. Трава на 5-му мікрорайоні вже вище ...
Рекомендую запустити у Володимирі-Волинському кампанію «стоп- наркотик»
30 липня у Володимирі-Волинькому були помічені особи, що розписують будинки рекламою наркотиків. Тому, щоб уберегти нашу молодь, рекомендую усім бажаючим розробити певну ...
Молодіжний центр у Нововолинську залишився без приміщення: Є пропозиція до місцевого бізнесу
Молодіжний центр “Нові крила” у Нововолинську залишився без приміщення, пакуємо коробки. Міськрада не може запропонувати альтернативу. Є питання/пропозиція до ...