Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!

14:11 | 4.09.2019 / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне повернути країні пропорційну виборчу систему з закритими списками, я не буду!

Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!

5 років під стінами парламенту громадськість, наші міжнародні партнери кричали в один голос: дайте відкриті списки. Всі чули. Парламент попереднього скликання декілька років не міг це зробити. Але через 4 тисячі поправок, через масу дискусій, нарешті Верховна Рада прийняла закон про відкриті списки. До нього можна вносити поправки. Він лежить на підписі у президента.

Очевидно, суспільство було готове до відкритих списків. Очевидно, президент, як на мене, мав би підписати, або сьогодні бути тут і сказати нам: шановні депутати 9-го скликання, у мене є зауваження, інше бачення. Що ми бачимо сьогодні? Дається папірець, де написано: пропорційна система і крапка. Що далі? Це закриті списки?

Керівник партії за такої системи брав собі коханку, конюха, водія абощо і набирав величезний список депутатів, які не мали жодного стосунку до регіону. Мені 37 років і останні 17 років я обираюся депутатом винятково в округах.

В кінці-кінців, «Слуга народу» отримала більшість депутатів по мажоритарці. Не агітую зберегти мажоритарку, ні. Це – рудимент. Але «Слуга народу» має сказати: пропорційна система за відкритими списками.

Хотів би, щоб президент країни, або керівництво монобільшості у Раді чітко сказало: за пропорційною системою, який закон будете пропонуватися – з відкритими чи закрити списками. Застерігаю українців і присутніх людей – не можна приймати закон про закриті списки. Якщо так станеться, упевнений: буде перше блокування цієї трибуни.

Ні виборчій системі з закритими списками!

Ігор Гузь: Без сумніву проголосував "за" в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне повернути країні пропорційну виборчу систему з закритими списками, я не буду!Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Dienstag, 3. September 2019
* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
4 коментарі
  1. а чому пан Народний депутат не блокував трибуну коли коаліція голочувала за , антиконтинстуційні закони , що стосувіалися медичної реформи , житлово-комунальної реформи , томосу , чому не виникало бажання народного депутата блокувати трибуну щод не допустити більше ніж в 10 раз підвищення цін на газ , на тепло , щоб не допустити значного підвищення цін на продукти харчування ….

  2. Подумайте земляки-(мені 37років і 17 обераюсь депутатом).Професійний депутат.А ще щось вміє робити?Виростити пшеницю,збудувати дім чи захистити країну від ворога? Влада міняється а депутати все тіж! Ну і що Ви думаєте?

  3. Так хочеться охарактеризувати цього депутата і його виборців… Одним словом… Підберіть яке, кому подобається.

  4. Анатоль_ БІДЗЮРА / 6.09.2019 - 10:03 / Відповіcти

    Я повністю підтримую негатив, що люди вихлюпують на І. Гузя. Уявляти себе всенародно обраним… Пробувши перед тим нардепом 5 невиразних років. Особисто мені, він та його команда запам’яталися популізмом та перепливаннм озер, і все, як не дивно.
    На жаль, я не маю даних по голосуванню виборців за нього в Нововолинську. І не здивуюся, якщо його тут провалили. Люди хочуть конкретних справ, а не пілягання під мера.

Додати коментар


Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...
От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...
Проти ще одного смердючого підприємства «Пан Курчак»: нововолинці, підпишіть петицію
Шановні нововолинці. Думаю, що більшість із вас уже встигла перелякатись новині про те, що в нашому місті з’явиться в скорому часі ще один смердючий промисловий об’єкт. Я не ...
Різниця між 8 та 9 травня дуже проста. Принаймні, якщо порівнювати нас і «іхтамнєтов»
8 травня люди кажуть війні “ніколи знову”. 9 травня знаходяться люди які кажуть війні “можем павтаріть”. І це фундаментальна різниця у світосприйнятті. Бо війна – це ...
Ще про довіз медиків з Поромівської ОТГ, медичну та освітню субвенції Нововолинську та боротьбу з совково-сепарським минулим
Прочитавши коментарі мерії (Нововолинська), був впевнений, що не напишу жодного слова, але отримуючи Ваші дзвінки, будучи людиною миролюбивою і не конфліктною, напишу крайній ...