Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!

14:11 | 4.09.2019 / Рубрика: Погляд / 4 коментарі

Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне повернути країні пропорційну виборчу систему з закритими списками, я не буду!

Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!

5 років під стінами парламенту громадськість, наші міжнародні партнери кричали в один голос: дайте відкриті списки. Всі чули. Парламент попереднього скликання декілька років не міг це зробити. Але через 4 тисячі поправок, через масу дискусій, нарешті Верховна Рада прийняла закон про відкриті списки. До нього можна вносити поправки. Він лежить на підписі у президента.

Очевидно, суспільство було готове до відкритих списків. Очевидно, президент, як на мене, мав би підписати, або сьогодні бути тут і сказати нам: шановні депутати 9-го скликання, у мене є зауваження, інше бачення. Що ми бачимо сьогодні? Дається папірець, де написано: пропорційна система і крапка. Що далі? Це закриті списки?

Керівник партії за такої системи брав собі коханку, конюха, водія абощо і набирав величезний список депутатів, які не мали жодного стосунку до регіону. Мені 37 років і останні 17 років я обираюся депутатом винятково в округах.

В кінці-кінців, «Слуга народу» отримала більшість депутатів по мажоритарці. Не агітую зберегти мажоритарку, ні. Це – рудимент. Але «Слуга народу» має сказати: пропорційна система за відкритими списками.

Хотів би, щоб президент країни, або керівництво монобільшості у Раді чітко сказало: за пропорційною системою, який закон будете пропонуватися – з відкритими чи закрити списками. Застерігаю українців і присутніх людей – не можна приймати закон про закриті списки. Якщо так станеться, упевнений: буде перше блокування цієї трибуни.

Ні виборчій системі з закритими списками!

Ігор Гузь: Без сумніву проголосував "за" в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне повернути країні пропорційну виборчу систему з закритими списками, я не буду!Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Dienstag, 3. September 2019
* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
4 коментарі
  1. а чому пан Народний депутат не блокував трибуну коли коаліція голочувала за , антиконтинстуційні закони , що стосувіалися медичної реформи , житлово-комунальної реформи , томосу , чому не виникало бажання народного депутата блокувати трибуну щод не допустити більше ніж в 10 раз підвищення цін на газ , на тепло , щоб не допустити значного підвищення цін на продукти харчування ….

  2. Подумайте земляки-(мені 37років і 17 обераюсь депутатом).Професійний депутат.А ще щось вміє робити?Виростити пшеницю,збудувати дім чи захистити країну від ворога? Влада міняється а депутати все тіж! Ну і що Ви думаєте?

  3. Так хочеться охарактеризувати цього депутата і його виборців… Одним словом… Підберіть яке, кому подобається.

  4. Анатоль_ БІДЗЮРА / 6.09.2019 - 10:03 / Відповіcти

    Я повністю підтримую негатив, що люди вихлюпують на І. Гузя. Уявляти себе всенародно обраним… Пробувши перед тим нардепом 5 невиразних років. Особисто мені, він та його команда запам’яталися популізмом та перепливаннм озер, і все, як не дивно.
    На жаль, я не маю даних по голосуванню виборців за нього в Нововолинську. І не здивуюся, якщо його тут провалили. Люди хочуть конкретних справ, а не пілягання під мера.

Додати коментар


У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...
У разі невиконання прем’єром обіцянок, акції протесту гірників будуть неминучі
Сподіваюся, що прем’єр- міністр України дотримається обіцяного, і ми спільними зусиллями зможемо стабілізувати ситуацію у вугільній галузі. АЛЕ. У разі невиконання паном ...