Шановна місцева влада, заберіть руки від спортзалів! Буде біда

18:40 | 3.11.2020 / Джерело / Рубрика: Погляд / 5 коментарів

Закрити легко, а що далі??? Треба вчитися жити, а не існувати!!!

Зачиняти – це не вихід. Треба вчитися з цим жити, а не існувати. Я займаюся в Форесті і там люди навчилися працювати в умовах пандемії.

За моє тренування, а це півтори години, дві людини у спецодязі кожні сорок хвилин вимивають всі тренажери, спортінвентар і зал дизрозчинами. Мені навіть їх шкода. Але вони роблять свою роботу з турботою про нас!!! Я повторюсь: Люди у цьому закладі навчились і вимагають від обслуговуючого персоналу піклуватися про людей і Жити в умовах пандемії!!!

Простіше всього відрапортувати, що все зачинив!!! Ніж думати і шукати вихід. Ви ж знищите націю!!! Посадите доросле покоління на кухню з пляшкою вина, а молодь відправите в парки з травою і синтетичними наркотиками.

Я знаю в багатьох виникне питання: “а чому школи закриті, а зали, магазини і перукарні НІ ??? Я теж задаю питання чому??? Ми ж могли б заплатити вчителям більше і розділити діток так, щоб вони сиділи по одному за партою. Класи вчились би в дві зміни. Так, вчителю було б важко. Техперсоналу потрібно було б теж працювати більше. Але владі це не цікаво!!! Бо за це треба платити вчителю, прибиральниці і т.д….

Легше зачинити!!! А там батьки вчіть діточок, сваріться, розлучайтеся…

Школа – це Держава, приватний бізнес – це конкретні Люди. Той, хто готовий витрачати кошти, щоб працювати в умовах пандемії має Право Працювати!!! Навіть Мусить!!! Щоби вчити інших… і Державні Установи також.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
5 коментарі
  1. Олексанндр / 3.11.2020 - 18:45 / Відповіcти

    це той ШАРКО, якого на шахті№9 3 місяці тому, на хабарі взяли?:))) вугільний злодій!

  2. Можна на дворі тренуватися, свіже повітря)

  3. І у вчителів батькам перекваліфікуватися, діток з собою на виробництво давайте поведемо, бо гроші ковідні роздирибанили, а тепер усіх закрити по домівках. Шановні, а гроші на наступний локдаун у вас є в заначках, готові брати кредити на прожиття, бо давайте все закриємо і відзвітуємо що пішла пендемія на спад.А придумати спосіб з цим жити розуму малувато. Сказано масочний режим, але в маршрутку забігли, а маска на бороді і так і ідемо,бо вчепиться сусіда ковід а не мене.Тож думаймо і виконуймо елементарні правила.

  4. Правильна стаття, правильна позиція. Навіщо закривати заклади, де немає скупчення людей, де можна виконувати правила карантину, дезинфекцію, провітрити зали. Тим більше спорт укріплює здоров’я.

  5. Автору +100500

Додати коментар


Чи справдились слова Ярослава Федини «Ми вб’ємо осиковий кілок в ідеї комунізму» в Нововолинську
«Ми вб’ємо осиковий кілок в ідеї комунізму». Ці слова Ярослава Федини, одного із фундаторів Нововолинського Руху (НРУ) прозвучали 21-го січня 1990 року на засніженій літній ...
Зараз кожен день будь-який підприємець вибирає: бути хорошою людиною або хорошим бізнесменом
Зараз такий час, що багатьом підприємцям знову доведеться «поговорити» зі своїми командами. І вони знову будуть шукати якісь правильні слова, яких з кожним днем ​​стає все ...
З історії ще одного Нововолинського театру, про його спалення і велике пограбування церков
Подання в кінці 2013 р. на сесію міської ради про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Нововолинська» М. Меркулову і М. Лейкіну спонукало мене висвітлити «позакадрову» ...
Шановна місцева влада, заберіть руки від спортзалів! Буде біда
Закрити легко, а що далі??? Треба вчитися жити, а не існувати!!! Зачиняти – це не вихід. Треба вчитися з цим жити, а не існувати. Я займаюся в Форесті і там люди навчилися ...
Минуле, сьогодення і майбутнє «червоної» школи
Про неї говорять, за неї сваряться, її відстоюють, біля неї фотографуються. Вона така – одна і єдина. І найкраща. Бо унікальна. Ми називаємо її червона школа. Насправді, це ...