<

Олександр Шарко

Шановна місцева влада, заберіть руки від спортзалів! Буде біда

18:40 | 3.11.2020 / Погляд /
0
/ коментарів 5

Закрити легко, а що далі??? Треба вчитися жити, а не існувати!!!

Зачиняти – це не вихід. Треба вчитися з цим жити, а не існувати. Я займаюся в Форесті і там люди навчилися працювати в умовах пандемії.

За моє тренування, а це півтори години, дві людини у спецодязі кожні сорок хвилин вимивають всі тренажери, спортінвентар і зал дизрозчинами. Мені навіть їх шкода. Але вони роблять свою роботу з турботою про нас!!! Я повторюсь: Люди у цьому закладі навчились і вимагають від обслуговуючого персоналу піклуватися про людей і Жити в умовах пандемії!!!

Простіше всього відрапортувати, що все зачинив!!! Ніж думати і шукати вихід. Ви ж знищите націю!!! Посадите доросле покоління на кухню з пляшкою вина, а молодь відправите в парки з травою і синтетичними наркотиками.

Я знаю в багатьох виникне питання: “а чому школи закриті, а зали, магазини і перукарні НІ ??? Я теж задаю питання чому??? Ми ж могли б заплатити вчителям більше і розділити діток так, щоб вони сиділи по одному за партою. Класи вчились би в дві зміни. Так, вчителю було б важко. Техперсоналу потрібно було б теж працювати більше. Але владі це не цікаво!!! Бо за це треба платити вчителю, прибиральниці і т.д….

Легше зачинити!!! А там батьки вчіть діточок, сваріться, розлучайтеся…

Школа – це Держава, приватний бізнес – це конкретні Люди. Той, хто готовий витрачати кошти, щоб працювати в умовах пандемії має Право Працювати!!! Навіть Мусить!!! Щоби вчити інших… і Державні Установи також.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
коментарів: 5
  1. це той ШАРКО, якого на шахті№9 3 місяці тому, на хабарі взяли?:))) вугільний злодій!

  2. І у вчителів батькам перекваліфікуватися, діток з собою на виробництво давайте поведемо, бо гроші ковідні роздирибанили, а тепер усіх закрити по домівках. Шановні, а гроші на наступний локдаун у вас є в заначках, готові брати кредити на прожиття, бо давайте все закриємо і відзвітуємо що пішла пендемія на спад.А придумати спосіб з цим жити розуму малувато. Сказано масочний режим, але в маршрутку забігли, а маска на бороді і так і ідемо,бо вчепиться сусіда ковід а не мене.Тож думаймо і виконуймо елементарні правила.

  3. Правильна стаття, правильна позиція. Навіщо закривати заклади, де немає скупчення людей, де можна виконувати правила карантину, дезинфекцію, провітрити зали. Тим більше спорт укріплює здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Віктор Хиць
23.06.2021
Не можу мовчати в дискусії щодо Володимир-Волинський або Володимир. Перш за все, ці всі процеси мали статись ще в першу ...
Валентина Романюк
21.06.2021
Сьогодні небайдужі володимирчани говорять про те, яким же далі буде наше місто і з якої кількості слів складатиметься ...
Андрій Гнатюк
20.06.2021
Чимало суперечок точиться зараз довкола відмови від додатку «Волинський» у назві княжого міста. Ретрогради кричать, що ...
Олена Лавренюк
20.06.2021
Тільки далекий від інтернет-простору не чув про скандал навколо нашого будинку. Завдяки “активним та свідомим” ...
Володимир Пикалюк
19.06.2021
Під час перейменування міста Володимир-Волинський на Володимир, перш за все, йдеться про повернення йому давньої назви, ...