<

Ірина Пикалюк

Проєкт «Нові ідеї для нових громад» вчить молодь брати активну участь у житті громади

10:03 | 9.10.2022 / Погляд / , /
56
/ Коментарі відсутні

Отримала заряд мотивації від молоді Смідинської громади», – розповідає вихователька проєкту «Нові ідеї для нових громад.

Директорка Агенції регіонального розвитку Прибужжя Ірина Пикалюк.

Під час триденної програми таборувань учасники проєкту зі Смідинської громади отримали нові знання з комунікацій, медіаграмотності, прослухали лекції про лідерство, про те, як мотивувати себе і отримувати задоволення від роботи, а також, якими інструментами користуватися, щоб реалізовувати молодіжні ініціативи у своїй громаді і зробити так, аби місцева влада звертала увагу на бажання і потреби молоді щодо розвитку громади.

Мені дуже приємно бути дотичною до подібного проєкту, який вчить молодь брати активну участь у житті громади, виявляти ініціативу і робити правильні і зрозумілі кроки, щоб втілити задумане у реальність.

Таборування в рамках проєкту «Нові ідеї для нових громад» відбудуться ще в п’яти громадах Волині. Перше відбулося у Смідинській громаді 29 вересня – 1 жовтня.

У заході взяли участь 30 учасників та учасниць з числа місцевих мешканців та внутрішньо-переміщених осіб, які отримали знання та інструменти, щоб впровадити за підтримки впровадити, в громаді, в якій проживають, молодіжну ініціативу.

Дізнавайтеся деталі та реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3L9ttnp

Проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...
Юрій Камельчук
13.09.2023
Вперше питання зміни назви міста постало ще у 1994 році. Тоді громада не підтримала змін. Сьогодні маємо новий етап ...
Елла Яцута
12.09.2023
Ніхто краще місцевих культурних організаторів, менеджерів, громадських діячів не знає громаду. Я, перебуваючи у Луцьку, ...