<
Жанна Білоцька

Про особистий кабінет споживача водоканалу: зробіть це і ви не будете витрачати час на ходіння до підприємства

16:22 | 23.04.2023 / Погляд / /
296
/ Коментарі відсутні

Рідко закидаю робочу інформацію, але ту, яку вважаю важливою, ставлю на сторінку. Йдеться про особистий кабінет споживача водоканалу. Народ, зробіть це, і ви не будете витрачати час на ходіння в підприємство, щоб вам пояснили за що і як нарахували.

Особливо це стосується споживачів, які проживають у будинках, де стоять загальнобудинкові лічильники. Уся інформація знаходиться у кабінеті.

А ще прохання: вчасно подавайте показники, щоб водоканал міг коректно здійснити нарахування. Як вони відбуваються, читайте на сторінці підприємства, щоб я тут не розписувала.

Повірте, це важливо. Оскільки вчасно та коректно передані показники лічильників дозволять вам сплачувати лише за фактично спожиті об’єми води. Показники потрібно передавати навіть тоді, коли ви не користуєтеся водою.

У разі відсутності інформації щодо спожитих фактичних обсягів води за засобами обліку до розрахунку береться середньомісячне споживання послуг споживача за попередні 12 місяців, що є розрахунковим, а не фактичним, тому обсяг спожитих кубів квартирами не відповідає обсягу пропущеному по загальнобудинковому лічильнику.

Таке розрахункове споживання тягнеться упродовж піврічного періоду, а то й більше. Тому водоканал просить споживачів подавати показники вчасно і щомісяця.

У квитанціях не відображається історія піврічного перерозподілу загальнобудинкового лічильника. Але цю історію та іншу інформацію, яка стосується нарахувань, можна побачити в особистому кабінеті споживача помісячно, зареєструвавшись за посиланням.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Катерина Матвіїва
9.12.2023
В усій Україні наразі воєнний стан. Крім Іванич, певна річ. Бійцям на передовій не допомагають, їхні запити й потреби ...
Ігор Мацюк
27.11.2023
Голодомор, репресії, Майдан, рашистька окупація України – невіддільні (частина/ознака) складові нашого Державотворення. ...
Олександра Шептор-Крась
21.11.2023
Люди, якщо вас вистачає лише на те, щоб «обсирати» волонтерів, які стараються «зі шкіри вилізти», забивши на себе, дім і ...
Альбіна Чорнобай
31.10.2023
Хочу реалізувати ідею у Ковелі, а саме – провести фестиваль ковалів, тому й прийшла на Акселератор, щоб повчитися. Назва ...
Володимир Пикалюк
30.10.2023
Питання реставрації та реконструкції пам’ятки національного значення Городище-Вали у місті Володимирі вже досить ...