<
Жанна Білоцька

Про особистий кабінет споживача водоканалу: зробіть це і ви не будете витрачати час на ходіння до підприємства

16:22 | 23.04.2023 / Погляд / /
257
/ Коментарі відсутні

Рідко закидаю робочу інформацію, але ту, яку вважаю важливою, ставлю на сторінку. Йдеться про особистий кабінет споживача водоканалу. Народ, зробіть це, і ви не будете витрачати час на ходіння в підприємство, щоб вам пояснили за що і як нарахували.

Особливо це стосується споживачів, які проживають у будинках, де стоять загальнобудинкові лічильники. Уся інформація знаходиться у кабінеті.

А ще прохання: вчасно подавайте показники, щоб водоканал міг коректно здійснити нарахування. Як вони відбуваються, читайте на сторінці підприємства, щоб я тут не розписувала.

Повірте, це важливо. Оскільки вчасно та коректно передані показники лічильників дозволять вам сплачувати лише за фактично спожиті об’єми води. Показники потрібно передавати навіть тоді, коли ви не користуєтеся водою.

У разі відсутності інформації щодо спожитих фактичних обсягів води за засобами обліку до розрахунку береться середньомісячне споживання послуг споживача за попередні 12 місяців, що є розрахунковим, а не фактичним, тому обсяг спожитих кубів квартирами не відповідає обсягу пропущеному по загальнобудинковому лічильнику.

Таке розрахункове споживання тягнеться упродовж піврічного періоду, а то й більше. Тому водоканал просить споживачів подавати показники вчасно і щомісяця.

У квитанціях не відображається історія піврічного перерозподілу загальнобудинкового лічильника. Але цю історію та іншу інформацію, яка стосується нарахувань, можна побачити в особистому кабінеті споживача помісячно, зареєструвавшись за посиланням.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олена Владика
18.05.2023
19-го травня важливий день, він покаже що для володимирських депутатів важливіше – власні принципи, чи благополуччя ...
Ганна Доскоч
16.04.2023
Дуже скоро Україна відзначатиме Дні Європи. На словах ми наближаємося до європейських цінностей, а на ділі – ...
Зосим Колбун
14.04.2023
Як у Нововолинську «боролися» з комуністичним символами та свободою слова за часів мерства Сапожнікова та що не ...
Анастасія Азанова
23.03.2023
Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно ...
Кіра Нізамієва
19.03.2023
Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими ...