Про аналогію довіри людей до Путіна та Порошенка

23:56 | 27.02.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 11 коментарів

Не хотів я писати про політику, обходив цю тему стороною скільки міг, але є деякі думки, про які не можу не написати.

Останні декілька років я не перестаю дивуватися росіянам, я ніяк не міг зрозуміти: “Як так?” Як вони можуть підтримувати свого Путіна?

Він їм постійно бреше у всьому – вони йому сліпо вірять, він обіцяє “підняти Росію з колін”, хоча сам вже років 15 як при владі – вони йому вірять, він краде мільярди, його друзі володіють найбільшими підприємствами у країні, при цьому вся країна знаходиться на грані бідності – підтримка Путіна не падає.

Суди і вся правоохоронна система повністю підконтрольна Путіну, правосуддя у державі не діє – люди продовжують підтримувати Путіна, виходять журналістські розслідування про корупцію Путіна та його оточення.

Проте армія проплачених журналістів, політтехнологів, ботів говорить що то все фейк і ніхто (в більшості) не вірить цим розслідуванням, бо Путін – патріот, він за росіян, за мову, за церкву, за духовність, “Крим наш!” і взагалі “хто ж як не він?!”, він – ідеальний кандидат і рівному йому – не має.

І ось я на це все дивився і реально не міг зрозуміти як так може бути?! Вони там що усі подуріли? Як можна не бачити настільки очевидних речей?! Мені у голові це все не вкладалося.

І тут настав 2019 рік і я на свої очі зміг усе побачити тут, в Україні. 

Порошенко: постійно, вже 5 років бреше (і про курс долара і про 1000 гривень кожному військовому і про продажу свого бізнесу і десятки інших речей) і купа людей (серед яких багато моїх знайомих) йому вірить!

Він знову обіцяє підняти економіку, залучити інвестиції, підняти пенсії, хоча сам вже 5 років при владі – і йому знову вірять, він краде мільярди, його друзі володіють найбільшими підприємствами у країні (багато з яких перейшли їм від влади Януковича), при цьому вся країна знаходиться на грані бідності – і ці люди все одно підтримують Порошенка.

Суди і вся правоохоронна система повністю підконтрольна Порошенку, правосуддя у державі не діє – люди продовжують його підтримувати, виходять журналістські розслідування про корупцію Порошенка та його оточення.

Армія проплачених журналістів, політтехнологів, ботів говорить що то все фейк і ніхто із них (в більшості) не вірить цим розслідуванням, бо Порошенко – патріот, він за українців, за мову, за церкву, за духовність, “Томос наш!” і взагалі “хто ж як не він?!”, він – ідеальний кандидат і рівному йому – не має.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
11 коментарі
 1. Люди підтримують Порошенка не через те, що його люблять, а через те, що із запропонованого списку кандидатів не бачуть нічого кращого. Краще доводиться вибирати серед гіршого. Подібне було у 1999р., коли доволилось вибирати між Кучмою і Симоненком.

 2. Щось ти за високу планку взяв,за всіх людей підписуватись,в людей є своя думка,агітатор….

  • Таке як ти , зазвичай , думки взагалі не має, а я говорю за тих, хто має. І за себе. Таким як ти аби ковбаса була дешева. За це він і маму проддасть і ім пофіг який президент.

   • ну так майдан начебто і скакав за ковбасу, чи якшо ширше – за покращення.. Може Вадік і скакав за пам`ятник бандері, але впевнений, шо ковбасу на пам`ятник і Вадік не проміняе. Чи поміняеш ?

    • а, забув, вадік скакав за гідність..

    • Анатоль_ БІДЗЮРА / 1.03.2019 - 10:17 / Відповіcти

     Вадиме, не тратьте слів даремне. “Гість” – постійний і проплачений слуга міської мафії. Провокатор.

 3. А кого ви бачите гідним кандидатом?
  Хто з 44 ???

 4. ну, путіну мабудь довіряють тому, шо він так сховав свої чи то 40, чи то 120 лярдів, шо їх ніяк знайти не можуть.. це викликае повагу.. а пеці мабудь довіряють тому, шо він свої активи за часи президенства збільшив у 8 разів – не кожен так може – і це викликае повагу. Так шо схожисть тільки зовнішня…

 5. колись путін сказав про свої лярди – “якщо знайдете – візьміть їх собі ! ” треба ще шось додати ?

 6. Анатоль_ БІДЗЮРА / 1.03.2019 - 10:23 / Відповіcти

  Нормально, Володимире. Гарно написав. Душевно і правильно. Тільки не надійся, що багато людей тебе не побоїться підтримати. Це місто страхополохів і ботів на зарплаті місцевої мафії. Можу довести на основі документів та українського законодавства.

  • підтримую ! така спроба плюнути обночасно і в пецю, і в путю. Виконання правда не дуже, але ідея цікава

Додати коментар


У нас епідемія! Епідемія глупоти, злості й браку співчуття…
Поки всі новини ґелґочуть про епідемію коронавірусу в Китаї, справжня епідемія розповсюджується в Україні. Епідемія глупоти. Читаючи новини про те, як мої співвітчизники ...
Мій тато на Майдані загинув і так, я з цим живу. І плачу, коли беркутівців у Росію відпускають…
А ви знаєте, що у мене тато загинув? 6 років тому. В Києві. На Майдані. Не пам’ятаю, чи писала я про це тут прямо. Мабуть, ні. Я була дитиною, коли його вбили. Мені було 12. Того дня я ...
Хочу власним прикладом показати, що робити добро – це просто
Сьогодні вийшла в центр Шацька і просила перехожих подарувати мені 100 гривень. Ті гроші потратила на продукти для бабусі, для якої банани – це розкіш. Я зробила це! Це не ...
Устилуг може втратити статус міста: у ВР зареєстрували законопроєкт
На сайті ВР зареєстрували законопроєкт, за яким статус міста надаватимуть тим населеним пунктам, в яких проживає 20 тисяч осіб і більше. Тобто наш Устилуг може стати селом. ...
Міноборони у судах намагається відібрати «копійчані» виплати учасників бойових дій
Супроводжуючи судові справи по виплатах інвалідам війни, я дивуюсь з якою завзятістю держава, в особі Міністерства оборони, намагається відібрати ті «копійчані» виплати в ...