<

Кіра Нізамієва

Під час створення дорожньої карти Нововолинська вже мали стартову основу, на яку опиратись

18:57 | 19.03.2023 / Погляд /
707
/ Коментарі відсутні

Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими учасниками та учасницями напрацьовували під час стратсесії дорожню карту. Стратсесія мені сподобалась не менше, ніж таборування.

Під час навчання в рамках таборувань ми удосконалювали навички, а під час створення дорожньої карти вже мали стартову основу, на яку опиратись. Насправді, усі учасники зійшлись на тому, що в суспільстві складно перебороти консерватизм та стереотипи. Тому молодь часто стикається з критикою. Маємо це виправляти.

Під час створення дорожньої карти обговорили основні проблеми в громаді. Деякі зв‘язані зі станом екології: переробка, сортування сміття. Це, вважаємо, є важливим кроком до розвитку міста Нововолинська. Ще ми прагнемо урбанізації: покращення просторів для відпочинку, створення парку, спортивних майданчиків.

Громаді потрібні місця та формування для розвитку молоді, адже, через відсутність можливостей для розвитку, молодь покидає місто. Чудово, що є молодіжний центр, однак, цього недостатньо. Я вірю в Нововолинськ, який буде розвиненим та сучасним у майбутньому, комфортним для людей різних вікових груп, з насиченим культурним життям, місцями для відпочинку, з креативними просторами, арт-галереєю, урбаністичним містом.

Наше місто має зруйнувати всі стереотипи. Воно має великий потенціал для розвитку. Це молодь. Дорожня карта – це перший поштовх для реалізації змін. Вона містить грунтовний першочерговий план важливих кроків, серед яких І молодь потрібно залучати для реалізації цього плану, адже нам жити в цій громаді.

Участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» відкрила нові горизонти для реалізації. З‘явилася мотивація діяти і уявлення про те, що твої цілеспрямовані та об’єднані з іншими дії можуть призвести до хорошого результату, реального результату задля розвитку громади. Цей проєкт, закликав нас не споглядати осторонь, а підключатись у процес розвитку громади.

Нагадаємо, що проєкт “Нові ідеї для нових громад” реалізується Агенцією регіонального розвитку Прибужжя в рамках програми Мріємо та діємо.
Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олексій Біянов
29.09.2023
Сьогодні опинився у дуже цікавій ситуації, коли у маршрутці не зміг оплатити проїзд карткою, бо валідатор (прилад, що ...
Катерина Юрчук
28.09.2023
Відвідала зустрічі Клубу культурних менеджерів, бо для мене, як для директора дитячої художньої школи, який є менеджером ...
Ігор Пальонка
20.09.2023
Хочу висловити свою підтримку колегам з десятків громад України, а також Асоціації міст України, які закликають ...
Руслана Порицька
15.09.2023
Ці речі, ніби, абстрактні, але, водночас, дуже важливі. По-перше: щоб будувати команду, потрібно на ціннісному рівні шукати ...
Волонтери БО «Укриття-Нововолинськ»
14.09.2023
Фейсбук запитує, що у нас на думці…Якщо відверто, то все непросто, з однієї сторони ти стараєшся, щоб допомогти, а у ...