Не хочу бачити у фейсбуці більше бруду суперечок через політичні переконання

10:14 | 1.06.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 7 коментарів

Друзі, давайте перестанемо гадити один на одного в соціальних мережах через політиків, які знаходяться в Києві і на наше з вами життя не зважають. 

Я розпочну першим. 

Прошу вибачити мені, якщо десь когось образив за політичні переконання. Мені соромно за ці слова. Я так само як і ви, хочу жити краще, щоб мої близькі були в безпеці та достатку.

Так склалося, що на сьогодні це вирішують президент, уряд, парламент і ради. У кожного з нас своє переконання. Для нас воно беззаперечно правильне. 

Будучи підприємцем, на своїй шкурі знаю як складно сплатити всі податки… на прибуток, ЄСВ, єдиний податок… На своїй шкурі знаю, як складно втриматися “на плаву і не піти на дно”….

З кожним роком не стає легше… Нам обіцяють реформи, а отримуємо підвищення цін, ріст і коливання курсу долара, все більше їде на заробітки…. 

Особливо мене бісить, що у нас немає єдності… Ми не маємо волі об’єднатися і відстоювати власні інтереси… Чомусь готові перегризти один одного і загризти…

Не хочу бачити у фейсбуці більше такого бруду. Я поважаю кожного, хто чесно працює, сплачує податки, має стійку позицію і готовий працювати.

Давайте зробимо з цього гарний флешмоб? Кожен скаже, що він зробив для свого міста і своєї країни.

Я будучи підприємцем, цьогоріч сплатив 52 тисячі податків в місцеву казну. На волонтерський напрям спрямував близько 20 тисяч. А що зробили ви для свого міста чи країни, щоб покращити життя дітей, знайомих та земляків?

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
7 коментарі
  1. Як попередню владу і президента то всі заганили, а теперішню значить не зачіпати? Нічого собі придумали! Життя це бумеранг, а не диктатура.

    • я думаю , що це окрема думка жителя – пороховода , яких слава богу в місті небагато.

  2. Якшо не хочете бачити бруду у фейсбук, потрібно звідти вийти. Це один єдиний варіант. Крім нього інших не існує.

  3. Шахтар ,1 рiк до пенсii / 1.06.2019 - 21:01 / Відповіcти

    А я працюючи, не можу комуналку платити, та купити собi на заробiтну плату саме необхiдне.

  4. А нічого, що через тупорилих козлів, котрі експерементують то із зеками, то з клоунами, то з бухгалтерами, нормальні люди не можуть жити в нормальній державі ?

  5. ой, ну це дуже просто – шоб не було суперечок, треба шоб всі мали однакові політичні переконання, а для цього необхідна така дрібниця, як хоча б приблизно однаковий рівень життя..тоді всі будуть любити владу і суперечок не буде..

Додати коментар


Українсько-Польський конфлікт: Пам’ять – Скорбота – Єднання…
Волинська трагедія – один із кривавих епізодів часів Другої світової війни. 11 липня цього року минає 76-та річниця відтоді, як на землях Волині пролилася кров двох ...
«Зниження тарифів – болюча тема»: нова влада розробила комплексний план
Хочу вибачитися за невдалу фразу про те, що «Зеленський жартував про зниження тарифів». Насправді він уже двічі скликав нараду з цього питання, розроблено поступовий план ...
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних шахтах становиться критичною і на Заході
Ситуація із заборгованістю по заробітній платі на державних вугільних підприємствах становиться критичною і на Заході, і на Сході. Шахтарі ДП «Львіввугілля» продовжують ...
Про вклад нардепів у розвиток Нововолинська
Невеличкий екскурс нардепською історією Нововолинська.  Свідерський, Лук’яненко, Діброва, Слабенко, Мельник, Гузь  Комусь із вас ці прізвища скажуть дуже мало, комусь ...
Європейський вектор розвитку, як цілющий засіб від «косоокості»
Росія виношує плани щодо знищення України, однак не усвідомлює, що все це бумерангом повернеться до неї. Вперше за кілька століть боротьби за власну державність Україна ...