Не хочу бачити у фейсбуці більше бруду суперечок через політичні переконання

10:14 | 1.06.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 7 коментарів

Друзі, давайте перестанемо гадити один на одного в соціальних мережах через політиків, які знаходяться в Києві і на наше з вами життя не зважають. 

Я розпочну першим. 

Прошу вибачити мені, якщо десь когось образив за політичні переконання. Мені соромно за ці слова. Я так само як і ви, хочу жити краще, щоб мої близькі були в безпеці та достатку.

Так склалося, що на сьогодні це вирішують президент, уряд, парламент і ради. У кожного з нас своє переконання. Для нас воно беззаперечно правильне. 

Будучи підприємцем, на своїй шкурі знаю як складно сплатити всі податки… на прибуток, ЄСВ, єдиний податок… На своїй шкурі знаю, як складно втриматися “на плаву і не піти на дно”….

З кожним роком не стає легше… Нам обіцяють реформи, а отримуємо підвищення цін, ріст і коливання курсу долара, все більше їде на заробітки…. 

Особливо мене бісить, що у нас немає єдності… Ми не маємо волі об’єднатися і відстоювати власні інтереси… Чомусь готові перегризти один одного і загризти…

Не хочу бачити у фейсбуці більше такого бруду. Я поважаю кожного, хто чесно працює, сплачує податки, має стійку позицію і готовий працювати.

Давайте зробимо з цього гарний флешмоб? Кожен скаже, що він зробив для свого міста і своєї країни.

Я будучи підприємцем, цьогоріч сплатив 52 тисячі податків в місцеву казну. На волонтерський напрям спрямував близько 20 тисяч. А що зробили ви для свого міста чи країни, щоб покращити життя дітей, знайомих та земляків?

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
7 коментарі
  1. Як попередню владу і президента то всі заганили, а теперішню значить не зачіпати? Нічого собі придумали! Життя це бумеранг, а не диктатура.

    • я думаю , що це окрема думка жителя – пороховода , яких слава богу в місті небагато.

  2. Якшо не хочете бачити бруду у фейсбук, потрібно звідти вийти. Це один єдиний варіант. Крім нього інших не існує.

  3. Шахтар ,1 рiк до пенсii / 1.06.2019 - 21:01 / Відповіcти

    А я працюючи, не можу комуналку платити, та купити собi на заробiтну плату саме необхiдне.

  4. А нічого, що через тупорилих козлів, котрі експерементують то із зеками, то з клоунами, то з бухгалтерами, нормальні люди не можуть жити в нормальній державі ?

  5. ой, ну це дуже просто – шоб не було суперечок, треба шоб всі мали однакові політичні переконання, а для цього необхідна така дрібниця, як хоча б приблизно однаковий рівень життя..тоді всі будуть любити владу і суперечок не буде..

Додати коментар


Давайте доб’ємося, щоб у Володимирі-Волинському існував прямий номер телефону для виклику «швидкої»
У Володимирі-Волинському на моїх очах вдруге за літо людина втратила свідомість. Через нову реформу МОЗу, коли виклик приймають у Луцьку, а не на місці, «швидка» їхала 15 ...
Бути чи не бути молодіжному центру в Нововолинську? Ось у чому питання…
У світі відзначають Міжнародний День молоді, а ми й далі шукаємо приміщення та робимо все можливе, щоб власними силами знайти простір, який буде осередком для розвитку молоді ...
Трава на 5-му мікрорайоні у Нововолинську вища за голови дітей
Шановний Віктор Борисович! Нещодавно ви заявляли, що якщо комунальники не покосять траву у Нововолинську, то самі візьмете косу у руки. Трава на 5-му мікрорайоні вже вище ...
Рекомендую запустити у Володимирі-Волинському кампанію «стоп- наркотик»
30 липня у Володимирі-Волинькому були помічені особи, що розписують будинки рекламою наркотиків. Тому, щоб уберегти нашу молодь, рекомендую усім бажаючим розробити певну ...
Молодіжний центр у Нововолинську залишився без приміщення: Є пропозиція до місцевого бізнесу
Молодіжний центр “Нові крила” у Нововолинську залишився без приміщення, пакуємо коробки. Міськрада не може запропонувати альтернативу. Є питання/пропозиція до ...