Не хочу бачити у фейсбуці більше бруду суперечок через політичні переконання

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:14 | 1.06.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / 7 коментарів

Друзі, давайте перестанемо гадити один на одного в соціальних мережах через політиків, які знаходяться в Києві і на наше з вами життя не зважають. 

Я розпочну першим. 

Прошу вибачити мені, якщо десь когось образив за політичні переконання. Мені соромно за ці слова. Я так само як і ви, хочу жити краще, щоб мої близькі були в безпеці та достатку.

Так склалося, що на сьогодні це вирішують президент, уряд, парламент і ради. У кожного з нас своє переконання. Для нас воно беззаперечно правильне. 

Будучи підприємцем, на своїй шкурі знаю як складно сплатити всі податки… на прибуток, ЄСВ, єдиний податок… На своїй шкурі знаю, як складно втриматися “на плаву і не піти на дно”….

З кожним роком не стає легше… Нам обіцяють реформи, а отримуємо підвищення цін, ріст і коливання курсу долара, все більше їде на заробітки…. 

Особливо мене бісить, що у нас немає єдності… Ми не маємо волі об’єднатися і відстоювати власні інтереси… Чомусь готові перегризти один одного і загризти…

Не хочу бачити у фейсбуці більше такого бруду. Я поважаю кожного, хто чесно працює, сплачує податки, має стійку позицію і готовий працювати.

Давайте зробимо з цього гарний флешмоб? Кожен скаже, що він зробив для свого міста і своєї країни.

Я будучи підприємцем, цьогоріч сплатив 52 тисячі податків в місцеву казну. На волонтерський напрям спрямував близько 20 тисяч. А що зробили ви для свого міста чи країни, щоб покращити життя дітей, знайомих та земляків?

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер
7 коментарі
  1. Як попередню владу і президента то всі заганили, а теперішню значить не зачіпати? Нічого собі придумали! Життя це бумеранг, а не диктатура.

    • я думаю , що це окрема думка жителя – пороховода , яких слава богу в місті небагато.

  2. Якшо не хочете бачити бруду у фейсбук, потрібно звідти вийти. Це один єдиний варіант. Крім нього інших не існує.

  3. Шахтар ,1 рiк до пенсii / 1.06.2019 - 21:01 / Відповіcти

    А я працюючи, не можу комуналку платити, та купити собi на заробiтну плату саме необхiдне.

  4. А нічого, що через тупорилих козлів, котрі експерементують то із зеками, то з клоунами, то з бухгалтерами, нормальні люди не можуть жити в нормальній державі ?

  5. ой, ну це дуже просто – шоб не було суперечок, треба шоб всі мали однакові політичні переконання, а для цього необхідна така дрібниця, як хоча б приблизно однаковий рівень життя..тоді всі будуть любити владу і суперечок не буде..

Додати коментар


Ми пройшли сім кіл пекла, поки дочекалися результатів ПЛР-тесту, який обов’язковий перед операцією
“Люди працюють на межі. У мене таких як ви – термінових – 2 тисячі зразків”. Таку телефонну розмову мені передали в амбулаторії, де я здала з дитиною тест на ...
От чому так? Усім можна, а нам – ні!
Я роздратована. Ви навіть не уявляєте, як сильно… От чому так? Усім можна, а нам – ні?! Як це?! Я про те, що з 22-го травня ніби мали дати дозвіл на проведення тренувань в ...
Проти ще одного смердючого підприємства «Пан Курчак»: нововолинці, підпишіть петицію
Шановні нововолинці. Думаю, що більшість із вас уже встигла перелякатись новині про те, що в нашому місті з’явиться в скорому часі ще один смердючий промисловий об’єкт. Я не ...
Різниця між 8 та 9 травня дуже проста. Принаймні, якщо порівнювати нас і «іхтамнєтов»
8 травня люди кажуть війні “ніколи знову”. 9 травня знаходяться люди які кажуть війні “можем павтаріть”. І це фундаментальна різниця у світосприйнятті. Бо війна – це ...
Ще про довіз медиків з Поромівської ОТГ, медичну та освітню субвенції Нововолинську та боротьбу з совково-сепарським минулим
Прочитавши коментарі мерії (Нововолинська), був впевнений, що не напишу жодного слова, але отримуючи Ваші дзвінки, будучи людиною миролюбивою і не конфліктною, напишу крайній ...