<
Анастасія Азанова

Ми пропагуємо правильне підприємництво та навчаємо, як вести бізнес прозоро, чесно та згідно з чинним законодавством

11:06 | 23.03.2023 / Погляд / , /
128
/ Коментарі відсутні

Я вважаю, що головне завдання школи «Підприємець з нуля» – навчити людей, як згідно з законодавством, прозоро та чесно вести свою підприємницьку діяльність, як взаємодіяти з органами влади усіх рівнів, як взаємодіяти зі своїми працівниками.

Ця школа – це лише перший захід в рамках проєкту підтримки підприємництва Володимир-Волинської та Нововолинської громад, який проведений у 2023 році.

Для того, щоб мотивувати підприємців, дати їм поштовх до здійснення підприємницької діяльності, буде проведено промоційну кампанію «Зареєструйся і плати», а також перший подібний у громадах бізнес-форум «Розвиток бізнесу=розвиток громад».

Наступним нашим заходом в рамках цього проєкту буде промоційна кампанія «Зареєструйся і плати». Це буде серія відеороликів про підприємців громад, які в цей непростий час, коли дуже багато викликів, не просто працювали, а є взірцями у своїй діяльності. Вони зберегли бізнес, сплачують податки, зберегли працівників і тримають на своїх плечах економіку держави.

Також ми поставили собі амбітну ціль – провести бізнес-форум. Він відбудеться у травні. Це захід для бізнесу і про бізнес, як масштабуватися, розвиватися та створювати нові робочі місця. Ми впевнені у наших Збройних силах України, що нам вдасться дбати не про те, як вижити, а про те як уже відбудовувати Україну.

Нагадаємо, що перший захід в рамках проєкту підтримки підприємництва вже минув. Це була школа «Підприємець з нуля» для учасників та учасниць з Володимир-Волинської та Нововолинської громад, які тільки зареєструвалися як ФОПи, або ж думають про початок підприємницької діяльності. Триденний інтенсив включав понад 24 години лекцій. Своїм досвідом та мотивацією тут повністю безкоштовно ділилися п’ять спікерів.

Проєкт підтримки підприємництва реалізується в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Організатор заходів – Агенція регіонального розвитку Прибужжя у співпраці з Володимирська міська рада та Нововолинська міська рада.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Олена Владика
18.05.2023
19-го травня важливий день, він покаже що для володимирських депутатів важливіше – власні принципи, чи благополуччя ...
Жанна Білоцька
23.04.2023
Рідко закидаю робочу інформацію, але ту, яку вважаю важливою, ставлю на сторінку. Йдеться про особистий кабінет ...
Ганна Доскоч
16.04.2023
Дуже скоро Україна відзначатиме Дні Європи. На словах ми наближаємося до європейських цінностей, а на ділі – ...
Зосим Колбун
14.04.2023
Як у Нововолинську «боролися» з комуністичним символами та свободою слова за часів мерства Сапожнікова та що не ...
Кіра Нізамієва
19.03.2023
Брала участь у проєкті «Нові ідеї для нових громад» на всіх етапах: відвідувала триденний табір, спільно з іншими ...