МРЦ «Нові крила» у Нововолинську відсвяткував 4 роки від створення

15:54 | 1.03.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Читати/дивитися до кінця!

Ви лише подумайте 4 роки, як створився Молодіжний центр “Нові крила”. Готові приймати вітання та послухати Ваш фітбек.

Ідея взятися і створити все, що зараз є, виникла з першого проекту. Хто був на «Виставі 1000 акторів» у Києві, знає історію про синій балон (скорочену). Якось я і тут її обов’язково розкажу… Ідея виникла спонтанно без дослідження, без планування, але з розумінням необхідності такого простору. І понеслася.

Пошук друзів, колег, партнерів, приміщень. Перші відповіді на питання «Нащо воно тобі?» «А тобі за то платять?», «А хто тобі платить?», «Йшов би краще на нормальну роботу/ їхав на заробітки». Зараз такі питання також звучать, але викликають лише посмішку😂

Перші меблі в нас були з дач, гаражів та горищ. Пізніше хтось підігнав старенький проектор, хтось – колонки, а там почалися з’являтися книги, ігри, м’які меблі.

Саме оформлення приміщення обійшлося трішки більше 1000 грн(!!!). Все завдяки тому, що в ідею підтримав Фонд Ігоря Гузя “Прибужжя” і безкоштовно надав для МРЦ приміщення. Всі роботи зараз і тоді виконуються лише на волонтерських засадах, і це не може не мотивувати, адже час – то найбільша цінність.

Перший план, що це має бути щось на кшталт «Бункеру – де збиратиметься молодь для розвитку спілкування, створення чогось нового.

Це було тоді, а що зараз?

Наші волонтери, беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних проектах. За останні два роки змогли побувати на формах/тренінгах/навчаннях у всіх областях України, а також у Німеччині, Польщі, Грузії, Естонії, Литві, Нідерландах, Італії та Білорусі. Приймали у себе друзів з Аргентини, Молдови та Ізраїлю.

Перемогли в конкурсі «Кращі молодіжні практики України 2017» та стали фіналістами конкурсу у 2018. Готуємося до 2019 😎
Є частиною команди організаторів Фестиваль «КНЯЖИЙ»

Маємо велику власну бібліотеку, за що вдячність кожному, хто доклав сил для її створення.

Наші учасники є дипломованими молодіжними працівниками/фасилітаторами/тренерами.

Маємо вже десятки реалізованих проектів і продовжуємо втілювати нові. Стараємося розвивати та змінювати країну, місто, себе і людей навколо.

Ці роки подарували неймовірну кількість знайомств, друзів та партнерів – вони є у різних куточка України та світу. Якщо сполучити в єдине кількість проїханих командою кілометрів, то на навколишню подорож точно вистачить.

Подивіться ролик до кінця без СМС і Реєстрації, там є звернення від наших друзів, за що хотілось би їм висловити вдячність, що повірили в Нас і долучилися до створення цього відео.
Ivan Lenyo та гурту KOZAK SYSTEM
Stroyan Sergii та гурту СH.SH Чумацький Шлях (у них сьогодні виходить новий трек. Слухайте та насолоджуйтесь)
Гурту LATEXFAUNA
Гурту Роялькіт -Royalcat
УАЛ Миколаїв 
Молодіжний ХАБ “Космодром”

Відео – це спроба відповісти на питання “Хто ми?” і “Чим ми там займаємося і де буваємо/навчаємося”

Дякую ВСІМ. І тобі – також) Так, саме тобі, хто зараз дочитав цей текст)
Зараз – маємо, що маємо. А далі? Далі буде тільки краще.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Тактильні смуги на тротуарах у Володимирі-Волинському розміщені з порушеннями і дезорієнтують незрячих
В цьому році, на центральних вулицях нашого міста, понизили ряд пішохідних переходів та встановили тактильні смуги перед пішохідними переходами. Проте вони розміщенні з ...
У мене виявили злоякісну пухлину. Починаю боротися і закликаю жінок бути уважними до себе
Спочатку я піймала себе на бажанні закритися, нікому не розповідати про хворобу, але згодом зрозуміла, що ми мусимо змінити ставлення до онкохворих у суспільстві та закликаю ...
Хто може посприяти, щоб знову запрацював кіоск біля хлібозаводу в Нововолинську?
Велике прохання! На території Нововолинського хлібозаводу працював продуктовий кіоск. Жителі навколишніх вулиць, а з них у приватному секторі більшість пенсіонери і люди ...
Люди, припиніть поширювати ганебну інформацію щодо обміління Світязя
Звертаюся до всіх, хто подібно робить, або поширює ганебну інформацію понад 2-3 місяці щодо обміління озер. Люди припиніть так чинити, ви не покращите ситуацію публікуючи на ...
Штат районних державних адміністрацій треба скоротити на понад 18 тисяч позицій
Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів і спробуємо добитись, щоб 18 499 службовців РДА, які ...