МРЦ «Нові крила» у Нововолинську відсвяткував 4 роки від створення

15:54 | 1.03.2019 / Джерело / Рубрика: Погляд / Прокоментуй!

Читати/дивитися до кінця!

Ви лише подумайте 4 роки, як створився Молодіжний центр “Нові крила”. Готові приймати вітання та послухати Ваш фітбек.

Ідея взятися і створити все, що зараз є, виникла з першого проекту. Хто був на «Виставі 1000 акторів» у Києві, знає історію про синій балон (скорочену). Якось я і тут її обов’язково розкажу… Ідея виникла спонтанно без дослідження, без планування, але з розумінням необхідності такого простору. І понеслася.

Пошук друзів, колег, партнерів, приміщень. Перші відповіді на питання «Нащо воно тобі?» «А тобі за то платять?», «А хто тобі платить?», «Йшов би краще на нормальну роботу/ їхав на заробітки». Зараз такі питання також звучать, але викликають лише посмішку😂

Перші меблі в нас були з дач, гаражів та горищ. Пізніше хтось підігнав старенький проектор, хтось – колонки, а там почалися з’являтися книги, ігри, м’які меблі.

Саме оформлення приміщення обійшлося трішки більше 1000 грн(!!!). Все завдяки тому, що в ідею підтримав Фонд Ігоря Гузя “Прибужжя” і безкоштовно надав для МРЦ приміщення. Всі роботи зараз і тоді виконуються лише на волонтерських засадах, і це не може не мотивувати, адже час – то найбільша цінність.

Перший план, що це має бути щось на кшталт «Бункеру – де збиратиметься молодь для розвитку спілкування, створення чогось нового.

Це було тоді, а що зараз?

Наші волонтери, беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних проектах. За останні два роки змогли побувати на формах/тренінгах/навчаннях у всіх областях України, а також у Німеччині, Польщі, Грузії, Естонії, Литві, Нідерландах, Італії та Білорусі. Приймали у себе друзів з Аргентини, Молдови та Ізраїлю.

Перемогли в конкурсі «Кращі молодіжні практики України 2017» та стали фіналістами конкурсу у 2018. Готуємося до 2019 😎
Є частиною команди організаторів Фестиваль «КНЯЖИЙ»

Маємо велику власну бібліотеку, за що вдячність кожному, хто доклав сил для її створення.

Наші учасники є дипломованими молодіжними працівниками/фасилітаторами/тренерами.

Маємо вже десятки реалізованих проектів і продовжуємо втілювати нові. Стараємося розвивати та змінювати країну, місто, себе і людей навколо.

Ці роки подарували неймовірну кількість знайомств, друзів та партнерів – вони є у різних куточка України та світу. Якщо сполучити в єдине кількість проїханих командою кілометрів, то на навколишню подорож точно вистачить.

Подивіться ролик до кінця без СМС і Реєстрації, там є звернення від наших друзів, за що хотілось би їм висловити вдячність, що повірили в Нас і долучилися до створення цього відео.
Ivan Lenyo та гурту KOZAK SYSTEM
Stroyan Sergii та гурту СH.SH Чумацький Шлях (у них сьогодні виходить новий трек. Слухайте та насолоджуйтесь)
Гурту LATEXFAUNA
Гурту Роялькіт -Royalcat
УАЛ Миколаїв 
Молодіжний ХАБ “Космодром”

Відео – це спроба відповісти на питання “Хто ми?” і “Чим ми там займаємося і де буваємо/навчаємося”

Дякую ВСІМ. І тобі – також) Так, саме тобі, хто зараз дочитав цей текст)
Зараз – маємо, що маємо. А далі? Далі буде тільки краще.

* Редакція не впливає на зміст в розділі Погляд і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках видання «БУГ»
Вайбер

Додати коментар


Хочеш круту нашу брендову футболку або ж своє горнятко? Виконуй умови та підтримай наш проєкт
Екологічний проєкт #своє горнятко став переможцем грантів. Ми з командою Молодіжний центр “Нові крила” доводимо важливість всіх кроків, навіть маленьких, для ...
Жінка – як вино – з кожним роком стає кращою
З віком жінка стає кращою, гарнішою та витриманішою. Не усім це вдається, як і не кожне гроно винограду може стати хорошим напоєм. Тому ми підготували для вас правила для ...
Тільки відкриті списки! Іншого допустити не маємо права!
Без сумніву проголосував “за” в питанні зняття депутатської недоторканості, як і голосував щоразу у минулому скликанні. Але мовчати, коли чинна монокоаліція прагне ...
Головна проблема – це практично відсутність велоструктури в Нововолинську
Приємно почуватися ваговим велосипедистом на шосе поряд з автотранспортом! Чому б не зробити цю приємність буденню? Велопарковка, яку облаштували в гімназії, поки що не ...
Міська влада бездіє: ми, як активна громада, маємо самі вирішувати питання якості повітря у Нововолинську
Прочитавши відповідь Нововолинської міської ради на звернення щодо забруднення атмосферного повітря в місті, я зрозумів, що вони залишилися на рівні розвитку далеких 80-х. ...